[quote name='AgaGP']Najnowsze informacje od [B]ElzyMilicz[/B]:[/QUOTE]
Zuch chłpak dobra kupa nie jest zła,znaczy,że przewód pokarmowy wraca pomalutku do normy-oby tak dalej.:multi:
[quote name='ktiger']Jak Archi nabierze troszkę ciałka, to tylko po maślanych oczętach będzie można go poznać :loveu:[/QUOTE]
Mam nadzieję,że sadełko się szybko zawiąże ,a ślepka zostaną takie maślane już zawsze:loveu: