Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Zaglądam niedzielnym porankiem do pięknego Amorka
  2. Jestem z rana u Boryska
  3. Zaglądam w niedzielny poranek
  4. Jestem z rana u Chesterka
  5. Zaglądam do pięknej przebielonej dziewczynki
  6. Leć Karaciku wysoko na pierwszą
  7. Zaglądam do pięknej łysej szwajcareczki
  8. Czyżby wszyscy zapomnieli o rudzielcu?
  9. Byłam rano,ale i wieczorem uskutecznię hopsanko
  10. Byłam rano,ale i wieczorem uskutecznię hopsanko czekając na najnowsze foty kawalera
  11. Byłam rano,ale i wieczorem uskutecznię hopsanko
  12. Byłam rano,ale i wieczorem uskutecznię hopsanko
  13. [quote name='AgaGP']Najnowsze informacje od [B]ElzyMilicz[/B]:[/QUOTE] Zuch chłpak dobra kupa nie jest zła,znaczy,że przewód pokarmowy wraca pomalutku do normy-oby tak dalej.:multi:
  14. Byłam rano,ale i wieczorem uskutecznię hopsanko
  15. Byłam rano,ale i wieczorem uskutecznię hopsanko
  16. Byłam rano,ale i wieczorem uskutecznię hopsanko
  17. [quote name='asika5']To ja popołudniu podrzucę:)[/QUOTE] A ja wieczorem,może chłopaka ktoś w końcu wypatrzy....
  18. Lecimy z białasem na pierwszą
  19. :smilecol::smilecol::smilecol:
  20. Zaglądam w sobotni poranek
  21. Hopsam dziewczynkę
  22. Amorku cudny futrzany stworku zaglądam do Ciebie i mam nadzieję,ze już niedługo znajdzie się dla Ciebie ten jedyny i niepowtarzalny domek
  23. [quote name='ktiger']Jak Archi nabierze troszkę ciałka, to tylko po maślanych oczętach będzie można go poznać :loveu:[/QUOTE] Mam nadzieję,że sadełko się szybko zawiąże ,a ślepka zostaną takie maślane już zawsze:loveu:
×
×
  • Create New...