Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. A jak się miewa berneński chudzielec?
  2. Jestem po południu u pięknej brązowookiej szwajcareczki
  3. Zaglądam do słodziaka i wypatruję nowych wieści
  4. Nie no chłopak jest jak nówka sztuka nie śmigana,duży dzieciak z niego:loveu:
  5. Zaglądam do Amorka czekając na nowe wieści
  6. Zaglądam czekając na nowe wiadomości
  7. Zaglądam czekając na wieści
  8. Nivulcu jestem u Ciebie
  9. Borysku jestem u Ciebie
  10. Bertuniu jestem u Ciebie
  11. Brusiku cudny bazarek wyprodukowano na Twój cel
  12. Karaciku cudny bazarek wyprodukowano na Twój cel
  13. Chesterku to trzymam kciuki za Ciebie i Twoją nową rodzinę
  14. Niva,ach ta Niva:loveu:
  15. Brusiku,ach Brusiku a co u Ciebie słychać?
  16. Amorku jakiś Ty słodziutki,nic tylko miziać i tulić
  17. Jestem u Archiego i mam nadzieję,że miewa się dobrze
  18. Bertuniu aleś Ty piękna
  19. Jestem u rudzielca
  20. To Ci dopiero powróciła królowa i chłopaczek spadł z piedestału :evil_lol: Ale i tak jest słodki,i na pewno czeka jak na zmiłowanie na zdjęcie kołnierza
  21. Archibaldku mam nadzieję,że u Ciebie wszystko ok,przy okazji hopsnę Ciebie wysoko
  22. Zaglądam z rana do Pana Brusa
×
×
  • Create New...