Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Zaglądam wieczorkiem
  2. Zagladam do pięknej przebielonej dziewczyneczki
  3. A co tak słychać u chudzinki?
  4. Zaglądam do wielkopsa czekając na dobre wiadomości
  5. O to Ci dopiero gagatek :evil_lol: męskie EGo mam nadzieje nie bedzie zaburzone przez te urocze majtasy
  6. Zaglądam do małego rudzielca wypatrując nowych wiadomości
  7. Wszystkiego dobrego w nowym domku szczęściarzu
  8. Zagladam do ślicznoty
  9. A jak sie miewa dziewczynka?czy na horyzoncie widać już jej docelową przystań?
  10. A co tam słychać u małego rudzielca?
  11. Wysyłam poranne głaski pięknej łysej szwajcareczce
  12. Bardzo jestem ciekawa jak tam się czuje berneńskie chudziutkie słoneczko
  13. [quote name='psi']KasiaT jak Twoje futrzaste szczęścia się czują ? Koniku pokazujemy się :)[/QUOTE] Moje mają się całkiem nieźle,a jak pomyślę o tej tonie futra do wyczesania po zimie to ogarnia mnie czarna rozpacz,bo wiem ,że wizyta w SPA u Moniki to będzie tylko kropla w morzu potrzeb -ostatnio o mały włos,a miałabym 3 nabytek,bo mój SZM przywiózł biedę wracając z Wrocławia(pięknego Pana Psa w typie landsera znalezionego po drodze -najprawdopodobniej komuś się znudził-bez chipa,bez tatuażu,bezobroży,wychudzony na maksa,brudny,ale tak garnący sie do człowieka),jednak mój Obelix ma jeszcze jajka i hormony uderzają mu do głowy,więc nowy nabytek trafił do naszych znajomych,co by nie powodować niepotrzebnych spięć A wracając do Konisia-leć chłopaku wysoko,może jakaś dobra duszyczka ujrzy twoje jestestwo i zakocha się w Tobie bez pamięci-komu jak komu,ale mu nowy dom potrzebny jest na cito
  14. Jak On się zmienił u Camary-teraz widać łagodność na jego pysiu,mam nadzieję,ze szybko znajdzie swój dom,a w porciętach mu do twarzy :evil_lol:
  15. A ja z pewna doza nieśmiałości dopytuję się o samopoczucie chłopaczka i uprzejmie proszę o fotki po SPA
  16. Zaglądam do pięknego Amorka-mam nadzieję,ze chłopak znajdzie swoich człowieków,którzy pokochają go mądra miłością
  17. Jestem rankiem u malucha
  18. Zaglądam sobotnim porankiem
  19. Mam nadzieję,że już niedługo chłopak będzie grzał dupcię w DS
  20. Zagladam rankiem do Nivy
  21. Mam nadzieję,że już niedługo Brus zmieni dział na "w nowym domu"
  22. Zaglądam rankiem do Bertuni
×
×
  • Create New...