Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Zaglądam...........
  2. Podrzucam chłopaka
  3. Konisiu gdzie jest Twój domek,no gdzie?
  4. Zaglądam............
  5. [quote name='ktiger']Może pokochał już ktoś tego słodziaka?[/QUOTE] Też mam taką nadzieję
  6. Zaglądam wyczekując dobrych wiadomości
  7. Zaglądam............
  8. [quote name='ktiger']Ciekawe co słychać u chudzinki ;)[/QUOTE]Też chciałabym to wiedzieć.....
  9. Super wiadomość
  10. Ciągle zaglądam....
  11. Lecimy na pierwszą z przeuroczą dziewczyneczką
  12. Zagladam do berneńskiej chudzinki
  13. Super wiadomość-wszystkiego najpsiejszego
  14. Przepiękne fotki,zapierające dech w piersi(bertunia jest cudna)
  15. Widać,że chłopak jest bardzo szczęśliwy w Dt,mam nadzieję,że w niedługim czasie znajdzie podobne DS
  16. Co słychać u Boryska?
  17. Czy słodziak grzeje już dupcię w DS?
  18. Rudzielcu leć wysoko na pierwszą
  19. Zagladam do Konisia w nadziei ,że ktoś go w końcu wypatrzy
  20. Zagladam do Nivy z nadzieją,że w końcu ktoś ją pokocha
×
×
  • Create New...