Dzis rano dostalam SMS.
Pani byla na uczelni, a wiczorami uspokajala Edgara. Napisala ze jest przekoachany :loveu: (mowilam ze to cudowna istotka :))Nie wiem nic o skakaniu. Niestety podobno jest problem i psy sie nie dogaduja, ale pracuja nad tym. Edgar spi u niej w pokoju i budzi ja o 6 rano. Wszystko brzmi cudownie. Zapytalam czy moge dzis zadzwonic, wiec jesli bede wiedziec wiecej to dam znac. Mysle ze mozna zmienic tytul ( nie wiem kto twrzyl watek) i usunac jego ogloszenia (Aniu, moge Cie prosic?).