-
Posts
193 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karolynahh
-
[Ciechocinek] Amstaff Ramzes przegrał z chorobą [*]
karolynahh replied to ageralion's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ach, wybacz, myślałam, że tylko szczecin-kołobrzeg. ja mogę tylko 20 zł podesłać jednorazowo póki co, bo u mnie krucho z kasą :( prosiłabym o jakieś dane -
[Ciechocinek] Amstaff Ramzes przegrał z chorobą [*]
karolynahh replied to ageralion's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
300 zł !? co za transport ? -
Sara vel Puma - plowa amstaffka, zniszczona, smutna - ma dom!
karolynahh replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
to nic, zbierzemy wspólnymi silami, bazarki, zbiórki, uda się na pewno sama bym ją wam ukradła, gdybym się nie bała amstaffów ;d -
kurcze, fajnie by było, gdyby o nim było więcej wiadomo. charakterek pewnie ma po huskusiach ;D wychodzi czasami na spacerki z tego boksu ?
-
PSY które przebywają w schronisku w Szczecinie ! Wątek zbiorczy
karolynahh replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
ciotka Joanna wie wszystko, dziękuję ! -
dziękóweczka kochana <3 znalazłam cudowną ONkę odebraną od pseudo, jest w schronie, chcę jej pomóc. tylko te 350 km. boże przetransportować takiego wielkoluda to kupe zachodu i pieniążków :
-
cioteczki, odesłały mnie tu dobre dusze z forum ONków na dogo :) otóż jestem z Kołobrzegu i mam taką panią, co bardzo podoba się jej NIKI -> [url]http://tablica.pl/oferta/niki-owczarek-niemiecki-przecudny-charakter-niesamowicie-wierna--IDAURW.html[/url] tylko, to jest kawał drogi z Gostynia. a ta pani martwi się, że jak zostawi sukę w domu, to ta bestia nie da rady w samotności na parę godzin (wycie, demolki, wypróżnienia). Potrzebuję jakieś dobrej duszyczki mogącej się zorientować co i jak. sprawdzić, jak zachowa się sama przez godzinę, albo nie wiem. To jest kawał drogi, nie chcemy, żeby była wzięta aż do nas nad morze i oddana, bo nie da sobie rady i złamie się psychicznie czy coś :(. Któraś pomoże ?
-
PSY które przebywają w schronisku w Szczecinie ! Wątek zbiorczy
karolynahh replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
wiecie coś o tym psiaku ciotki ? [url]http://tablica.pl/oferta/zlekniony-sniezek-szuka-domu-IDzxFL.html[/url] -
dziewczyny, znacie jakąś miłośniczkę ONków z Gostynia (wielkopolskie) ?
-
[quote name='Fundacja Medor']http://www.facebook.com/events/173927502723530/ potrzebna pomoc kolejna pseudo proponuję nowy wątek, mogę założyć.
-
i co z tym psiakiem ?
-
dorzucam tutaj, bo nie chcę nowych wątków wrzucać, może jakaś dobra duszyczka się zainteresuje : Do oddania dorosły pies, mieszaniec husky z labradorem, właściciele mieszkają za granica, a rodzice opiekujący się psem przeprowadzają się na mniejsze mieszkanie w ŚRODĘ. malo czasu, może ktoś chętny się znajdzie? z tego co ten pan mi pisał pies jest udomowiony, ma dwa lata, potulny, cichy. Szczecin : [IMG]http://i43.tinypic.com/wmdxxg.jpg[/IMG]
- 54 replies
-
- labrador
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Do oddania dorosły pies, mieszaniec husky z labradorem, właściciele mieszkają za granica, a rodzice opiekujący się psem przeprowadzają się na mniejsze mieszkanie w ŚRODĘ. malo czasu, może ktoś chętny się znajdzie? z tego co ten pan mi pisał pies jest udomowiony, ma dwa lata, potulny, cichy. Szczecin : [IMG]http://i43.tinypic.com/wmdxxg.jpg[/IMG]
-
niestety nie. ja jestem codziennie poza domem od 8 do 16, mój chłopak to samo, urlop trzyma na okres, kiedy adoptujemy w końcu psiaka. w mieszkaniu nie mam warunków, żeby nawet odgrodzić ją ewentualnie od reszty mieszkania, bo korytarz mam za wąski, zamęczylaby mi się tam :( poza tym, żeby ją wziąć, trzeba by było zrobić ją jako adopcje, ten pan nie da jej na DT. dziewczyny z fundacji szczecińskiej asta miały problem, żeby zabrać amstaffa stamtąd. nie wiem czy im się w końcu udało nawet. ech...