Jump to content
Dogomania

karolynahh

Members
  • Posts

    193
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karolynahh

  1. Wygląda o niebo lepiej bez tych okropnych krat :)
  2. Widać, że dziewczyna nabrała od razu sił. Pięknie wygląda, tak z gracją, dostojnie :)
  3. [B]Ale cudowne wieści z rana[/B] Rozwalił mnie ten fragment ze spacerami ze smyczą :D
  4. OOOOOO, to teraz daj mi instrukcje jak to wstawić :d
  5. A mamy tu kogoś zdolnego, kto byłby wstanie zrobić banner dla suniek ? Z chęcią bym taki przyjęła :)
  6. [quote name='kometa'] A jakie imiona proponujecie..?;)[/QUOTE] Ajra i Chila [czyt. Czila] ? :oops:
  7. będą jakieś zdjęcia z nowego domku?
  8. nie no co wy, jak zrobiłam sobie podliczenie przyszłego roku i jednak idę na studia, więc odpadam ja. Babka, dla której miałam załatwić owczarka, znalazła już, przybłąkała się sama bidulka. Ale spoko, moje radary i macki chodzą, coś znajdziemy. [B]DONka[/B] daj znać z bazarkiem, może wyskoczę na małe zakupy :D
  9. a mi się Carmen podoba, taka zadziorna :>
  10. podpisuję się pod prośbę Marty, też chcę wiedzieć jak jego zdrówko.
  11. czyli wszystko okej ? kamień z serca ! ważne, że w końcu normalnie wydala ;)
  12. az mi dech zaparło w piersiach, naprawdę są cudowne
  13. och, całe szczęście, że operacja jest już z głowy...
  14. cioteczki, mogłybyście mi pomóc w znalezieniu domku dla tej suni ? Mix Boksera. właścicielka wyjeżdża za granicę i musi ją oddać, a schronisko nie wchodzi w grę. [IMG]http://i43.tinypic.com/mvjl7m.jpg[/IMG]
  15. numer do schroniska, do kierownika : 888 465 681 w razie co.
  16. musicie edyty i marty pytać, mnie nie było przy odbiorze, dotarłam przy bramie schroniska dopiero ;)
  17. [quote name='Paula95']Jak na razie nikt się po nią nie zgłosił.[/QUOTE] a ma chip ?
  18. coś wiadomo o zdrowiu Ramziego ? ej, pobyłyśmy z nim 3 godziny, a ja za nim tęsknię :(
×
×
  • Create New...