-
Posts
1641 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ikusia
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
O godzinie 17 przywiozłyśmy do nas Fiorda. Ogłoszenia wykupione na tą chwilę. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Czy moze na zdjęciu z Jagodą ? Tam sa dwie pary nóżek - jedne w sandałkach a drugie w czółenkach...;)[/QUOTE] Ja w sandałkach biegam, i to takich, które rozmiarowo na mnie pasują lub mają regulację, a nie w tych, które kupuję z wyboru. Mam szczupłe stopy, to duży problem wbrew pozorom. A szpileczki od wielkiego święta. Żyję zbyt szybko. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
No po prostu nie mogę wytrzymać, spać nie będę mogła przez Ciebie Iwoniam!!!!!!!!!!! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia'] Kiedy będziesz w stolycy?...[/QUOTE] Ja lub mój TZ będziemy pewnie jakoś od września częściej, tzn...no nie wiem, okaże się. W sumie to proszę wyślij mi nr tel na pw, jeżeli możesz. W razie czego będę dzwoniła. Nie będę Cię nawiedzała bez konieczności! [quote name='Maciek6778']Wiele osób tylko wchodzi i czyta nic nie wpisując.. Na pewno bardzo dużo osób śledzi wątek na bieżąco, ale nie chce zabierać głosu.[/QUOTE] Ja na pewno do nich należę!!! [quote name='iwoniam'] Wiozłam pieski z Natalką do wet autobusem - niezłe wyzwanie :smile: Wczoraj do adopcji poszła [B]Berga [/B]! :smile: [B]Mirka2 [/B]dziś pojechała do Andrychowa :smile: ![/QUOTE] Rewelacja, zwłaszcza Mirka! Zabiję, zabiję zabiję. Uważaj, bo nigdy więcej nie ucałuję stópek Natalii. Dlaczego nie dałaś znać!!!!!!?????? Wrrrrrrrrrrr, normalnie zabiję!!!!! Swoją drogą, na wątku domowym Iwoniam możecie poznać mnie...... po "nóżkach" ha ha ha ha. [quote name='iwoniam']Miejmy nadzieję, że za kilka dni adopcje ruszą. Będzie dobrze, na pewno :smile: [/QUOTE] Oj, obyś miała rację, bo ja mam czarne wizje ostatnio! [quote name='barb']Natalka przeprowadza zapewne równiez wizyty przedadopcyjne? ;-) To trzymam kciuki za aklimatyzację piesków w nowych domach.[/QUOTE] [quote name='Figunia'] Jest ogłaszany (pytałam dziewczyn, bo ja nowa jestem) i zero odzewu. Przepraszam, że piszę o "swoim" piesku, ale musiałam się wyżalić. Mam nadzieję, że nikt nie weźmie mi tego za zła. Pozdrawiam[/QUOTE] To nie mój wątek, ale jak czytam o problemach innych, to moje jakoś łatwiej przeżyć. A Iwoniam jest bardzo łaskawa, mnie nie wyrzuca, Ciebie pewnie też nie wyrzuci. Ale staram się nie narzucać zbytnio. No to pozwólcie, że powiem, że z domami kotków dobry kontakt i wiadomości bardzo dobre. Do jednego mam zaproszenie na babską flaszkę, ale czasu mi jakoś brakuje. Kiedy jednak się wybiorę, to...wiecie co. Kowu biedak mój słodki nadal bez domu. Były dwa telefony: jeden całkiem niepoważny :(, drugi domek sprawdzony, od wet, ale szukał dziewczynki. Jednak te z wątku, które mu przesłałam, chyba się nie spodobały. Domek jest od września. Missieek, masz jakąś "babę" na wydaniu? Zdjęcia na prywatny adres poproszę. Angelika ma namiary w razie czego. Wybaczcie, jeżeli Was mieszam, ale nie wiem który Misiek to który Misiek. Iwoniam, normalnie Cię uduszę, za tą jazdę autobusem! Maciek, zrób jej "COŚ" w moim imieniu, proszę! Kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Wątek POMOCOWY psiaków pod opieką ŁTOnZ PROSIMY O POMOC W OGŁASZANIU!
Ikusia replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewelinaaa']Potrzebujecie taniej budy dla psa, nie szukajcie jej zbyt długo, zajrzyjci od razu tutaj : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230058-Tanie-budy-dla-Twojego-czworonoga%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230058-Tanie-budy-dla-Twojego-czworonoga![/URL] Oferujemy Tanie budy dla psów o różnych rozmiarach. Ceny bud na zamówienie do uzgodnienia.(Ceny dla Fundacji bądź schronisk są inne)[/QUOTE] Witam Nie bardzo mogę pomóc w tej chwili, ale będę zaglądała. Teraz może tylko zajrzyjcie tam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229708-Buda-jak-nowa-dla-psa-oddam-Wroc%C5%82aw[/url] Daleko, ale transport zawsze może się trafić. To popularna trasa i wakacje jeszcze trwają. Kawał dobrej roboty odstawiacie!!! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']no, na dogo kupowałam , a to u Ciebie?[/QUOTE] Ja, tzn. mój zwierzyniec też taki chceeeeeeee!!!!!!!!! -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
Ikusia replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Witam Czy jest wśród Was wolontariuszka, która zajmuje się kotami w krakowskim schronie? Proszę o wiadomość na pw. Mam osobę chętną do pomocy, trochę nietypowej, ale każda pomoc to pomoc. -
Witam Czy jest wśród Was wolontariuszka, która zajmuje się kotami w krakowskim schronie? Proszę o wiadomość na pw. Mam osobę chętną do pomocy, trochę nietypowej, ale każda pomoc to pomoc.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek6778']Ja, ja! Ja wiem;)[/QUOTE] Ja i Kejsi też. Miałyśmy go wczoraj przyjemność poznać. Ale w pierwszym momencie z niedowierzaniem i wieeeeeeelkimi oczami zapytałam "Eryś?????????!!!!!!!!!!!!!!!" PS Czy ktoś jeszcze szczelił taką gafę? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr'][SIZE=4][B]szokujace.[/B][/SIZE] chyba w takim razie mozna zrobic jej nowe ogloszenia... Iwonie uklony, nie zawiodlyscie kolejny raz. Dzieki tez reszcie osob ktore sie przylaczyly, nie powiem, zeby ich byl za wiele, ale coz....[/QUOTE] Krakowianko, jak się czujecie??? Czekamy, czekamy, czekamy.... Niestety, zawiedliśmy wszyscy. Każdy z nas to wie, tylko co z tego? Mimo wszystko, cieszę się bardzo, że psica bezpieczna. Przeżyła koszmar! Oby to na nią źle nie wpłynęło. Poszukiwania na uciekinierach w schronisku odwołałam. Losy Fiorda jeszcze omawiamy z Iwoniam. Gdyby Gufiś był dziewczynką powinien nazywać się "Ślicznuda"!!! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Byli tam teraz z nią jacyś przypadkowi ludzie i siostra. Nie wiem,czy jeszcze są. Nie dzwonię, bo komórka jej pada, stąd drugi numer. Wojtuś, szkoda, że nie podjedziesz. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Straż Miejską poinformowałam. Schronisko powiadomione. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia'][SIZE=5][B]PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką.[/SIZE][/B][/QUOTE] edit Dokładny adres ul Potrzask 63. Tam jest jakiś zakład czy salon "INTER coś tam", Iwoniam sama nie wejdzie w trawy, krzaki, chaszcze, których tam wiele. Druga komórka [SIZE=4][B]606 112-318[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]POMOCY[/B][/SIZE] -
Kraków , york bez oka ma wspaniałą rodzinę ,dziękujemy !
Ikusia replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][SIZE=2]Przepraszam za offa[/SIZE][B] PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach.[/SIZE][/B] [SIZE=5][B]telefon 515192985[/B][/SIZE] -
[SIZE=5][SIZE=2]Przepraszam za offa[/SIZE][B] PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach.[/SIZE][/B] [SIZE=5][B]telefon 515192985[/B][/SIZE]
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
Ikusia replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [INDENT] [SIZE=5][SIZE=2]Przepraszam za offa[/SIZE][B] PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach.[/SIZE][/B] [SIZE=5][B]telefon 515192985[/B][/SIZE] [/INDENT] edit Dokładny adres ul Potrzask 63. Tam jest jakiś zakład czy salon "INTER coś tam", Iwoniam sama z maleńkim dzieckiem nie wejdzie w trawy, krzaki, chaszcze, których tam wiele. Druga komórka [SIZE=4][B]606 112-318[/B][/SIZE] [B]POMOCY [/B] [/INDENT] -
[INDENT] [INDENT] [SIZE=5][SIZE=2]Przepraszam za offa[/SIZE][B] PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach.[/SIZE][/B] [SIZE=5][B]telefon 515192985[/B][/SIZE] [/INDENT] edit Dokładny adres ul Potrzask 63. Tam jest jakiś zakład czy salon "INTER coś tam", Iwoniam sama z maleńkim dzieckiem nie wejdzie w trawy, krzaki, chaszcze, których tam wiele. Druga komórka [SIZE=4][B]606 112-318[/B][/SIZE] [B]POMOCY [/B] [/INDENT]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
wklejam gdzie się da!!! Wklej jak możesz tylko nie powielajmy się edit: Wszędzie, gdzie widziałam świeże posty na Krk wkleiłam. -
[INDENT] [INDENT] [SIZE=5][B][SIZE=1]przepraszam za offa[/SIZE] PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach.[/SIZE][/B] [SIZE=5][B]telefon 515192985[/B][/SIZE] [/INDENT] edit Dokładny adres ul Potrzask 63. Tam jest jakiś zakład czy salon "INTER coś tam", Iwoniam sama z maleńkim dzieckiem nie wejdzie w trawy, krzaki, chaszcze, których tam wiele. Druga komórka [SIZE=4][B]606 112-318[/B][/SIZE] [B]POMOCY [/B] [/INDENT]
-
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
Ikusia replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [INDENT] [SIZE=5][B]PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach.[/SIZE][/B] [SIZE=5][B]telefon 515192985[/B][/SIZE] [/INDENT] edit Dokładny adres ul Potrzask 63. Tam jest jakiś zakład czy salon "INTER coś tam", Iwoniam sama nie wejdzie w trawy, krzaki, chaszcze, których tam wiele. Druga komórka [SIZE=4][B]606 112-318[/B][/SIZE] [/INDENT] -
Przepraszam za offa [INDENT] [INDENT] [SIZE=5][B]PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach.[/SIZE][/B] [SIZE=5][B]telefon 515192985[/B][/SIZE][/INDENT] [/INDENT]
-
PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!! Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. telefon 515192985
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][B]PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką.[/SIZE][/B] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb'][quote name='Malgoska'] Byłam podglądnąć nowy bazarek. :lol: Duzo atrakcyjnych rzeczy. Foty prześliczne. :lol: Na [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] czekają na akceptację ogloszenie malej suni (od Ikusi/Hell Angel/Bączek) i Diega; na gumtree : Diega i Lali. Jak będą aktywne - wkleję linki.[/QUOTE] Jak to się robi???= Podglądanie. Pomocy! Proszę! Na temat "marzeń" się nie wypowiadam. A to marzenie. Na zdjęciach przynajmniej. Dziękujemy z całego serca. [quote name='iwoniam']Proszę - trzymajcie dziś kciuki za jedną z naszych podopiecznych ! Ważą się jej losy ! na razie nie piszę która, bo nie chcę zapeszać, ale... oby się udało ![/QUOTE] Trzymam od wczoraj! I marzę o powodzeniu, cierpliwości, zrozumieniu, o rozwadze i wszystkim tym, co domek dać powinien... A ja nie mogę się dodzwonić. Próbuję dalej...do skutku...