Jump to content
Dogomania

ania91sc

Members
  • Posts

    9700
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania91sc

  1. A ja zapraszam wszystkich na kolejny bazarek na nasze psinki :) Proszę Was podrzucajcie bazarek!!! :roll: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247589-Ubrania-filmy-ksi%C4%85%C5%BCki-i-wiele-innych-na-Przystanek-Schronisko-do-27-10-ZERKNIJ[/url]!
  2. Zapraszam na bazarek na nasze psiaki :) Tym razem tylko jeden przedmiot - ale za to jaki :D Podnoście bazarek wysoko do góry - bardzo proszę :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247559-OLBRZYMIE-legowisko-dla-psa-naprawd%C4%99-warto!!-Na-Przystanek-Schronisko-do-14-10-13?p=21371391#post21371391[/url]
  3. My z Kingą w czwartek rano wybieramy się w odwiedziny do Nestora :) Ale wydaje mi się, że wieści będą tylko dobre, bo jak dziś rozmawiałam z Panem nie mógł się go nachwalić poza tym widać, że Pan pokochał Nestorka :)
  4. Ale fantastyczne wieści :) Się chłopakowi trafiło :)
  5. Urocza jest - nie wiem co jeszcze robi w schronisku... :shake:
  6. Oby, oby Omega nie musiała Świąt spędzać w schronisku. Trzymam mocno kciuki aby wszystko poszło dobrze :)
  7. [quote name='Romina_74']Ania, a może byś spróbowała założyć mu szelki - na to ciągnięcie. Kiedy założyłam Blademu szelki, od razu inaczej zaczął chodzić na smyczy. Na obroży - fruwałam w powietrzu i miałam zdarte pięty ... A szelki - od razu inna "obsługa" psa ;)[/QUOTE] Niestety szelki u Centka kompletnie się nie sprawdzają :( Próbowałam dwa razy ale było tylko gorzej. Tak naprawdę to on zawsze jest zadowolony :D
  8. ale fantastyczna wiadomość :) oby wszystkie psiaki tak szybko znajdowały domki i to tak dobre :)
  9. No to bardzo dobre informacje :) Czekamy w takim razie na zdjęcia :)
  10. Czyli macie pełne łapki i ręce roboty podczas wolontariatu :D Na pewno Wam się nie nudzi :)
  11. Sansa - pieszczoszek :) Przyszli właściciele chyba muszą mieć świadomość, że biorą typowo kanapowego psiaka :D
  12. Niestety na 99% wczoraj na 8 pawilonie widziałam Farę.
  13. A Newton jest w boksie sam? :)
  14. Niestety muszę powiedzieć, że jak byłam na koniec na 8 pawilonie to widziałam na 99% Farę... Chyba niestety nie poszła do domciu :(
  15. [quote name='maciaszek']Na stronie schroniska dodam, ale na fundacyjnej na razie nie, bo jest jakiś błąd i nie zapisuje zmian...[/QUOTE] Oki, dziękujemy :)
  16. Aha Kasiu jakby można w opisie dodać, że Mura prawdopodobnie nie słyszy/nie dosłyszy ale to nie przeszkadza jej absolutnie w normalnym życiu :)
  17. ale się poszczęściło dziewczynie :) super wieści!!!
  18. [quote name='maciaszek']Zmieniłam na to: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-_N3wN9IhMxw/Ukbj8N4-GAI/AAAAAAADVyo/vCeQ7J5I8kc/s720/IMG_1488.JPG[/URL] bo taka uśmiechnięta na nim jest :).[/QUOTE] Super - dziękujemy pięknie :) P.S. Fanty bazarkowe do odbioru u Pani Ani :)
  19. Ale szczęśliwy psiak :) Jedyne co bym powiedziała to to, że mu się DUUUUŻO przytyło :D :D :D
  20. Widziałam jaka szczęśliwa wychodziła ze schroniska :)
  21. No to bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze :) Już nie mogę się doczekać, aż Beza do nich pojedzie i po jakimś czasie dostaniemy zdjęcia szczęśliwej, kochanej Bezi :)
  22. [SIZE=4]Kasiu mam prośbę :) Czy mogłabyś zmienić Murki zdjęcie na któreś z tych dzisiejszych (ale nie wiem które :evil_lol:)...[/SIZE]
  23. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-iwC9ESIWTV0/UkbkDDz0gHI/AAAAAAADVzc/FG2yN5RSnTQ/s512/IMG_1494.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-MGSxRTI_Avk/Ukbj-aplCqI/AAAAAAADVy0/HN53TalTefY/s512/IMG_1489.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-_N3wN9IhMxw/Ukbj8N4-GAI/AAAAAAADVyo/vCeQ7J5I8kc/s720/IMG_1488.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-mp6Ro8BlRBg/Ukbj69lurEI/AAAAAAADVyk/gyc1in9wHcg/s720/IMG_1487.JPG[/img]
  24. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wEBZJtfMuSk/UkbkMS0Hr_I/AAAAAAADV04/PGfc4mTnEp4/s720/IMG_1505.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-TpNH3Gh_RKs/UkbkLuaZ4QI/AAAAAAADV00/vgDmDPHwnhU/s720/IMG_1504.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-0qoKtkSgRKI/UkbkJfOMoRI/AAAAAAADV0c/A2xbPXmves0/s720/IMG_1501.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-PDVXgCVWyF8/UkbkHpndnvI/AAAAAAADV0I/nbrHSfSM14U/s720/IMG_1499.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-aR431ODFYp4/UkbkE54chmI/AAAAAAADVzs/DSC6m4lS23s/s720/IMG_1496.JPG[/img]
  25. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-SxMxLKRDyqQ/UkbkXCx7qII/AAAAAAADV2M/9ncDabsDWVg/s512/IMG_1515.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ZN6apxStyyo/UkbkV3j7GFI/AAAAAAADV2E/BxOakXIXnKg/s512/IMG_1514.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-mT_qqUO3PHA/UkbkU0fRxjI/AAAAAAADV14/vj8wPekIJv0/s512/IMG_1513.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-9aYJV6Mx5cU/UkbkTPN0iPI/AAAAAAADV1s/gVwvl93mhMA/s720/IMG_1511.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-OOCAaMoCgh4/UkbkO2giTbI/AAAAAAADV1M/s0kGh8_r5p4/s720/IMG_1507.JPG[/img]
×
×
  • Create New...