Jump to content
Dogomania

ania91sc

Members
  • Posts

    9700
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania91sc

  1. Wydaje mi się, że najlepiej będzie jak zadzwonisz do biura i zapytasz, bo właściwie to i tak oni podejmą decyzję :)
  2. [quote name='olka9628']Albo mi się wydaje albo on się zaczął tak źle zachowywać jak wrócił do schroniska...?[/QUOTE] Wcześniej też się zdarzały pojedyncze wybryki ale nie były takie jak teraz...
  3. A ja dziś dostałam też nowe zdjęcia Azy :) Jak je zobaczycie to pewnie stwierdzicie to samo co ja - czyli, że z Azy zrobił się MEGA pulpecik :D Jutro zadzwonię do Pani i zapytam się jak Azulka się sprawuje. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-c1aJ0lViddA/UlHCdZNXt8I/AAAAAAAADRs/SN2a2thHwvo/s320/Zdj%25C4%2599cie009.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-lSiP35qe3JU/UlHCdRECSbI/AAAAAAAADRY/USYnqEWOuHA/s320/Zdj%25C4%2599cie080.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-l-YFcejJLe8/UlHCeM6K6VI/AAAAAAAADRo/8Bh9YbLWpl0/s320/Zdj%25C4%2599cie102.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-VQ7Dpl_Od8M/UlHCdsLw5eI/AAAAAAAADRg/1wiPGBQOBH4/s640/Zdj%25C4%2599cie061.jpg[/img]
  4. A ja dzisiaj dostałam świeżutkie informacje w sprawie Fantuli :) Dziewczyna ma się bardzo dobrze ale akurat o to jestem spokojna. Ucieczki się skończyły, do tej pory Fanta cztery razy wyszła sobie podczas ulewy, czy też burzy ale za każdym razem stała pod bramą i czekała jak gdyby nigdy nic :D Dlatego teraz jestem już pewna, że tam gdzie była wcześniej musiała nie być szczęśliwa... Poza tym nasza dziewczyna pilnuje bardzo dobrze domki - jak tylko ktoś się pojawia w okolicy od razu leci pod bramę i szczeka donośnie z kolegą Ralfem i Rokim :) Poza tym mimo swojego wieku Fanta zachowuje się czasem jak szczeniaczek :D Jedynie od czasu do czasu można zauważyć, że bolą ją stawy. Dostałam też cztery zdjęcia Fantusi i jej psiej rodzinki :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-cvB0yHtOAVk/UlHCl9lWQ5I/AAAAAAAADSM/FJbKwBhbJ-E/s640/DSCN5277.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Hy_DWZkWLMw/UlHClxpIiiI/AAAAAAAADSE/SRVSGgxMo1M/s640/DSCN6501.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-lfGy2lVeyeo/UlHCl6hYFoI/AAAAAAAADR4/2NKy2j13eU8/s640/DSCN7247.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-nH83rJnh4GA/UlHCmRz_qnI/AAAAAAAADSI/R3SircbAmiU/s640/DSCN7253.JPG[/img]
  5. jestem i ja :)
  6. A więc wspaniałe informacje :) Powodzenia chłopaku :)
  7. Jeszcze nie dodałaś jak usypiała podczas przerw :D :D :D
  8. Niestety ja też często o tym zapominam :)
  9. Powodzenia Fara!!! :) Bądź grzeczna w nowym domku!
  10. Racja - dopiero zaczęliście, a już takie efekty :) Aż strach się bać co będzie dalej :D :D :D
  11. Potwierdzam, wczoraj na ten temat rozmawiałyśmy z Bożeną. Dziś do Ciebie zadzwonię i może jakoś uda nam się umówić :)
  12. Karbon dzisiaj taki uśmiechnięty na tych zdjęciach jest :)
  13. No to już niedługo Bezia będzie szczęśliwa w domciu, bardzo się cieszymy.
  14. Ja jak coś zawsze piszę do Maupa4 - jak wejdziesz na śląskie to tam na dole są moderatorzy :)
  15. Wydaje mi się, że Ania K., ona była pierwszą opiekunką Edgara...
  16. Czwartkowy i sobotni spacerek Mura spędziła w towarzystwie Sansy, Atosa i Nerona. W sumie zachowywała się tak jak zawsze, czyli wzorowo. Jedynie czasem są lekkie zgrzyty z innymi psami ale nie ma na to reguły i Mura nie zawsze się na nie rzuca. Dzisiaj zauważyłam, że jak Mura bawiła się z Marcinem to ma anielską cierpliwość, można z nią zrobić wszystko i w ogóle się nie denerwuje :) Dziewczyna jest trochę bardziej weselsza niż na początku wolontariatu ale czasem też można zauważyć u niej smutną minkę i zdarza jej się rozpaczać. Poza tym jest ogromnym pieszczochem, tylko by się głaskała :) Widać, że bardzo polubiła Marcina ale za mną też często się rozgląda :evil_lol: Niestety dziś późno wyruszyliśmy na spacer i nie mamy żadnych zdjęć :shake:
  17. Niestety nasz czwartkowy spacer nie ułożył się najlepiej... Centek niestety trochę nawywijał i musiał wrócić szybko do boksu, bo mogło się to skończyć nieciekawie. Dzwoniłam już do kilku szkoleniowców w tym także do tych co poleciliście, zdania są podzielone jeśli chodzi o jego zachowanie i to czy lepiej jakby pojechał na szkolenie na dłuższy czas do kogoś doświadczonego, czy lepiej jak zostanie w schronisku i zacznie być szkolony na miejscu pod okiem specjalisty i wolontariusza. Koszta nie ukrywam są bardzo duże. Jutro zadzwonię do Pani, która zajmuje się szkoleniem takich psów i mieszka w naszej okolicy, numer też dostałam z polecenia - zobaczymy co powie. Naprawdę Centuś narozrabiałeś :( Zastanawiam się też nad tym, czy nie ma w tym mojej winy, czy ja czegoś źle nie robiłam i dlatego idzie to w złym kierunku. Jestem totalnie załamana :(
  18. Zapisuję :) Po prostu lubi sobie chłopak pogadać :D :D :D
  19. Na pewno Sansa potem nie daje sobie w kaszę dmuchać :)
  20. Nooo nareszcie Edgar trafił w dobre ręce :) Powodzenia psiaku! :)
  21. Super!!! Powodzenia Eliot :)
  22. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-P09m2QSVurU/Uk1kErkzmhI/AAAAAAAADNs/innk6bkeVDs/s720/IMG_1748.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-p3fbAjFZiNo/Uk1kJkIHV-I/AAAAAAAADOU/F1KkM0MrkIg/s720/IMG_1753.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-tOgwO0ZmkDo/Uk1kdAGuCBI/AAAAAAAADQM/P_E8mN8WnHY/s720/IMG_1768.JPG[/img]
  23. Tak jak Kinga pisała, wszystko się zgadza :) Nestor dobrze trafił - mam nadzieję, że w końcu znalazł ten domek na całe życie, bo że dobrze mu się tam mieszka jestem tego pewna, chłopak bardzo szczęśliwy jest. Gdy podeszłyśmy do furtki to na początku Nestor chyba Nas nie poznał i szczekał przeokropnie dopiero potem jak zaczęłyśmy do niego mówić to od razu się zorientował i dał się głaskać przez bramę, a ogon chodził "w cały świat". Potem było przytulanko w domu i rozdawanie buziaczków, miał tylko dylemat do kogo podchodzić do mnie, czy do Kingi :D Nic się nie zmienił wielki misio z niego jest :) Pan mówił, że psiak słucha głównie jego, nie ma z nim żadnych problemów, natomiast jeśli chodzi o żonę to niekoniecznie :D Wobec 7 letniej córki jest bardzo delikatny. Nasze ręce chciał trochę ze szczęścia popodgryzać ale dość szybko zrezygnował, Pan mówił, że jeszcze czasem mu się to zdarza. Nestor może wchodzić do domu ale głównie chce być na dworze ze swoimi kumplami :) Ponoć psiaki się tak dogadują, że mogą jeść z jednej miski mimo, że mają trzy :) Nestor dostaje gotowany makaron i surowe mięso, czasem podjada też trochę suchego. Ogród ma WIELGAŚNY także jest gdzie pobiegać. Spacerki też ma zapewnione. Właściciele nie mają co na niego narzekać, bo naprawdę jest bardzo grzeczny i usłuchany. Powiem tylko, że na koniec Nestor chciał z nami jechać :D :D :D Chyba jednak trochę nas polubił :) Cały album ze zdjęciami z wizyty tutaj: [url]https://picasaweb.google.com/116022521532931922504/NestorMieszkaWKuznicyWarezynskiej#[/url] A tutaj kilka wybranych zdjęć :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-F_TVKm_PDQk/Uk1jZD0u36I/AAAAAAAADIU/KagJbD1EoAQ/s512/IMG_1708.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-xwOOhYFjkz4/Uk1jhPJJ4qI/AAAAAAAADJY/DIKuLTtLqX0/s512/IMG_1716.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-QE6hOhQdNgI/Uk1jjMwpkII/AAAAAAAADJo/kt3RH6KM-Qg/s720/IMG_1718.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-V213L4ckMwY/Uk1jmk7N3FI/AAAAAAAADKA/-EFZLdEcMd4/s720/IMG_1721.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Q7GfEht33cY/Uk1j66FaY7I/AAAAAAAADMk/rRuTQ41n9q8/s720/IMG_1739.JPG[/img]
×
×
  • Create New...