Jump to content
Dogomania

ania91sc

Members
  • Posts

    9700
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania91sc

  1. Wczoraj Dyzio był na spacerze z Magdą. Plakat piękny, mam nadzieję, że przyniesie mu szczęście i znajdzie domek.
  2. Wczoraj niestety nie mogłam pójść na wspólny spacerek z Murką, Marcinem i resztą towarzystwa ale wiem, że Murka była i się dobrze bawiła :D Na spacerze była z Neronem i Sansą. Magda zrobiła jej kilka zdjęć za które bardzo dziękujemy :) Jak Marcin wrócił z nią do schroniska to ucieszyła się na mój widok :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ak0yYtBW0zg/UlpHYChs4QI/AAAAAAADYlY/wJHPcSkTvEk/s720/IMG_1830.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-LsPklsp9Ps0/UlpHbBhSrQI/AAAAAAADYlw/QGLLsonDa4g/s720/IMG_1833.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-5xZZDzArKcs/UlpHb27Sh8I/AAAAAAADYl4/LO7T-rwBTxQ/s720/IMG_1834.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Bqq8HtVb9kw/UlpHfCyWezI/AAAAAAADYmQ/OluMK8uhFwk/s720/IMG_1842.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-92cjBcy3LEc/UlpHcwDSWLI/AAAAAAADYmA/lKIpI3obJ7o/s512/IMG_1835.JPG[/img]
  3. Mam nadzieję, że Beza pogodzi się z kotami i będzie wszystko dobrze :)
  4. Jak tylko zobaczyłam tych ludzi od razu wydawali mi się bardzo fajni :) Także psiaki chyba będą miały fajny domek :) Ale, że zabrali razem Bambiego i Leona to do tej pory nie wierzę :D :D :D
  5. Maślane oczka na tym pierwszym zdjęciu :loveu:
  6. [quote name='MagdaB']Co nowego u Centka? Widziałam Was dziś w jakimś męskim towarzystwie.[/QUOTE] Wczoraj do Centusia przyjechał szkoleniowiec :) Dał mnie kilka wskazówek co powinnam zmienić i jak z nim postępować :) Widać było w jego zachowaniu już lekką poprawę także bierzemy się powoli do roboty! Ja muszę też jak naszybciej zapomnieć o tym ostatnim występku i będzie dobrze :) Schronisko też ma pracę do wykonania tzn. musi zabezpieczyć budy, które są na wybiegu żeby Centek nie mogł tam wchodzić i uczyć się warczeć i straszyć. Ja z Centkiem widzę się w czwartek, a kolejne spotkanie ze szkoleniowcem w sobotę :)
  7. [quote name='gosia2313']Właśnie, Shaggy wykorzysta każdy moment, żeby zwiać z boksu a potem zapiera się z całych sił (a tych mu nie brakuje) przed powrotem...[/QUOTE] Wczoraj też Shaggy był na spacerku, widziałam jak się bawił na wybiegu z husky'm :)
  8. Faktyczne jej się przytyło ale moim zdaniem teraz wygląda idealnie :D
  9. Naprawdę tak mi go było szkoda w czwartek, chyba jeszcze nie widziałam nigdy aby psiak tak się męczył z biegunką - po prostu z niego "leciało". Mam nadzieję, że jutro będzie się czuł dobrze :)
  10. [quote name='saphira18']wiadomo co z Jadą? nie widzę jej na stronie schroniska?;)[/QUOTE] Poszła do domciu :)
  11. [quote name='maciaszek']Mogłabym, ale obawiam się, że to nie jest dobry pomysł... Na miniaturce nie będzie dobrze widać, w oczy będą się rzucać głównie kraty. ale jak chcesz zmienię. Wrzuciłam je na stronę Fundacji, do Centkowego albumu.[/QUOTE] W takim razie zdaję się na Ciebie :) Najwyżej zmienimy je za jakiś czas, jak będzie taka potrzeba.
  12. Na tym pierwszym zdjęciu naprawdę wygląda jakby fruwała :D
  13. Kasiu, a mogłabyś dać zdjęcie Magdy jako profilowe na stronie schroniska?
  14. Piękne jest to zdjęcie!!! Ja też dziś u niego byłam na koniec - patrzył na mnie z taką nadzieją i wyrzutem jednocześnie, a ja jedynie dałam mu kilka parówek :(
  15. Na zdjęciach tego nie widać ale przytyło się pannie na pewno ale wydaje mi się, że teraz wygląda idealnie więc to chyba dobrze :) Dzisiaj naprawdę widać było, że jej coś dolega - taka smutna była i za bardzo siły nie miała :(
  16. Dzisiaj Murka była ze mną na spacerku, bo Marcin w pracy. Ale chyba nie rozpaczała aż tak bardzo :eviltong: Jak tylko mnie zobaczyła przed swoim boksem bardzo się ucieszyła ale grzecznie stała i czekała aż zapnę ją na smycz. Potem poszłyśmy sobie na spacerek do parku i jeszcze trochę dalej :) Psinka jak zawsze zachowywała się wzorowo, nie ma na co narzekać, cały czas chodziła przy nodze, a oddalała się tylko troszkę dalej jak coś chciała powąchać. Poza tym oczywiście były przerwy na głaskanko i przytulanko co Mura po prostu uwielbia :) W schronisku grzecznie powąchała się z Siwkiem, a następnie stała chwilkę z Magdą i nie obyło się bez skomlenia (tylko nie wiem, czy to za mną, czy tak po prostu :D :D :D). Do boksu Mura dostała parówki, które smacznie zajadała :)
  17. Powodzenia Darma :)
  18. A więc powodzenia psinko :)
  19. A więc dowiedziałam się, że nasza Aza przytyła 10 kg w tej chwili waży 27 kg :crazyeye: Pani mówiła, że nie ma co na nią narzekać, jest kochana ponad życie przez Panią i Pana :) Ale najbardziej jest za Panem obok, którego śpi w łóżeczku pod kołderką :D Jedynie na dworze jak zobaczy jakiegoś psa to nie słucha, bo musi się z nim koniecznie obwąchać, poza tym tak jak kochała w schronisku tak kocha teraz zabawę - wszelkiego rodzaju zabawki, patyki, kamyki :mad:, butelki (ponoć kradnie je często z boiska jak chłopaki grają :D). W domu za to jest grzeczniutka, większość czasu śpi, oczywiście na wersalce. Czasem zdarza jej się (ale bardzo rzadko) podlecieć do kogoś i go trochę postraszyć, ale naprawdę musi jej się ktoś nie spodobać. Poza tym zrobiła się trochę bardziej towarzyska tzn. już tak nie broni mieszkania i goście mogą śmiało przychodzić w odwiedziny :) Póki co nie wynaleźli jeszcze takiej zabawki jak to Pani się śmiała, której Aza by nie dała rady "rozbroić" :D
×
×
  • Create New...