Myślę, że to baaardzo dobry pomysł! Trzeba o tym pomyśleć!
Nie miał nawet obroży...
Oczywiście będę rozsyłać informację do ludzi, jak możesz to pomóż mi trochę z tym, bo pewnie ludzi jest sporo... :( normalnie załamana jestem.
Schroniska w okolicy zawiadomione.