-
Posts
9700 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ania91sc
-
Ogłoszenia Azy zrobione przez saphira18: 1.[URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/aza-sunia-o-charakterystycznych-duzych-uszach-szuka-domu-l33801.html"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...mu-l33801.html[/URL] 2.[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/189279.html[/URL] 3.[URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Aza,73307"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/.../psy/Aza,73307[/URL] 4.[URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/126229/Aza---sunia-o-charakterystycznych-duzych-uszach-szuka-domu/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/126...ch-szuka-domu/[/URL] 5.[URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/aza-sunia-o-charakterystycznych-duzych-uszach-szuka-domu/51900"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...uka-domu/51900[/URL] 6.[URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Aza---sunia-o-charakterystycznych,-duzych-uszach-szuka-domu-id49781.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id49781.html[/URL] 7.[URL="http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Aza_-_sunia_o_charakterystycznych_duzych_uszach_szuka_domu_9862.html"]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Aza...domu_9862.html[/URL] 8.[URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/260270-aza-sunia-o-charakterystycznych-duzych-uszach-szuka-domu-oferta-katowice/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...erta-katowice/[/URL] 9.[URL="http://polskastrefa.pl/katowice/zwierzeta/psy/aza__sunia_o_charakterystycznych_duzych_uszach_szuka_domu,8taj"]http://polskastrefa.pl/katowice/zwie...zuka_domu,8taj[/URL] 10.[URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/44263/aza---sunia-o-charakterystycznych_-duzych-uszach-szuka-domu/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...ch-szuka-domu/[/URL] 11.[URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5005545[/URL] 12.[URL]http://www.psy.pl/adopcje/art13467,aza.html[/URL] 13.[URL="http://owi.pl/ogloszenie/Aza_-_sunia_o_charakterystycznych_duzych_uszach_szuka_domu,694394"]http://owi.pl/ogloszenie/Aza_-_sunia...ka_domu,694394[/URL] 14.[URL="http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_katowice/33476/aza_-_sunia_o_charakterystycznych_duzych_uszach_szuka_domu"]http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_...ach_szuka_domu[/URL] 15.[URL="http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,aza_sunia_o_charakterystycznych_,47163.html"]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k...ch_,47163.html[/URL] DZIĘKUJEMY BARDZO Ania :)
-
Batonik - młody piesek po wypadku w typie jamnika MA DOM!
ania91sc replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy pięknie :) -
Roki ZNALAZŁ DOM w którym energia to zaleta i nikt się go nie wstydzi!
ania91sc replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
hmm... myślę, że dużo na tym nie zyskamy i raczej byłaby za tym aby jechać w trójkę, ale jak coś możemy szukać innej osoby na drogę powrotną, tylko, czy ktoś znajdzie się po drodze -
Tak to była córka tej Pani... Jeśli jesteś zdecydowana na 100% zostawić u siebie Ciapka to trzeba tej Pani jak najszybciej o tym powiedzieć, mogę zadzwonić do jej córki i powiedzieć, że się zdecydowałaś zostawić go u siebie, a ja spróbuję może jakiegoś innego psiaka zaproponować, zapytam jakiego szukają itd.
-
Roki ZNALAZŁ DOM w którym energia to zaleta i nikt się go nie wstydzi!
ania91sc replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
Myślę, że lepiej jak pojedziemy w trójkę plus Roki, tak będzie wygodniej dla Niego (przede wszystkim)... Jednak to kawałek drogi... -
Moim zdaniem to trochę dziwne, że Pani nie chce go kastrować... pomyślałam mam nadzieję, że nie słusznie o tym, że może Pani chce mieć dalmatyńczyka, po to aby mieć szczeniaki (wiecie o co mi chodzi?)... Gdy ze mną rozmawiała parę minut pytała o kastrację, nawet jej mówiłam gdzie nasze psy są sterylizowane/kastrowane i powiedziała, że zna tą klinikę i nie ma problemu jak coś, że z Ciapkiem pojedzie. Poza tym coś mi się wydaje, że Ciapek zostanie u Was na stałe :D :D :D
-
Merci po długim oczekiwaniu znalazła cudowny dom!! :]
ania91sc replied to kamil19201's topic in Już w nowym domu
Sprawdźcie teraz cioteczki :) -
Merci po długim oczekiwaniu znalazła cudowny dom!! :]
ania91sc replied to kamil19201's topic in Już w nowym domu
No i obiecane zdjęcia od nowej Pani Merci :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-MKBQXoJswNg/UF6zgZTfYmI/AAAAAAACP7k/va3x6nZ_Gq8/s512/DSC00142.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-9Pw_kElAjsI/UF6zgWW5kWI/AAAAAAACP7o/sgFVMkPFOOg/s640/DSC00136.JPG[/img] -
Witaj Agencie :) Mam nadzieję, że Twoja misja zostanie szybko spełniona :)
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
ania91sc replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Naprawdę niesamowity, wzruszający film :( a najgorsze, że to wszystko prawda :( -
Roki ZNALAZŁ DOM w którym energia to zaleta i nikt się go nie wstydzi!
ania91sc replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem zdecydowanie powinnaś jechać, bo raz, że będzie mu raźniej w podróży z Tobą, a dwa zobaczysz jaki ma dom i będziesz spokojna, a trzy to pożegnasz się z nim spokojnie :) W końcu to dwa lata... <---dobrze myślę? :) -
Powodzenia Ali :)
-
Co dzisiaj ciekawego słychać było u Azy? Hmm... w sumie nic nowego mogę powiedzieć tyle: pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała i jeszcze raz pływała za patykiem :D No i oczywiście chciała nosić kamienie ale jej na to nie pozwalałam to sobie kamień zamieniła na BUTELKĘ :) Dzisiaj jak ją oddawałam do boksu to tak za mną piszczała, że jak wychodziłam ze schroniska to było ją słychać :( Zdjęcia są tylko dwa (tzn. wklejam dwa, bo reszta jest identyczna, gdyż w roli głównej była Aza w wodzie) :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Dt7OzcLtAzY/UF3sl1zSSfI/AAAAAAACP4M/VEZuDtbrwJI/s720/IMG_3359.JPG[/img] a tutaj widać jak daleko Aza pływała (myślę, że było to spokojnie 25 - 30m od brzegu) :) w każdym bądź razie dalej nie umiałam jej rzucić patyczka :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-TuN_dIIVBXU/UF3stHzugbI/AAAAAAACP4U/wqT8s2tvO98/s512/IMG_3370.JPG[/img] Pozdrawiamy :)
-
Piękna suczka po przejściach z domieszką labradora MA DOMEK!!!
ania91sc replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Wieści z dzisiejszego spacerku: Halinka to po prostu aniołek :) Na smyczy chodzi bardzo ładnie, baaaardzo rzadko zdarza jej się pociągnąć. Jest wielkim łakomczuszkiem, może zjeść wszystko i w każdych ilościach. Dziś przekonaliśmy się, że nie przepada za wodą, ledwie zamoczy brzuszek i już wraca z powrotem :) Niestety z innymi psimi koleżankami/kolegami nie bardzo się lubi, jest bardzo o nie zazdrosna. Dzisiaj nawet chciała Azę do porządku doprowadzić jak ta biegała za patykiem. Jednak do ludzi jest po prostu idealna, pozwala ze sobą wszystko zrobić, a jak ktoś ma jedzenie w ręce to robi takie oczka, że nie można jej nie dać smakołyka :) Zdjęcia z dzisiaj: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-yNhfVtar5PI/UF3rDFv3hyI/AAAAAAACP2w/SEj5-aEgYYw/s720/IMG_3348.JPG[/img] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yze37tkMEF8/UF3rk9uHvaI/AAAAAAACP3Y/ffSV0t9dMlc/s512/IMG_3362.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0_YrkNwYePA/UF3sFYdSv4I/AAAAAAACP30/8Uw_W2gU7hA/s720/IMG_3379.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-13HSF73Mf5M/UF3q9f4hxTI/AAAAAAACP2o/7HMNwmygzVY/s720/IMG_3342.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fu0ROCsW4V8/UF3sJBMLB2I/AAAAAAACP38/nGBUg4F77pU/s720/IMG_3381.JPG[/IMG] Pozdrawiamy :) -
Piękna suczka po przejściach z domieszką labradora MA DOMEK!!!
ania91sc replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Kasia :) -
Merci po długim oczekiwaniu znalazła cudowny dom!! :]
ania91sc replied to kamil19201's topic in Już w nowym domu
Tak dostałam zdjęcia Merci :) Wrzucę je dziś albo jutro :) Myślę, że psinka dobrze trafiła, Pani do niej często jeździła jak była po sterylizacji i pytała ciągle jak się czuje :) Podobno Merci już pilnuje domu, najbardziej szczeka na rowerzystów :D Bawi się zabawką i domaga pieszczot. Powodzenia Merci :) -
Delma - skrzywdzona przez los, JUŻ W DOMU
ania91sc replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
Dokładnie, kolej teraz na Delmę :) -
Klara - kolejna psia dusza ma dom na stałe! ;)
ania91sc replied to miudzioszka's topic in Już w nowym domu
Gdzie ten domek? :( -
Piękna suczka po przejściach z domieszką labradora MA DOMEK!!!
ania91sc replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Czyli Halinka ma coś z wyżła i labka :) Taki mix :)