Jump to content
Dogomania

ania91sc

Members
  • Posts

    9700
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania91sc

  1. Ogłoszenia Azy zrobione przez saphira18: 1.[URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/aza-sunia-o-charakterystycznych-duzych-uszach-szuka-domu-l33801.html"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...mu-l33801.html[/URL] 2.[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/189279.html[/URL] 3.[URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Aza,73307"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/.../psy/Aza,73307[/URL] 4.[URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/126229/Aza---sunia-o-charakterystycznych-duzych-uszach-szuka-domu/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/126...ch-szuka-domu/[/URL] 5.[URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/aza-sunia-o-charakterystycznych-duzych-uszach-szuka-domu/51900"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...uka-domu/51900[/URL] 6.[URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Aza---sunia-o-charakterystycznych,-duzych-uszach-szuka-domu-id49781.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id49781.html[/URL] 7.[URL="http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Aza_-_sunia_o_charakterystycznych_duzych_uszach_szuka_domu_9862.html"]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Aza...domu_9862.html[/URL] 8.[URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/260270-aza-sunia-o-charakterystycznych-duzych-uszach-szuka-domu-oferta-katowice/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...erta-katowice/[/URL] 9.[URL="http://polskastrefa.pl/katowice/zwierzeta/psy/aza__sunia_o_charakterystycznych_duzych_uszach_szuka_domu,8taj"]http://polskastrefa.pl/katowice/zwie...zuka_domu,8taj[/URL] 10.[URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/44263/aza---sunia-o-charakterystycznych_-duzych-uszach-szuka-domu/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...ch-szuka-domu/[/URL] 11.[URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5005545[/URL] 12.[URL]http://www.psy.pl/adopcje/art13467,aza.html[/URL] 13.[URL="http://owi.pl/ogloszenie/Aza_-_sunia_o_charakterystycznych_duzych_uszach_szuka_domu,694394"]http://owi.pl/ogloszenie/Aza_-_sunia...ka_domu,694394[/URL] 14.[URL="http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_katowice/33476/aza_-_sunia_o_charakterystycznych_duzych_uszach_szuka_domu"]http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_...ach_szuka_domu[/URL] 15.[URL="http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,aza_sunia_o_charakterystycznych_,47163.html"]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k...ch_,47163.html[/URL] DZIĘKUJEMY BARDZO Ania :)
  2. hmm... myślę, że dużo na tym nie zyskamy i raczej byłaby za tym aby jechać w trójkę, ale jak coś możemy szukać innej osoby na drogę powrotną, tylko, czy ktoś znajdzie się po drodze
  3. Jasne decyzja musi być przemyślana na 120% :) Córka tej Pani mówiła, że szukali psiaka i znaleźli ogłoszenie Ciapka i im się spodobał... Myślę, że Pani zrozumie w razie czego, że Ciapek zostaje z Wami. Akurat o to nie ma się co martwić :)
  4. Tak to była córka tej Pani... Jeśli jesteś zdecydowana na 100% zostawić u siebie Ciapka to trzeba tej Pani jak najszybciej o tym powiedzieć, mogę zadzwonić do jej córki i powiedzieć, że się zdecydowałaś zostawić go u siebie, a ja spróbuję może jakiegoś innego psiaka zaproponować, zapytam jakiego szukają itd.
  5. Myślę, że lepiej jak pojedziemy w trójkę plus Roki, tak będzie wygodniej dla Niego (przede wszystkim)... Jednak to kawałek drogi...
  6. Moim zdaniem to trochę dziwne, że Pani nie chce go kastrować... pomyślałam mam nadzieję, że nie słusznie o tym, że może Pani chce mieć dalmatyńczyka, po to aby mieć szczeniaki (wiecie o co mi chodzi?)... Gdy ze mną rozmawiała parę minut pytała o kastrację, nawet jej mówiłam gdzie nasze psy są sterylizowane/kastrowane i powiedziała, że zna tą klinikę i nie ma problemu jak coś, że z Ciapkiem pojedzie. Poza tym coś mi się wydaje, że Ciapek zostanie u Was na stałe :D :D :D
  7. Hehehe, DOBRE, DOBRE o tym bym nie pomyślała :D :D :D
  8. Super zdjęcia Ciapka :) Trzymam kciuki aby ten domek okazał się tym jedynym :)
  9. Sprawdźcie teraz cioteczki :)
  10. No i obiecane zdjęcia od nowej Pani Merci :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-MKBQXoJswNg/UF6zgZTfYmI/AAAAAAACP7k/va3x6nZ_Gq8/s512/DSC00142.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-9Pw_kElAjsI/UF6zgWW5kWI/AAAAAAACP7o/sgFVMkPFOOg/s640/DSC00136.JPG[/img]
  11. Tak, tak zdecydowanie butelka jest lepsza :) Wulkan energii z niej jest niesamowity ale przy tym jaka usłuchana i grzeczna :)
  12. Witaj Agencie :) Mam nadzieję, że Twoja misja zostanie szybko spełniona :)
  13. Naprawdę niesamowity, wzruszający film :( a najgorsze, że to wszystko prawda :(
  14. Moim zdaniem zdecydowanie powinnaś jechać, bo raz, że będzie mu raźniej w podróży z Tobą, a dwa zobaczysz jaki ma dom i będziesz spokojna, a trzy to pożegnasz się z nim spokojnie :) W końcu to dwa lata... <---dobrze myślę? :)
  15. Powodzenia Ali :)
  16. Co dzisiaj ciekawego słychać było u Azy? Hmm... w sumie nic nowego mogę powiedzieć tyle: pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała, pływała i jeszcze raz pływała za patykiem :D No i oczywiście chciała nosić kamienie ale jej na to nie pozwalałam to sobie kamień zamieniła na BUTELKĘ :) Dzisiaj jak ją oddawałam do boksu to tak za mną piszczała, że jak wychodziłam ze schroniska to było ją słychać :( Zdjęcia są tylko dwa (tzn. wklejam dwa, bo reszta jest identyczna, gdyż w roli głównej była Aza w wodzie) :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Dt7OzcLtAzY/UF3sl1zSSfI/AAAAAAACP4M/VEZuDtbrwJI/s720/IMG_3359.JPG[/img] a tutaj widać jak daleko Aza pływała (myślę, że było to spokojnie 25 - 30m od brzegu) :) w każdym bądź razie dalej nie umiałam jej rzucić patyczka :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-TuN_dIIVBXU/UF3stHzugbI/AAAAAAACP4U/wqT8s2tvO98/s512/IMG_3370.JPG[/img] Pozdrawiamy :)
  17. Wieści z dzisiejszego spacerku: Halinka to po prostu aniołek :) Na smyczy chodzi bardzo ładnie, baaaardzo rzadko zdarza jej się pociągnąć. Jest wielkim łakomczuszkiem, może zjeść wszystko i w każdych ilościach. Dziś przekonaliśmy się, że nie przepada za wodą, ledwie zamoczy brzuszek i już wraca z powrotem :) Niestety z innymi psimi koleżankami/kolegami nie bardzo się lubi, jest bardzo o nie zazdrosna. Dzisiaj nawet chciała Azę do porządku doprowadzić jak ta biegała za patykiem. Jednak do ludzi jest po prostu idealna, pozwala ze sobą wszystko zrobić, a jak ktoś ma jedzenie w ręce to robi takie oczka, że nie można jej nie dać smakołyka :) Zdjęcia z dzisiaj: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-yNhfVtar5PI/UF3rDFv3hyI/AAAAAAACP2w/SEj5-aEgYYw/s720/IMG_3348.JPG[/img] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yze37tkMEF8/UF3rk9uHvaI/AAAAAAACP3Y/ffSV0t9dMlc/s512/IMG_3362.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0_YrkNwYePA/UF3sFYdSv4I/AAAAAAACP30/8Uw_W2gU7hA/s720/IMG_3379.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-13HSF73Mf5M/UF3q9f4hxTI/AAAAAAACP2o/7HMNwmygzVY/s720/IMG_3342.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fu0ROCsW4V8/UF3sJBMLB2I/AAAAAAACP38/nGBUg4F77pU/s720/IMG_3381.JPG[/IMG] Pozdrawiamy :)
  18. Tak dostałam zdjęcia Merci :) Wrzucę je dziś albo jutro :) Myślę, że psinka dobrze trafiła, Pani do niej często jeździła jak była po sterylizacji i pytała ciągle jak się czuje :) Podobno Merci już pilnuje domu, najbardziej szczeka na rowerzystów :D Bawi się zabawką i domaga pieszczot. Powodzenia Merci :)
  19. Dokładnie, kolej teraz na Delmę :)
  20. Czyli Halinka ma coś z wyżła i labka :) Taki mix :)
×
×
  • Create New...