Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. [quote name='bakusiowa']Właśnie wyróżniłam Wilczkowi gumtree na Kraków.[/QUOTE] Dzięki:) no to czekamy na telefony....
  2. [B]Małgorzata F.B. z fb[/B] zasiliła dzisiaj konto Wilczka kwotą 30 zł :) Serdecznie dziękuję :):)
  3. Ptysiulko, jakaś Ty przerażona......:(biedactwo.....:(
  4. Dropsiku, pozwól się złapać..... To dla Ciebie obcy i nieznany teren.....:( Nie znam tej okolicy, niestety.....
  5. Jestem i ja...... u kolejnego biedaka:(
  6. [quote name='gameta']I nie tylko ona - przez ten rok kilka razy czytałam tu na forum, jak cudownie by było, gdyby oddać psa do Cz.... Niektórzy ludzie mają mentalność płazińca...[/QUOTE] A to Cz.....jeszcze działa i "pomaga" ? Kto potrafi oddać pod jej "opiekę" czworonoga.......??? Po tym wszystkim.....kto ???
  7. To już rok.....niewiarygodne.... Ja też pamiętam o Tobie:(
  8. Zaglądam tu i na fb regularnie. Trzymam kciuki za Niunię.
  9. Mamy kolejne wpłaty dla Rumby: [B]Joanna Rz.G.[/B] przekazała 50 zł :) [B]Joanna J. [/B]z kolei 15 zł :). [B]Ogromne dzięki za Waszą nieocenioną pomoc [/B]:Rose:.
  10. [quote name='piescofajnyjest']jeszcze porobie suni dzisiaj troszke!!! zeby tylko sie udalo.....[/QUOTE] Super :) Byłoby cudownie gdyby wreszcie znalazł się dobry dom dla Rumby.
  11. [quote name='Mysza2']Kocham wątki gdzie dziadziusie mają godną starość:):)[/QUOTE] [quote name='Ingrid44']Ja tez :) :)[/QUOTE] [quote name='asiuniab']to jesteśmy w tym samym klubie:)[/QUOTE] [quote name='margoth137']to ja się dołącze do klubu:)[/QUOTE] Jeżeli pozwolicie to i ja dołączę do Waszego klubu :)
  12. Trzeci pod poduszką z lewej ?
  13. Dzięki za ogłoszenia :) No to czekamy na telefony.....
  14. [quote name='bakusiowa']Zrobiłam Wilczkowi gumtree na Kraków. Będzie widoczne za kilka godzin. Po kilku dniach wyróżnię. Odświeżyłam na tablicy. Jest prawie 780 wejść. Tablica jest cały czas na Kraków. Wcześniej było ponad 3600 wejść i nic z tego nie wyszło. [B]Może zmienić lokalizacje i zrobić na Śląsk?[/B] To nie jest tak że bakusiowa robi Wilczkowi ogłoszenia. Ja mogę zrobić tylko na tablicy i na gumtree. [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/mlody-wilczek-w-typie-mix-wels-corgi-o-oryginalnej-urodzie-459395179[/URL][/QUOTE] A to przepraszam, tak zrozumiałam:oops:. Może rzeczywiście należałoby zmienić lokalizację, może będzie nareszcie jakieś zainteresowanie Wilczkiem. Kurcze, przecież to młody pies, nie damy rady utrzymać Go w hoteliku przez kolejne lata.....:(
  15. Mamy kolejną jednorazową wpłatę dla Rumby z FB - [B]70,00[/B]:crazyeye:. Tym razem od [B]p. Grażyny D. z Łodzi [/B]:). [B]Serdecznie dziękujemy!!![/B]
  16. [B]Lobaria[/B] - dzięki za przeniesienie deklaracji stałej na Rumbę :)
  17. Oby wet się nie mylił.... Trzymaj się Niuniu!!!
  18. [quote name='giselle4']kto pamieta Kukisia? [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi310/7075590c001187dd50e42a47/dsc04kikus145[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17447/6af8a9170009850050e4285f/kuki[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi4527/8f9faf60001730dd50e42860/kulik[/IMG][/QUOTE] Pewnie, że pamiętamy :) I Tobie słoneczko szczęście dopisało. Znalazłeś cudowny dom. Strasznie się cieszę:)
  19. I ja czekam na wyniki kolejnych badań. Walcz maleńka, walcz z całych sił.......
  20. Mamy pierwszą z dodatkowych wpłat od [B]Joanny J. z fb 15,00[/B] :) Bardzo dziękujemy:multi:.
  21. [quote name='malagos']Zapytam ponownie? Niestety, takie są przepisy sanitarno-weterynaryjne, lecznica nie może ich złamać- pies, który nie ma świadectwa szczepienia przeciwko wściekliźnie, a ugryzł człowieka, musi być poddany kwarantannie 15-dniowej. w tym czasie nie może mieć zabiegów i nawet nie wolno go dotykać. To nie wymysł lecznicy! nie to, ze te przepisy akceptuję, ale mówię jak stanowi prawo.Bezpiezeństwo człowieka ponad wszystko.[/QUOTE] Tylko dlaczego za głupotę człowieka, który nie zabezpieczył suni do badania musi ona teraz tak cierpieć.....?
  22. Kiedy będzie coś więcej wiadomo na temat zdrowia i dalszej diagnozy Niuni ?
  23. [quote name='piescofajnyjest']ok:) zrobie na malopolskie.....Rumbunia jest 3 w kolejce, wiec chwilke mi to zajmie, a jestem wielka amatorka w tych klockach;)[/QUOTE] Spoko :), tyle czekała więc jeszcze "chwilkę" wytrzyma. Oby tylko było zainteresowanie i domek wreszcie się znalazł. Dzięki za pomoc :)
  24. [quote name='sleepingbyday']coś sklecę.[/QUOTE] Super - Wielkie Dzięki :)
  25. [quote name='sleepingbyday']bazarkami trzeba też łatać?[/QUOTE] Każda forma pomocy mile widziana :)
×
×
  • Create New...