-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
[quote name='piescofajnyjest']moze moje ogloszenia sa pechowe?????[/QUOTE] A dlaczego miałyby być pechowe?...:) To raczej Rumba nie wpadła nikomu w oko:( Musimy uzbroić się w cierpliwość, nic innego nam nie pozostało:razz:
-
[B]Sabina02[/B] - wielkie dzięki za deklarację stałą dla Rumby - dzisiaj otrzymałam na kolejne 2 miesiące :)
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
AtaO replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Całe szczęście, że Żuczek nie trafił po jej "cudowną opiekę"!!! -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
AtaO replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dropsiku, Dziewczyny robią co mogą, a nawet dużo więcej żeby Cie odnaleźć..... Daj się w końcu złapać!!! -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
AtaO replied to auraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Niunia, ślę do ciebie od rana dobre myśli, trzymam kciuki za dobre oko i wprawną rękę chirurga.[/QUOTE] I ja się podpisuję pod tym co powyżej!!! O ile mogę:razz: -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
AtaO replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Byłam pewna, że Niunia jest już po operacji.... A widzę, że nikt tu nic nie wie....:( -
Dziś podwójna radość :) Konto suni zasilone zostało dwoma wpłatami. [B]Joanna R.G.[/B] przekazała 50,00 z okazji Dnia Kobiet :), [B]p. Grażyna D.[/B] 90,00 :). Bardzo dziękuję:multi:
-
[quote name='piescofajnyjest']a ona taka fajna......:( nawet mi sie nie chce pisac, jak sie zalamalam tymi ogloszeniami....:( wszedzie na portalach nasze dogomaniackie psiaki....:shake:[/QUOTE] Dokładnie....Niby adopcje są, ale psiaków w potrzebie takie ilości, że nie sposób nadążyć :(
-
O Rumbie także staram się regularnie pisać na fb. Wstawiam różne fotki, a mamy ostatnio z czego wybierać dzięki sesji Emiś. Nikt nie chce naszej suni :(......a wkrótce minie rok jak zamieszkała w hoteliku.
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
AtaO replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Żuczku, czyżby los Twój mógłby się odmienić....byłoby cudownie. Tylko jeszcze kilka niewiadomych...... Oby się udało!!! -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ikarku, deklaracja stała dla Ciebie za marzec od rents już w drodze. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
AtaO replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Deklaracja stała dla Zdzisia za marzec ode mnie i rents w drodze :) Zdzisiu, trzymaj nam się nadal w dobrym zdrowiu. -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
AtaO replied to auraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']żeby czas płynął szybciej...[/QUOTE] W tym konkretnym przypadku jestem za....!!! -
[quote name='mdk8'][COLOR=#000000][INDENT][SIZE=1][B][COLOR=DarkRed][U]WPŁATY GRUDZIEŃ ( na styczeń za hotelik)[/U] [/COLOR][/B][COLOR=darkred][B]Roland_De - 50 zł -20.12 Leyla - 50 zł - 17.12 felka - 20 zł - 13.12 kaja555 - 10 zł - 08.12 nombre - 20 zł - 04.01 klaudus - wtatara - 40 zł - 10.01 Demir - [/B][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=DarkRed][SIZE=1]___________________ W sumie 190 zł (reszte dopłaciłam) [/SIZE][COLOR=black][SIZE=1]WYDATKI : Hotelik za styczeń - 300 zł[/SIZE] [/COLOR][/COLOR][/B][/INDENT] [/COLOR][INDENT]Ostatnio edytowane przez Figanna ; 07-02-2013 o 22:30 [/INDENT] [/QUOTE] A rents ? Co miesiąc od lutego 2012 wpłacam w jego imieniu 50 zł dla Barika :)