Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. [quote name='piescofajnyjest']moze moje ogloszenia sa pechowe?????[/QUOTE] A dlaczego miałyby być pechowe?...:) To raczej Rumba nie wpadła nikomu w oko:( Musimy uzbroić się w cierpliwość, nic innego nam nie pozostało:razz:
  2. [B]Emiś[/B] Kasa w drodze do Ciebie, tym razem nie w ratach :)
  3. [B]Sabina02[/B] - wielkie dzięki za deklarację stałą dla Rumby - dzisiaj otrzymałam na kolejne 2 miesiące :)
  4. [B]Renatka_s, Asia54, ewu, isiak[/B] - dziękuję Wam za deklaracje stałe :)
  5. Całe szczęście, że Żuczek nie trafił po jej "cudowną opiekę"!!!
  6. Ptysiulko, trzymaj się dzielnie, bo to chyba dzisiaj odbędzie się wreszcie ten zabieg.....
  7. Dropsiku, Dziewczyny robią co mogą, a nawet dużo więcej żeby Cie odnaleźć..... Daj się w końcu złapać!!!
  8. [quote name='terra']Niunia, ślę do ciebie od rana dobre myśli, trzymam kciuki za dobre oko i wprawną rękę chirurga.[/QUOTE] I ja się podpisuję pod tym co powyżej!!! O ile mogę:razz:
  9. Byłam pewna, że Niunia jest już po operacji.... A widzę, że nikt tu nic nie wie....:(
  10. Ja też zaglądam. Cudownie, że jest dla Nich miejsce w DT:), tylko ta kasa.....:(
  11. Dobra duszyczka [B]p. Grażyna D. z fb[/B] zasiliła dzisiaj konto Wilczka kwotą 90,00. Serdecznie dziękuję :)
  12. Dziś podwójna radość :) Konto suni zasilone zostało dwoma wpłatami. [B]Joanna R.G.[/B] przekazała 50,00 z okazji Dnia Kobiet :), [B]p. Grażyna D.[/B] 90,00 :). Bardzo dziękuję:multi:
  13. [quote name='piescofajnyjest']a ona taka fajna......:( nawet mi sie nie chce pisac, jak sie zalamalam tymi ogloszeniami....:( wszedzie na portalach nasze dogomaniackie psiaki....:shake:[/QUOTE] Dokładnie....Niby adopcje są, ale psiaków w potrzebie takie ilości, że nie sposób nadążyć :(
  14. O Rumbie także staram się regularnie pisać na fb. Wstawiam różne fotki, a mamy ostatnio z czego wybierać dzięki sesji Emiś. Nikt nie chce naszej suni :(......a wkrótce minie rok jak zamieszkała w hoteliku.
  15. I nadal cisza.....zero zainteresowania Wilczkiem.....:( Na fb staram się regularnie wstawiać wilczkowe fotki i przypominam, że On szuka domu....ale jak widać......nic tylko usiąść i płakać....:(
  16. Żuczku, czyżby los Twój mógłby się odmienić....byłoby cudownie. Tylko jeszcze kilka niewiadomych...... Oby się udało!!!
  17. Ikarku, deklaracja stała dla Ciebie za marzec od rents już w drodze.
  18. Edzinku, moja deklaracja dla Ciebie za III już w drodze. Co u Ciebie psiaku ?
  19. Deklaracja stała dla Barika za III od rents wysłana już na nowe konto.
  20. Deklarację stała dla Paury za III właśnie wysłałam. Co słychać u naszej panny....?
  21. Deklaracja stała dla Zdzisia za marzec ode mnie i rents w drodze :) Zdzisiu, trzymaj nam się nadal w dobrym zdrowiu.
  22. [quote name='Panna Marple']żeby czas płynął szybciej...[/QUOTE] W tym konkretnym przypadku jestem za....!!!
  23. Kołtunku, pamiętam o wczorajszej smutnej miesięcznicy :(
  24. [quote name='mdk8'][COLOR=#000000][INDENT][SIZE=1][B][COLOR=DarkRed][U]WPŁATY GRUDZIEŃ ( na styczeń za hotelik)[/U] [/COLOR][/B][COLOR=darkred][B]Roland_De - 50 zł -20.12 Leyla - 50 zł - 17.12 felka - 20 zł - 13.12 kaja555 - 10 zł - 08.12 nombre - 20 zł - 04.01 klaudus - wtatara - 40 zł - 10.01 Demir - [/B][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=DarkRed][SIZE=1]___________________ W sumie 190 zł (reszte dopłaciłam) [/SIZE][COLOR=black][SIZE=1]WYDATKI : Hotelik za styczeń - 300 zł[/SIZE] [/COLOR][/COLOR][/B][/INDENT] [/COLOR][INDENT]Ostatnio edytowane przez Figanna ; 07-02-2013 o 22:30 [/INDENT] [/QUOTE] A rents ? Co miesiąc od lutego 2012 wpłacam w jego imieniu 50 zł dla Barika :)
×
×
  • Create New...