Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Zdrowiej Elu! :) Miłego dnia Wszystkim :)
  2. A może mam zrobić małej ogłoszenie na OLX? Im więcej tym lepiej ;) Tylko zrobię to dopiero jutro :) Jeśli tak to na jakie miasto?
  3. To może wtedy sunia,którą jako pierwszą wybrała Poker?
  4. Dziewczyny a gdzie będzie ta puchata kremowa dziewczynka co pojechała z pozostałą 3 czarnych puchatek do DS Karmelci?
  5. Anulko ja na tą dodatkową sunię daję 20zł miesięcznie ale będę płacić po 20zł aż ostatnia z tej trójki nie znajdzie domku:) Chociaż tak Wam pomogę bo sama już nie podejmę się opieki nad psiakiem.
  6. Oj Gabi po zmianach już tak nie idzie. Trzeba tak jak kiedyś było link ze stronki wklejać :(
  7. Trzymajmy za to kciuki! :D Nie dziękuj! Może tym razem się uda trafić na TEN domek?:)
  8. Pola https://www.olx.pl/oferta/mala-6-kg-sunia-szuka-domu-CID103-IDyu22r.html
  9. A czy można zrobić znowu jakieś fajne zdjęcia dziewczynie? Ja co kilka dni w swoim ogłoszeniu ustawiam inne zdjęcie jako główne licząc, że ktoś się w niej zakocha . Gabi a czy ona ma ogłoszenia na Poznań? Wrocław? Może te miasta dadzą jej domek?
  10. I ja zaglądam ciekawa co tam u chłopaka słychać :)
  11. Podpiszę się pod Anulą :)
  12. Czes - https://www.olx.pl/oferta/czes-czeka-na-wspanialy-dom-CID103-IDytp0n.html
  13. Wierzyłam ,ze dziewczyny znajdą szybko domek, które będzie je chciał obie :D Wspaniałe czyta się jak bardzo Państwo są świadomi i odpowiedzialni . Powodzenia maleńkie! :D
  14. Czyli Anulko na jakie miasto mam zrobić? Bo się pogubiłam ;)
  15. Dobrze,że Dziewczyna już zdrowa :) I oby tak już zostało u całej trójeczki :)
×
×
  • Create New...