Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. ona ma zapalenie pęcherza jak nic, może nawet z nerkami problem; biedna sunia :(
  2. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fQgA4yWkNXc/Uxxa5H-TcEI/AAAAAAAAEtw/sOTCSQ_g-l0/s640/Karo3.jpg[/IMG] to jest śliczne
  3. Jak cudownie,że ta maleńka się znalazła. Iza - wspaniały człowiek. Szkoda, że Poznań tak daleko.
  4. Rudzia Tunia biedaczki :(
  5. takie maluchy taki łańcuch co to za babsko :(
  6. i malutka też już do niej przywiązana ...
  7. ile on ma lat? bo nie wygląda na staruszka
  8. [quote name='Sabina02'][B]Ayame[/B], ja mam sporo rodziny w USA i czesto jezdza do Polski. W zwiazku z bardzo wysokimi cenami LOT-u, ostatnio zwykle moja rodzina lata Lufthansa z przesiadka. Jak do tej pory nie bylo zadnych probemow z odwolanym lub przsunietym lotem. Owszem zdazaja sie takie rzeczy, ale rzadko, wiec mysle ze wszystko bedzie dobrze. :) [B] Malgoska[/B], moja mama leci z Nela 17 marca. Nawet jesli da sie zalatwic paszport w kilka minut, to nie wiem czy czip, ktory Nela ma jest wlasciwym czipem. Poza tym, wedlug odpowiedzi jaka uzyskalam, pies musi byc najpierw zaczipowany a potem zaszczepiony przeciw wsciekliznie, a u Neli robione to bylo chyba odwrotnie (chyba ze sie myle.... Ayame?).[/QUOTE] [quote name='halcia']Nie sądze by kolejnosc czipu i szczepienia miała znaczenie,bo to nijak żadnej zależnosci nie ma.A paszport wystawia sie w gabinetach od ręki,o ile paszporty mają...tak mi sie wydaje.[/QUOTE] [quote name='Sabina02']Halciu, w e-mailu ktory otrzymalam z Monachium w punkcie 2 napisane jest ze kolejnosc ma znaczenie... :oops:[/QUOTE] to jakaś kompletna bzdura, oznaczałoby to, że pies przed każdym szczepieniem na wścieklizne, która u nas jest co roku (u was chyba co dwa lata) musi być chipowany. Mam nadzieję, że Nelcia doleci bez żadnych problemów.
  9. pusto u Bena i nie ma też nowych zdjęć
  10. a kiedy Wy lecicie? załatwienie paszportu w gabinecie trwa kilka minut, jest zaszczepiona i ma chipa więc tu odpada. na zaświadczenie i legalizacje paszportu czeka sie tez kilka minut jesli przyjdzie sie w godzinach do 9 i od 13 i ma sie juz opłaty.
  11. może powiadomić tvn? chociaż teraz Ukraina na tapecie to nikt nawet nie spojrzy na 600 psów...
  12. [quote name='halcia']U Ciebie rzyganko,a u mnie pare razy biegunka/adoptowana staruszka/...tej nocy znowu .I tez nie mam pojęcia co jest grane.Załamka...Martusia tez biedna...[/QUOTE] może wirus jakiś?
  13. oby się znalazła malutka
  14. [quote name='mama_Alfika']Dobra wiadomość: Figa ma dom :) Nie wiem jaki i nie wiem gdzie, bo dowiedziałam się o tym dzisiaj przez przypadek. Bardzo się cieszę ale jednocześnie jest mi przykro, że ktoś, kto poprosił mnie o pomoc, nawet nie raczył mnie poinformować.[/QUOTE] tak nagle coś bliżej wiadomo na temat tego domu?
  15. [quote name='Sabina02']Nie, tydzien temu, zaraz na drugi dzien po adopcji... :placz:[/QUOTE] i dopiero teraz jej szukają? ona może być już wszędzie :(
  16. Słuchajcie ja napisałam tylko jak wygląda to od strony weterynaryjnej jeśli chodzi o przepisy między krajami przy przewożeniu zwierząt towarzyszących. Przepisy przewoźnika to co innego. Ayame zapytaj jeszcze swojego lekarza wet? A gdzie chodzisz z psiakami?
  17. [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/802/g9mt.jpg[/IMG] a ten piekniś z tyłu to kto?
  18. Huzar je 3 razy dziennie? Zaraz po zjedzeniu idzie na spacer? Ben już nie jest agresywny?
  19. [quote name='Sabina02']A skąd masz takie informacje? Ja dzwoniłam do Lufthansy i pytałam co potrzebne. W Monachium Nela będzie tylko tranzytem, nie jest to miejsce docelowe. Sama wiozłam psa do USA dwa razy (choć bez przesiadki), i potrzebowalam tylko książeczkę zdrowia ze szczepieniem.[/QUOTE] wysłałam Ci pw oczywiście zrobisz jak uważasz
×
×
  • Create New...