Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='Gosiapk']Jeżeli chciałabyś wspomóc Jedyneczkę finansowo na szczepienie/odrobaczenie ewentualnie sterylizację, to daj znać proszę, a służę swoim kontem. Najpierw potrzeba szczepienia i odrobaczenia.[/QUOTE] No chciałabym oczywiście. Trzeba zbierać pieniążki na nią. Nigdy nie robiłam bazarków ale spróbuje, może się uda coś zebrać. Podaj konto na priv proszę. Dzieki.
  2. [quote name='missiaa']Małopolska. Koło Olkusza[/QUOTE] A ma juz jakiegoś lek wet, który ją widział czy na razie nie? Chodzi mi o łapkę.
  3. [quote name='Gosiapk']Witaj, ja zbierałam na karmę. Zotała zamówiona i czekamy na dostawę. Ciocia Lucyja kupiła także łóżeczko dla Jedynezki :) Operacja na razie nie jest rozważana, gdyż nie ma DS, który mógłby się tym zająć, zdiagnozować i podjąć decyzję o celowości operacji. Jeśli zechciałabyś wspomóc Jedyneczkę wpłatą na karmę, to służę. Możemy otworzyć nowe 'konto' jedzeniowe.[/QUOTE] No dobrze, to gdzie wpłacać? A gdzie obecnie znajduje się jedyneczka? Rejon.
  4. [quote name='Isadora7']Ostatni taki widok Agatki Agatka lubi dzieci śliczna psinka a skąd wiadomo, że to zlośliwy?
  5. [quote name='jofracy']Dzisiaj o godzinie 12.00 Agatka będzie miała operację, której koszt to około 300 zł. Agatka zostaje bez kasy :([/QUOTE] Oby wszystko się udało. Trzymamy kciuki.
  6. Kto zbiera na jedyneczkę, gdzie wpłacać? Czy coś ruszyło w temacie operacji?
  7. [quote name='prosiaczkowo']Byliśmy wczoraj u doktora, dał nam rimadyl (przeciwzapalny i przeciwbólowy, czy zadziała właściwie to jeszcze nie wiem, bo podałam rano) Generalnie lekarz zadowolony, że ładnie się goi, obrzęk schodzi, coraz mniej się sączy i ubywa "kolorów tęczy". A no i łapka jest mniej bolesna, rehabilitantka mogła zrobić przy niej więcej niż ostatnio. Boli ją mniej na pewno, bo już nie leży plackiem, tylko wstaje, zaczepia, siada, chodzi po różnych kątach, a dzis nawet wybierała sie ze mną do pracy! Aż serce mi sie krajało, że musiałam ją zostawić :( no ale jest z mężem, któy ma tydzień urlopu ;) Chyba kryzys minął :) Zobaczymy jak zadziała rimadyl.[/QUOTE] To wspaniale! Na pewno wszystko się zagoi. Oby leki zadziałały. Moja też ze mną wszędzie by chodziła.
  8. Dobrze, że wszystko się dobrze skończyło. Dziekujemy Wam bardzo.
  9. [quote name='_gos_']Misiakowóz dojechał właśnie do Białegostoku, teraz kieruje się do weterynarza, potem do hoteliku. Relacja z pierwszej ręki będzie później, jak Ewelina odstawi małego i wróci do domu. Podróż przebiegła im spokojnie, Leo leżał w kennelu i nie rozrabiał:-) Ewelina kazała też przeprosić te osoby, którym nie udało się do niej dodzwonić - miała dużo rozmów, a potem bateria padła. Podobno syn właścicielki hotelu, który pojechał z Eweliną, śmiał się, że ten pies to jakaś gwiazda, tyle osób dzwoni, żeby zapytać jak się ma:-)[/QUOTE] Nie jakaś gwiazda tylko Leonek nasz kochany, nasz gwiazdorek.
  10. [quote name='terra']Nie wiem, czy to dobry pomysł, żeby zmieniać lekarza na tym etapie. Czy lekarz, który ją operował wie, że tak Farcię boli i co mówi? Może trzeba zmienić lek przeciwbólowy bo na ten Farcia nie idzie. Zbyt duże dawki leku też nie są wskazane.[/QUOTE] Najlepiej, żeby prowadził ten, który operował. Ale widzisz jaką on ma metodę: jak będzie bolało to nie będzie stawać na łapce. W cierpieniu szybko jej się nie zagoi. Wszyscy chcieliby dla niej jak najlepiej.
  11. [quote name='faith35'][URL]http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120130/POWIAT16/408206966[/URL] zobaczcie, a to jest porażka adopcyjna zielonogórskiego schroniska... niedługo tak może stać się z Luną! Impet postrzelony, Luna może zostać przejechana przez samochód...:([/QUOTE] o Boże, powinni zginąć tak samo, brak słów. a dostaną jesli ich wogóle policja znajdzie mały mandacik i najwyżej zawiasy i będą dalej żyć długo i szczęsliwie, polskie prawo!
  12. to niech jej zwiększy dawkę, szkoda żeby pies tak cierpiał. Idziesz do innego?
  13. No to nie działają te zastrzyki, trzeba zmienić na coś innego skoro ją boli.
  14. [quote name='evita2000']Farcia będzie miała jeszcze usunięty gwóźdź z łapki ,trzeba tez będzie zapłacić za sterylkę. I pewnie dostaniemy jeszcze rachunek za środki przeciwbólowe które teraz Farcia dostaje?[/QUOTE] gwóźdź to dopiero za jakis dłuuuugi czas, ale koszty na pewno jeszcze będą to fakt.
  15. [quote name='prosiaczkowo']Po zastrzykach zdecydowanie lepiej, ale ciagle coś tam odczuwa negatywnego...Na pewno ma za małą częśtotliwość, bo jeden zastrzyk ma starczyć na 24 h! Jeśli dziś nie da konkretów, by zwierzak tak nie cierpiał, to idę do innego i już! Nawet na spacerze zrobi 2 kroki, siada i piszczy, TAK NIE MOŻE BYĆ!!! I na pewno tego tak nie zostawię! Zaraz fotki, siedzi sobie skulony mały pyszczek :([/QUOTE] Kurcze, niedobrze, idź do innego weta, może coś się obruszyło albo uciska, są zastrzyki kt działaja 24 h ale działaja, a Ty piszesz, że ją tak boli. Teraz ona nie powinna dużo sie przemieszczać, spacery krótkie tylko na potrzeby i do domu do ciepełka, moim zdaniem też ta rehabilitacja ruchowa jest za wcześnie, naświetlania ok ale nic się nie powinno ruszać.
  16. [quote name='mmd']Biznes, moja pani...[/QUOTE] Wiem, że biznes innego wytłumaczenia nie ma. Mam wrażenie, że niektóre psy to są po prostu wykradane właścicielom. Jesli to jest 'hotel' jak pisze elaja to chyba też jakies warunki muszą byc spełnione.
  17. [quote name='iwoniam']Patrzę i uwierzyć nie mogę - znów tyle nowych psinek tam...[/QUOTE] Ja tego też nie rozumiem, taki ruch tam ciągły jest.
  18. [quote name='mestudio']Ten duży, czarny pies w klatce - chyba kiedyś umrę z rozpaczy przez takie widoki. Co to za koszmarne miejsce? Co za idiota się tym zajmuje, jakim cudem Płaczuś uciekł, albo gdzie zaginęła ta sunia spod kontenerów? To jest chore. Ja nie ogarniam coraz częściej.[/QUOTE] Ja w ogóle nie rozumiem na jakiej zasadzie działa to 'schronisko'! Jest jakaś zgoda na prowadzenie? Co na to powiatowy w Olkuszu. Ma zatwierdzone projekty dotyczące zapobiegania bezdomności zwierząt w gminach? Nie rozumiem kto i komu płaci taką kasę za wyłapywanie tych zwierząt i na jakiej podstawie???? Wielki SZACUN dla tego co robicie. Będę zaglądać i wspomagać w miarę mozliwości.
  19. Dinulek, do góóóóóóóóóóóóóóóry
  20. Zdjęcia powalają! Rewelacja! Oby operacja się udała i wszystko ułozyło się pozytywnie. Buziaczki dla małej.
  21. prosiaczkowo a jak ona się czuje?
  22. [quote name='kkasiiiar']Z rana świeże zdjęcia umęczonej Farciulki [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7057/6919832873_2b9c9cc61f_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7203/6919831971_4c7b867115_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7204/6773715880_b335b06969_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7042/6919830053_4012d2fff2_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7043/6919829053_bb0366734f_z.jpg[/IMG][/QUOTE] Niunia kochana. Widać, że zmęczona. Żeby ten czas szybciej leciał. Żeby ją już nie bolało.
×
×
  • Create New...