Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. a gdzie Foksia była operowana? Lekarz nie zlecil dalej nic?
  2. No się zastanówcie dziewczynki i dajcie znać :):):):):
  3. [quote name='Malgoska']Mam juz wpływy z 2 bazarków dla Jedyneczki. bazarek 1 - 60,00 zł plus 5 zł nadwyżki wpłat = 65,00 zł bazarek 2 - 66,00 zł plus 0.90 zł nadwyżki wpłat = 66,90 zł razem: 131,90 zł proszę o dane gdzie mam przelać pieniążki.[/QUOTE] no to gdzie mam przesłać pieniążki????
  4. śliczny chłopczyk [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/6868/sam8341c.jpg[/IMG]
  5. [quote name='natalek']potwornie skatowany bulterrier w krakowie. proszę, weźcie udział w wydarzeniu, trzeba znaleźć sprawcę!!! : https://www.facebook.com/events/383057778384899/ brak słów, co za dranie
  6. Trzymaj się prosiaczkowo!
  7. [quote name='missiaa']Częste wizyty to może nie. No ale fakt raczej Jedyneczka ma większe szanse na dom niż Foksia, bo Jedyneczka mimo takiej nogi jest sprawna, a Foksia jeździ pupeczką po podłodze, ale sprawa jest świeża i wierzę, że jeśli znalazła by dt gdzie poświęcono by jej troszke więcej czasu niż u nas i dt wiedziałby choć trochę jak takiego psa "postawić na nogi" to odzyskałaby sprawność, a tak.... :( A może Basia chciałaby zaopiekować się taką bidą? A wtedy Bambino Jedyneczką[/QUOTE] popatrzcie tu, Lolus wogóle nie chodził, dzieki rehabilitacji chodzi, pieluszka została ale jest sprawny [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132968-Lolu%C5%9B-w-pieluszkach-szuka-wyj%C4%85tkowego-domu-%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/132968-Lolu%C5%9B-w-pieluszkach-szuka-wyj%C4%85tkowego-domu-!![/URL]
  8. [quote name='Gosiapk']Małagoska, a jakbyśmy się dołożyli do transportu tj. benzyny? Na razie może ta kaska z bazarków na benzynę by poszła? Czy ciocia Bambino przyjęłaby Foksie, wiedząc o jej problemie?[/QUOTE] ja muszę zobaczyć jak to jest na mapie no i w grę wchodzi tylko weekend, albo sobota albo niedziela bo w tygodniu nie da rady.
  9. Do Tarnowa mogłabym zawieźć ale do Tarnobrzega to już dalej jest. Może Basia wzięłaby Foksie? Która to jest? Tez z Olkusza?
  10. [quote name='prosiaczkowo']Kochane, póki co są pieniądze i mam nadzieję, że tego starczy (doktor nie zdziera) na wszystko :) 1 kwietnia będzie robione zdjęcie rtg, wyjęcie druta oraz zapadnie decyzja co dalej ze ścięgnami. Jeszcze 2 tygodnie...ale doktor udaje się na urlop, dlatego nic nie przyspieszymy. Łapka się pięknie goi, rośnie sierść i nie trzeba żadnej innej ingerencji póki co. Na rehabilitacji Nineczka grzecznie leży, choć w połowie zaczyna się nudzić i fika :) Zaczynamy masażami, potem ćwiczonka, a na koniec lasery na gojenie i rozluźnienie wszystkich spiętych miejsc. Niestety w żaden sposób nie próbuje używac tej łapki, ale tu na pewno przeszkadza jej drut. Wczoraj u p. Magdy rehabilitantki maleństwo ujawniło swoją kolejną cudną cechę - zobaczyła pieseczka, który nie chodzi na dwie tylne nóżki - podbiegła do niego, przywitała się i zaczęła lizać jego chore nóżki...Wspaniała jest!!!!! Łzy prawie wszystkim stanęły w oczach. Kaleki piesek próbuje pomóc drugiemu kalekiemu pieskowi... Taka mamunia :*[/QUOTE] masz najwspanialszą sunieczkę na świecie.
  11. [quote name='Gosiapk']Basia jest w Tarnobrzegu, nie w Tarnowie. To ok. 200km od missiaa w jedną stronę.[/QUOTE] tak mi jakoś nie pasował ten Tarnów
  12. [quote name='missiaa']Aż dwie oferty? Nie zauważyłam tej drugiej. Fakt że Jedyneczka ma potrzeby weterynaryjne, trzeba ją zaszczepić, odrobaczyć, wysterylizować..no i ta nóżka choć wydaje mi się, ze jej nie ma co ruszać, bo kilka operacji bardzo by ją wymęczyło, a nie wiadomo czy by pomogło tak jak powinno. No chyba że jakiś wet się tego podejmie i zapewni, że zrobi to tak że wszystko będzie na miejscu :P Tylko jak z transportem? bo jest kawałek[/QUOTE] do Tarnowa chyba bliżej jest nie?
  13. to poproszę dane na pw
  14. Mam juz wpływy z 2 bazarków dla Jedyneczki. bazarek 1 - 60,00 zł plus 5 zł nadwyżki wpłat = 65,00 zł bazarek 2 - 66,00 zł plus 0.90 zł nadwyżki wpłat = 66,90 zł razem: 131,90 zł proszę o dane gdzie mam przelać pieniążki.
  15. [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1605/p1011099resize.jpg[/IMG] boska fotka
  16. Co z pieskiem?
  17. [quote name='missiaa']No właśnie chodzi o to, że ona ma straszne humory. Raz jest towarzyska, a innym razem dostaje takiego szału i jest anty do innych psiaków(do kotów nie zauważyłam żeby się stawiała), że nie mogę jej rozdzielić. Najczęściej dochodzi do spięć Jedyneczki z Muchą, obie nie lubią jak im się wchodzi w drogę. Mucha zazdrosna jest o mnie lub o to że ktoś zbliża sie do Okami, rzadziej chodzi o miskę. A Jedynece czasem nie podoba się, że po prostu ktoś się do niej zbliża... No i wtedy zaczyna sie od warczenia Jedyneczki..Mucha staje najeżona i obserwuje ją i jak nie zareaguje w porę to muszę je rozdzielać bo Jedyneczka rusza do ataku, a Mucha nie zamierza odpuścić.[/QUOTE] prawdziwa kobietka z tej Jedyneczki
  18. przepiekna rodzinka zapraszam na konczący się bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224057-Ostatni-dzie%C5%84-%29-Pluszaczki-i-ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-na-Agatk%C4%99-do-12.03.12-godz.20.00/page10"]http://www.dogomania.pl/threads/224057-Ostatni-dzie%C5%84-%29-Pluszaczki-i-ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-na-Agatk%C4%99-do-12.03.12-godz.20.00/page10[/URL]
  19. to smutne, myslałam, że szczęscie się do niego uśmiechnęło
  20. [quote name='prosiaczkowo']Dziękujemy, że jesteście z nami!!! U nas pomalutku, nie ma ogromnych postępów, ale przeszła 2 metry z misiem w pysku :D Kupiłam jej piszczącego jeża to przybiegła do niego i zaraz zwiała... Od jutra znów rehabilitacja, ciężko idzie z tą łapką - cały czas ograniczone ruchy w stawie nadgarstkowym i ani rusz dalej :([/QUOTE] dobrze będzie, trzeba czasu
  21. [quote name='Isadora7'] Agata w łazience Piękne i rozczulające łapinki Agatki do zacałowania cala Agatka
×
×
  • Create New...