Nawet nigdy nie próbowałem wg instrukcji. Ja traktuję emotikony jak zdjęcia, czyli "otwórz grafikę w nowej karcie", a wtedy ten link wklejam w okno do wstawiania zdjęć:)
Cierpią na tym wątki zwierzaków jak i bazarki :(
Dziękuje za przybycie:) Już myślałem, że się nie zjawisz ;)
Nic nie szkodzi, że nie ma nowych zdjęć bo w linkach, które podałaś jest z czego wybierać :) Super fotki! Dzięki:)
Wybacz, ale nie znam Twojego numeru telefonu :) W takim razie poproszę o niego jak i o adres mailowy jeśli też mam tam podać. I chociaż imię do kontaktu :) Może być na PW/Priv.
Ty prowadzisz hotel czy tylko jest w Twojej okolicy? Z ciekawości można prosić nazwę? Może znamy:)
Myślę, że jeśli już mamy czegoś szukać to tylko warunków domowych :)
Nie ma za co dziękować. Działamy w jednej drużynie ;) Również pozdrawiam!
Ja się jakoś boję wysyłać zaproszenia na wątki :unsure:
Na szczęście tych mniej fajnych też :lol: