Właśnie sprawdziłam, zawsze robiłam wpłaty dla Grafisia co 2 miesiące, 4 kwietnia wpłaciłam 40 zł do Malwy za kwiecień i maj, następnie do Ciebie za czerwiec i lipiec no i obecnie za sierpień i wrzesień. Na stronie 53 jest odnotowana przez Malwę moja wpłata za IV i V.
Ja chyba pomyliłam się w tytule przelewu, moja deklaracja miała być za sierpień i wrzesień. Nie będzie mnie przez najbliższe 2 tyg. dlatego wpłaciłam wcześniej
Zaglądam do Bazylka, dzisiaj przelałam stałą, w tytule przelewu się pomyliłam i zamiast maj, czerwiec napisałam kwiecień, maj. Taka jakaś jestem nieprzytomna.
Przez przypadek tu zajrzałam od dawna na różnych stronach ogłaszane jest zaginięcie podobnego pieska, wklejam link do jednego z ogłoszeń a nuż to ten.
http://olx.pl/oferta/zaginal-prosimy-o-pomoc-przewidziana-nagroda-CID103-IDd9Yz9.html#1437415b22
Podczytywałam wcześniej wątek Poli, ale nie wiedziałam, że wpadła w takie w kłopoty finansowe, dlatego poproszę o nr konta, w grudniu wpłacę 50 zł, a od stycznia będę płacić 30 zł stałej.
Biedny Sidnej, nie wiem co napisać jest mi strasznie smutno, nie pisałam na wątku , ale zaglądałam i regularnie czytałam wieści o nim, żegnaj piesku.
Oczywiście stałą deklarację przekazuję na Bazyla.