Jump to content
Dogomania

lula2010

Members
  • Posts

    4452
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lula2010

  1. [quote name='agaga21']to może prezenty będą!!!!!!!!!:multi:[/QUOTE] beda ,beda ,bo juz ZAJACZEK wielkanocny zajrzal !!!!!:evil_lol:,z milolajkowa broda, ze zgryzoty ,ze jeszcze ZIMA :diabloti:
  2. witamy sie zimowo w niedziele :lol:
  3. biedna Mala,ale juz bezpieczna :lol:,nasza sunia z pseudo bardzo pila po przyjezdzie do nas i dyszala.....wet nic nie stwierdzil ,gdzies po tygodniu pobytu u nas ,gdy sie wyciszyla,objawy ustapily;duzo pije nasza 13-letnia astunia ,ale ma zdiagnozowane chore nadnercza;oby suni nic bardzo powaznego ne bylo (trzymam kciuki ,moje 3 sunie mooocno zaciskaja lapki )
  4. Lenka -sliczna ,syfem sie nie przejmuj -ogarniesz go jakos ,faceci tak maja pod nasza nieobecnosc :angryy:...tzn ,ze nie robia nic albo po lepkach :mad:
  5. [quote name='fioneczka']u Bezy wszystko dobrze ... grzeje dupinę w DT i szuka domu, były telefony o dziewczynkę ale to nie TE domki na niebieskim fotki i info [URL]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=8847&p=213536#p213536[/URL][/QUOTE] obejrzalam fotki ,poczytalam watek-mala jest cudna :loveu:,zeby jeszcze kochajacy domek sie znalazl....
  6. super wiadomosc !!!!teraz juz bedzie tylko lepiej :multi:
  7. dobre wiesci :multi:teraz juz bedzie tylko lepiej !!!!:eviltong:
  8. zeby chlopak ten wlasciwy domek znalazl...
  9. Tybetany byly u nas na wystawie w Bydgoszczy,fajne psy ,corka zachwycona rasa,chcieli sobie sprawic jak beda mieli z zieciem swoj dom,ale poki co jest 10-letnia astka i 5-letnia grzywka chinska....malec powala na filmikach :lol:
  10. najwazniejsze ,ze nie ma przerzutow.....no i moze to nowotwor lagodny a nie zlosliwy....trzymam kciuki za sunie....a miala robione przeswietlenie pluc ?
  11. super wiesci na koniec dnia :multi:
  12. widze ,ze u Cycolinki bez zmian-tzn domku nadal nie ma....:placz:
  13. czytam i nie wierze.....biedna Buba [*].....wspolczuje Ci bardzo....moja astunia (tez Buba)w kwietniu skonczy 13-lat....trzymaj sie.....tam gdzie Buba teraz jest -jest zdrowa ,mloda i szczesliwa,a przede wszystkim wolna od choroby i cierpienia..... u Was miala cudowne zycie....
  14. Fajnie ,ze juz Jestes !:multi:Od nas -wszystkiego o czym marzysz !:BIG:
  15. witamy sie w kolejnym dniu ataku ZIMY !!!!!(u nas w Bydgoszczy):mad:,pozdrawiamy od siebie cieplutko :lol:
  16. dzis kalendarzowa WIOSNA!! a u nas kolejny atak ZIMY!!!!:placz: :mad:,a niedlugo swieta....:shake: ....kolejne z serii :tree1: :diabloti: :evil_lol: ;nie ma to jak Boze Narodzenie 2x w roku....:x-mas:....:crazyeye:
  17. ...ale masz bulwiaczki -czyscioszki :loveu:,u nas co wieczor 3 sunie mlaszcza,sapia, kapia slina :diabloti:jak Lule wyliza astka i Beka ,to mala nie dosc ,ze mokra ,to jeszcze siersci miejscami brak :mad:
  18. [quote name='maciaszek']Te tłuszczaki to jakaś plaga u starszych psów... Bazyl tez ich ma sporo i ciągle jakieś nowe się pojawiają. Również pozdrawiamy. Zdrowia i sił babuni życzymy :).[/QUOTE] tak ....istna plaga,co sie cos nowego pojawi u astuni to telefon do weta i wizyta.....zapraszamy na nasz watek....moje bulwy i nie tylk bulwy....:lol:
  19. piekny pies,piekny wiek :lol: nasza astunia w kwietniu skonczy 13-lat....powoli siadaja tylne lapki ,pojawiaja sie nowe guzki (na szczescie tluszczaki),chore nadnercza ....od 2 lat babcinka jest na lekach,ale jeszcze ustawi w domu 2 bulwy fr i wara psom luzem biegajacym na spacerach ;pozdrawiamy :lol:
  20. tez pozdrawiamy :lol: z miasta sniegiem zasypanego....:placz:
×
×
  • Create New...