Jump to content
Dogomania

dziuniek

Members
  • Posts

    3972
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by dziuniek

  1. [quote name='lika1771']Zagladam do Klebuszka jak sie czuje?W maju podesle grosik na Twoje bidy.[/QUOTE] Kochana Lika, mam wystarczające fundusze na Kłębuszka, naprawdę nic nie potrzebuję, wielkie dzięki.
  2. [quote name='Maia']A tak wygląda psiara na spacerze ze swoim stadem, bez Hermesa, bo on musi być indywidualnie wyprowadzany ze względu na nadpobudliwość <img src="images/smilies/icon_smile.gif" border="0" alt="" title="" smilieid="14" class="inlineimg"><br> <br> <a href="http://www.fmix.pl/zdjecie/3695542/zdjecie-0169" target="_blank"><img src="http://i3.fmix.pl/fmi831/c3eadb140005abb35161c92e/zdjecie.jpg" border="0" alt=""></a>[/QUOTE]<br><br>Kiedy ja tak wyszłam na spacer, jakiś facet powiedział: to się nazywa <strong>ŁOWY<br></strong>A teraz niestety z każdym z moich pięciu psiaków muszę chodzić osobno, każdy inaczej drepcze ze względu na swoje schorzenia....
  3. [quote name='Maia']A tak wygląda psiara na spacerze ze swoim stadem, bez Hermesa, bo on musi być indywidualnie wyprowadzany ze względu na nadpobudliwość :-) [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/3695542/zdjecie-0169"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi831/c3eadb140005abb35161c92e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Kiedy ja tak wyszłam na spacer, jakiś facet powiedział: to się nazywa [B]ŁOWY [/B]A teraz niestety z każdym z moich pięciu psiaków muszę chodzić osobno, każdy inaczej drepcze ze względu na swoje schorzenia....
  4. Jak pies inaczej wygląda w pięknych szeleczkach "domowych", a nie w obroży z numerem, jak w obozie koncentracyjnym...
  5. Życie trwa, choćby czasem było bardzo trudne. [IMG]http://i46.tinypic.com/2lkteef.jpg[/IMG] To nasza Klara, która przecież urodziła się na ulicy, A teraz wchodzi po oknie pod sufit. Chyba zacznę ją wyprowadzać na smyczy do parku, niech polata po drzewach ;) A tu Misio-Kłębuszek, znów wiosna udaje, że przychodzi... [IMG]http://i46.tinypic.com/14din41.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/24exhl4.jpg[/IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/htcum8.jpg[/IMG] Widzicie, jakie ma piękne i gęste futerko? [IMG]http://i45.tinypic.com/10eq3oh.jpg[/IMG] A w domu chodzi za mną krok w krok i tu musiałam mu położyć poduszkę na podłodze obok fotela, bo chciał przycupnąć na gołej podłodze.
  6. [quote name='zozola77']jak to co robic... myziac, głaskac, dawac buziaki, drapac za uszkiem, przytulac bidulek..cieżko..ech[/QUOTE] To oczywiste, ale kiedy patrzę na jego stale otwarty pyszczek, żeby złapać więcej powietrza, chce mi się płakać.
  7. Jestem i ja. Ale, mój Boże, kto będzie chciał zaopiekować się na stałe Morganem, skoro nawet młode i zdrowe psiaki poszukują domu latami? Dobrze, że jest poza schroniskiem. Korci mnie zrobienie bazarku, jak się uda , będzie na Morgana.
  8. Biedny, biedny pies :-(. Taki był podobny do mojego Marcusa, też wziętego z Palucha i pewnie tak samo łagodny i miły. A ja mam teraz m.in. Misia z przerzutami do płuc (coraz gorzej kaszle) i ciągle myślę o tym, co może być lada chwila :shake: . Dlaczego te zwierzęta tak chorują na nowotwory...
  9. Humorek humorkiem, ale kaszel męczy go coraz większy, serce mi się kraje, gdy tego słucham i patrzę, jak się męczy. Dziś przeczytałam w internecie na temat przerzutów do płuc u psów [QUOTE][COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Długość przeżycia jest różna 1-4 miesiące maksymalnie do 6 ( ale to trzeba mieć trochę szczęścia).[/FONT][/COLOR][/QUOTE] I co ja mam robić z moim biednym Miśkiem???
  10. [quote name='Mazowszanka']Ja nie dawałam, ale moja suczka sama się kiedyś poczęstowała i jej nie zaszkodziło. Ale ona przyzwyczajona, bo tak ją na wsi karmili. Był też pomysł, aby obierki z ziemniaków gotować i dawać psom, ale nie wiem czy wprowadzony w życie.[/QUOTE] Psy i koty bardzo lubią ziemniaki, ale podobno są one dla nich [B]bezużyteczne [/B]​, chociaz nieszkodliwe.
  11. [COLOR=#000080][B][SIZE=4] A wieczorkiem... [/SIZE][/B][/COLOR] [IMG]http://i47.tinypic.com/2it0vmt.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/20s8wwn.jpg[/IMG]To Szafirek, jakby ktoś pytał. [IMG]http://i46.tinypic.com/91fp6p.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1p6jxx.jpg[/IMG] Cudownie!!! [B]APSA [/B]dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy potrafią cieszyć się wszystkim, nawet zimą na wiosnę, myślałam, że tylko ja taka nienormalna. A psiunka zagrała w filmiku jak prawdziwa aktoreczka. Brawo!
  12. [quote name='malagos']Ooo? Dla wszystkich? :cool3: :cool3: Dziuniek, szykuj sobie czas wolny w niedzielę 28 kwietnia, Dzień Ziemi na Polu Mokotowskim :)[/QUOTE] Kto przyjdzie, to dostanie ;) . Mogę też upiec na piknik, a na jakim wątku się umawiacie?
  13. [IMG]http://i47.tinypic.com/34fd3yb.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/292u175.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2remceh.jpg[/IMG]
  14. [B][COLOR=#ee82ee][SIZE=5]WIELKANOC 31 marca-1 kwietnia 2013 roku [/SIZE][/COLOR] [/B](żeby potomni zobaczyli, jak było, ja nie pamiętam takich śnieżnych Świąt Wielkanocnych) [IMG]http://i47.tinypic.com/sni2kl.jpg[/IMG] [B]Marcusik w zimowej scenerii, reszta psinek po krótkim spacerku została w domu.[/B] [IMG]http://i46.tinypic.com/2lc5c0.jpg[/IMG] Cudnie! [IMG]http://i45.tinypic.com/2i7n8di.jpg[/IMG]
  15. [quote name='wiosenka']Wszystkiego najlepszego raz jeszcze :).[/QUOTE] Dziękujemy, ciasteczka czekają!
  16. [quote name='rita60']Miała bardzo chore serduszko i przerzuty nowotworowe do płuc:-([/QUOTE] Tak sobie tu trafiłam i historia prawie jak z moim Kłębuszkiem:też oddany do schronu (i to kilka razy), też nowotwór, przerzuty do płuc, ale ciągle ŻYJE!!! Trzeci miesiąc w swoim domowym koszyczku. Ile jeszcze takich biednych psiaków???
  17. [quote name='obiezyswiat75']Czy ktoś może mi wytłumaczyć gdzie jest problem z zaszczepieniem? Skoro jest to już ujęte w fakturze? Bądź jeżeli faktura została zapłacona w całości, to tym bardziej szczepienie się należy.[/QUOTE] Trochę podczytuję i, powiem szczerze, pierwszy raz spotykam się, żeby wystawiano faktury na niezrealizowane usługi!!!.. No i wiadomość, że wet zalogował się na dogomanii, żeby ścigać klientkę, to drugi szok. Chyba Lika słusznie obawiała się iść do niego potem...
  18. [COLOR=#006400][SIZE=4][B]Dziękujemy!!!!![/B][/SIZE][/COLOR]
  19. [quote name='wiosenka']No cudny jest. Dziuniek, a coś się stało, że chciałaś coś napisać na priv?[/QUOTE] A skąd wiesz, że chciałam? Jak będę mogła przesłać, to się dowiesz;)
  20. [quote name='teresaa118']Pieknie pozuje. Mam nadzieje, ze jeszcze dlugo bedzie cieszyl sie twoim azylem. Na pewno dostanie w razie czego leki przeciwbolowe i glaski. To jest juz baaardzo duzo. Dziekuje w imieniu psa.[/QUOTE] Po dzisiejszej rozmowie z weterynarzem trochę się podłamałam. Zmiany w płucach naciekają na oskrzele i ośrodki kaszlu w oskrzelach, stąd ten,jakby pochodzący z krtani, kaszel. I to on będzie największym problemem, oprócz widocznych już trudności z oddychaniem. Misiek jakby słabszy, chociaż aktywniejszy, mniej śpi, przychodzi, jak tylko jestem w pobliżu. No cóż, miałam nadzieję, że dr Grudziński choć raz pomylił się co do diagnozy, ale obawiam się, że nie. Głaski, przytulania, dobre jedzonko (przeszliśmy na kuskus do mięska, bo drobny), spacerki i sen w koszyczku koło mojego łóżka, skąd mogę go dotknąć w każdej chwili-tyle możemy dla niego zrobić. Tak ładnie odrasta mu futerko, jest mięciutkie i czarne, oczy mimo guzka też lepsze, wydawałoby się, że piesek coraz zdrowszy, ale niestety nie...:shake:
  21. [quote name='rencia42']Zapisze sobie.Taki dom oczarkowy to moje marzenie.[/QUOTE] Może na dobry początek;) Bluś z Warszawy, piękny, łagodny owczarek niemiecko-belgijski. Zaczyna ślepnąć, na spacerach plączą mu się nogi. Ktoś skazał go na dożywocie w schronisku. Czytelnicy tego wątku lubią owczarki, może ktoś podaruje mu godną starość. O BLUSIU [SIZE=3][B][URL="http://www.psyzpalucha.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=2&sobi2Id=1022&Itemid="]TU[/URL] [/B][/SIZE] Owczarki w Polsce mają prawdziwie pieski żywot. Ludzie je biorą, potem porzucają, a to duże psy i genetycznie zaprogramowane na dysplazję (też przez błąd człowieka w zbyt bliskim krzyżowaniu), ciężko potem leczyć je i rehabilitować. Będę podczytywać wątek, ciekawa byłam Czarnej Andy.
  22. [IMG]http://i48.tinypic.com/10xrc0p.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2hr0nqp.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/1f7pzr.jpg[/IMG] Misiek dziś pozował dla wszystkich Cioteczek, co zaglądają na jego wąteczek.
  23. Problem XXI wieku w Polsce jest taki, że 90% potencjalnych właścicieli psów to zwykli zjadacze chleba, którym ani nie zależy na specjalnych cechach rasy, ani nie wystawiają psów na zawodach i na wystawach. I oni mogliby wziąć psa ze schroniska, ale nie robią tego,bo -boja się tam pojechać("ja jestem taka wrażliwa, że psychicznie nie wytrzymałabym widoku tych biednych piesków(sic!), wolę kupić psa" -uważają, że psy ze schroniska maja złą przeszłość i są z nimi kłopoty -a głownie kierują się MODĄ i to jest najgorsze!
  24. Zobaczcie to, szczególnie Warszawiacy [url]http://www.facebook.com/events/487394194642103/?ref=22[/url]
×
×
  • Create New...