-
Posts
3972 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dziuniek
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
dziuniek replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']A ja mam takie pytanie: czy ktoś ogłasza psiaki z geriatrii? jak tak to które mają aktualne ogłoszenia? Trzeba zacząć "akcję ogłoszeniową staruszków" bo inaczej się same nie wyadoptują... wiadomo jak jest z tym miejscem- prócz wolontariuszy i opiekunów nikt z zewnątrz tam nie wchodzi. Psiaki mogą liczyć tylko na nas.[/QUOTE] Kobitki, nie tylko na Was, dałam ogłoszenia [B]Olci, Blue i Monie[/B], która siedzi co prawda jeszcze nie na geriatrii, ale od 2006 roku w schronisku. Nie rozumiem, dlaczego tak piękne psiaki nadal nie znalazły domu. I ciągle uderza mnie niesprawiedliwość losu :małe, rasowe (np. pudelki, sznaucerki), znajdują dom od razu, te większe są skazane na dożywocie. A kto powiedział, że one lepiej znoszą swój schroniskowy los? Z moich "kandydatów" do adopcji przed dwoma laty (gdy ślepy los wskazał na Marcusa) nie żyje już kilka, a to były duże, zdawałoby się mocne psy :-( -
To sobie obejrzałam Twoje psiaki, obecne, nieobecne, tymczasowe i stałe. Duża buźka!
-
Wolska Serenada czyli Koci i Ptasi Azyl u Celestynki
dziuniek replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
A to nowe nabytki Celestynki. Gołębie zrobiły sobie gniazdo w śmietniku, zamykanym na klucz, a ludzie powyrzucali te pisklęta za skrzydła z gniazda na ziemię. Ten większy ma nadwichnięte "ramię". Jaki ten nieopierzony bezbronny, jak jakaś zabawka dziecinna! [IMG]http://i43.tinypic.com/2vmyced.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/68wr2o.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ojglkn.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/30xby9w.jpg[/IMG] -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
dziuniek replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beat2010']to nie ona, to druga bieda, o transporcie napisałam na pw[/QUOTE] To ja już nic nie rozumiem, są dwie starszawe pudelki na Paluchu??? -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
dziuniek replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Czy tą pudelkę Pusię to ktoś będzie jakoś ogłaszał, może zrobicie jej wydarzenie na fb ? Przecież takie cudo od razu znajdzie dom, tylko trzeba pokazać światu ![/QUOTE] [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4888631649844&set=oa.264729833672679&type=1&theater[/URL] Już chyba szuka się transportu... -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
dziuniek replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Zagladam dziuniek biore sunie z palucha stara 13 lat [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4888631649844&set=oa.264729833672679&type=1&theater[/URL][/QUOTE] Napisz, jak tylko będzie u Ciebie. Może nie jest aż taka stara, ale na pewno zaniedbana i "po przejściach". -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
dziuniek replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i43.tinypic.com/34gk2du.jpg[/IMG]..Popatrzcie jeszcze na przybraną mamusię i przybraną córeczkę, jakie słodziutkie. -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
dziuniek replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Pogoda, jak wszyscy wiedzą i widzą, zmienna i burzowa. A psy wiedzą już na godzinę przed burzą, że będzie. I wtedy Marcus i Szafirek chodzą za mną po mieszkaniu i "chowają się" za mnie. gdzie ja usiądę, tam one przysiadają. Reszta psiaków przygłucha i chyba dlatego się nie boi. No a gdy już burza z piorunami przyjdzie naprawdę, to się zaczyna... [IMG]http://i41.tinypic.com/2gw7581.jpg[/IMG] Ostatnio obydwa [B]weszły mi na kolana ,[/B]co widać (chociaż słabo) na zdjęciu. Marcus najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy z posiadania olbrzymiego ciała. A kiedy przeniosłam się na łóżko, to wyglądało to tak: [IMG]http://i43.tinypic.com/5pjy42.jpg[/IMG] Marcus usiłuje schować się za mnie przed piorunami. Jakie to rozczulające, że ma tyle zaufania do człowieka! -
Trzy kundle pospolite , wielki czarny Gamoń i szalony Wścik zapraszają
dziuniek replied to Tymonka's topic in Foto Blogi
A ja zajrzałam! I zapraszam do siebie, do mojej gromadki (w podpisiku) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
dziuniek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Cioteczki, pierwszy post był aktualizowany rok temu, może ktoś inny założyłby podobny wątek, bo czarodziejka nie daje znaku życia. -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
dziuniek replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Właściwie to ludzie potworzyli potworniaste rasy, które w żadnym środowisku naturalnym by się nie stworzyły same. Teraz husky żyja poza lodem i śniegiem, łyse grzywacze w naszym, ostrym klimacie itd. Ale APSA, wyobrażasz sobie, żeby huskiego np.,ostrzyc w lecie do zera??? -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
dziuniek replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
I ja też [SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Zapraszam na bazarek dla [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242095-Staruszek-Morgan-po-5u-latach-dosta%C5%82-szans%C4%99-prosimy-o-wsparcie-i-szukamy-DS"]MORGANA[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242644-Wolska-Serenada-czyli-Koci-i-Ptasi-Azyl-u-Celestynki"][COLOR=#008000]KOTÓW I PTAKÓW[/COLOR][/URL] [B][SIZE=5][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243599-Bazarek-w-robocie?p=20875085#post20875085"][COLOR=#ff0000]Coś dla ducha, coś dla ciała, coś dla oka, coś dla psa[/COLOR][/URL][/SIZE][/B] a na nim -biżuteria (szydełkowa, sutasz, makrama, inne) -krzyżyki -filiżanki, wazoniki -obroża, smycze, kaganiec -keramzyt -ciasteczka (ludzkie) [/COLOR][/COLOR][/SIZE]:lol:[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000] -obrazki[/COLOR][/COLOR][/SIZE] -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
dziuniek replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Tak, ja już dużo poglądów zmieniłam. Np. kiedyś uważałam, że psa wystarczy wykapać raz w roku (mój był taki "samoczyszczący się"), teraz trzy moje kąpię co miesiąc, bo kremowy Karmelek wygląda bez tego jakoś "bidnie". Uważałam też, że ubranko dla psa to wymysł głupich "paniusiek", teraz moje chore dwa biedaki paradują w płaszczykach, które nawet sama szyję, chociaż nadal uważam, że ostrzyżenie psa i ubranie go potem to jakaś bzdura. Po tegorocznej zasolonej zimie jestem skłonna nawet butów dla psa nie uważać za głupotę, ale nadal się wzbraniam.... Tak, tak, życie to jedno, a poglądy to drugie... -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
dziuniek replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
W czwartek przy ładnej i letniej pogodzie poszliśmy do parku z Klarą! I z Marcusem, oczywiście i z Dropkiem. Reszta towarzystwa spała w domu. Kiedyś mocno podśmiewałam się i oburzałam na ludzi prowadzących koty po chodniku. Co prawda Klara jechała do parku w torbie, dopiero na trawce została wypuszczona, ale nigdy bym nie myślała, że ja sama pójdę do parku z kotem! Klara biegła za Marcusem, ja za nimi galopem i fajnie było!!! [IMG]http://i43.tinypic.com/ofz1z.jpg[/IMG]Klara na trawce[IMG]http://i41.tinypic.com/55j6fk.jpg[/IMG] Zabawne, że na Dropka Klara prychała, jakby to był obcy pies (zobaczcie na gruuuuby ogon), jakby nie zatraciła jeszcze instynktu obrony przed napastnikiem, ale Marcus to zawsze przyjaciel! [IMG]http://i39.tinypic.com/zx4ffm.jpg[/IMG]A w domu Karmelek w koszyczku.[IMG]http://i44.tinypic.com/2sbu3gw.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/iglwso.jpg[/IMG]I ukochany Gregorek też Misiek w upały dyszy, ale jak dziś zimno i mokro, to lepiej się czuje. Kaszle cały czas, ale nie bardzo dużo. -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
dziuniek replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][INDENT][SIZE=4]Zapraszam na bazarek dla [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242095-Staruszek-Morgan-po-5u-latach-dosta%C5%82-szans%C4%99-prosimy-o-wsparcie-i-szukamy-DS"]MORGANA[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242644-Wolska-Serenada-czyli-Koci-i-Ptasi-Azyl-u-Celestynki"][COLOR=#008000]KOTÓW I PTAKÓW[/COLOR][/URL] [B][SIZE=5][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243599-Bazarek-w-robocie?p=20875085#post20875085"][COLOR=#ff0000]Coś dla ducha, coś dla ciała, coś dla oka, coś dla psa[/COLOR][/URL][/SIZE][/B] a na nim -biżuteria (szydełkowa, sutasz, makrama, inne) -krzyżyki -filiżanki, wazoniki -obroża, smycze, kaganiec -keramzyt -ciasteczka (ludzkie) [/SIZE]:lol:[SIZE=4] -obrazki [/SIZE][IMG]http://i41.tinypic.com/fxh3c3.jpg[/IMG][IMG]http://i43.tinypic.com/51sy00.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/op0isx.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/zls01y.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2iw2z9.jpg[/IMG][/INDENT] [/COLOR] -
Staruszek Morgan po 5u latach dostał szansę - Morgan za TM
dziuniek replied to Hossa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na bazarek dla MORGANA, KOTÓW I PTAKÓW [SIZE=5]Coś dla ducha, coś dla ciała, coś dla oka, coś dla psa a na nim -biżuteria (szydełkowa, sutasz, makrama, inne) -krzyżyki -filiżanki, wazoniki -obroża, smycze, kaganiec -keramzyt -ciasteczka (ludzkie) :lol: -obrazki -
Staruszek Morgan po 5u latach dostał szansę - Morgan za TM
dziuniek replied to Hossa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kończę bazarek dla Morganka, kotów i ptaków, lada moment będzie.... -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
dziuniek replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Mam tyle na głowie, że nie będę bawić się w piękne widoki wakacyjne na bazarku ;) (na wakacjach nie byłam już 10 lat), ale wpłaciłam dla biedaków na konto fundacji. -
Staruszek Morgan po 5u latach dostał szansę - Morgan za TM
dziuniek replied to Hossa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Morganek, a jak on wobec tego jadł w schronisku, czy ta choroba nagle pojawiła się i postępuje? Może "głodowe" porcje schroniskowe wstrzymywały ten stan, dlatego też był taki chudziutki...A może w dobrych warunkach domowych zawodzą instynkty obrończo-samozachowawcze? Morganku, żyj jeszcze! -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
dziuniek replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i41.tinypic.com/avhq13.jpg[/IMG] Tak wyglądał Misiek na wczorajszym spacerku wieczornym ( cały dzień też): język na wierzchu, dyszał ciężko, z trudem oddychał. Co prawda wczoraj był koszmarny upał. Dziś wszyscy odetchnęli z ulgą:deszcz, chłodno, da się żyć. -
Wolska Serenada czyli Koci i Ptasi Azyl u Celestynki
dziuniek replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']czyzbym pierwsza przeczytala? pozdrawiam Celestynke i Jej stadko :loveu: bede zagladac tu napewno :)[/QUOTE] Witamy,witamy w imieniu Celestynki i jej podopiecznych! -
Wolska Serenada czyli Koci i Ptasi Azyl u Celestynki
dziuniek replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy do czytania! -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
dziuniek replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka'] Pytałam bo mnie zaciekawił tytuł.[/QUOTE] Wątek w robocie, ale czytać można...