Jump to content
Dogomania

storozak

Members
  • Posts

    3213
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by storozak

  1. Trzymam kciuki za szkraba!
  2. cieszę się, że się podoba:) Piękny psi model to i z banerkiem nie ma problemu:) Mati, śliczności:)
  3. Odwiedzam Loleczka i przesyłam wirtualne buziaki:)
  4. Szarutko, Helutko jaka ty duża dziewczyna jesteś:) A jaka ładna:)
  5. Jakie wieczornie:) Ciemno jest to prawda, ale do nocy to jeszcze daleko:D
  6. [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/5735/matimay3.jpg[/IMG] jakby były jakieś sugestie co do napisu, wielkości czy zdjęcia to proszę dać znać:) jestem początkująca w robieniu banerków i wszelkie uwagi mile widziane:)[IMG]http://img546.imageshack.us/img54[/IMG]
  7. wybrzydzaj ile chcesz:) Zaraz zrobię coś mniejszego:)
  8. jak bym takiego Mufina zacałowała:):D:) cudak taki z niego:)
  9. Kiniu szkrabie, trzymam kciuki, żebyś była najszczęśliwszym psem pod słońcem!!!!
  10. banerek: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1483/matiw.jpg[/IMG] nie wiem czy nie jest za duży... wieczorem będę miała więcej czasu to coś jeszcze pokombinuję:) [IMG]http://img515.imageshack.us/img51[/IMG][IMG]http://img515.imageshack.us/img51[/IMG]
  11. z banerkiem mogę coś pokombinować, nie dam gwarancji, że będzie super niestety;) na allegro się nie znam....
  12. nie masz za co dziękować, a tej Pani to proszę powiedzieć, żeby sobie następnym razem tamagoci kupiła... ufffffff jak mnie tacy denerwują!!!!!!!!!!!!
  13. Jak dla mnie bomba:) Olga wpłacę coś na psiaka lada dzień.. mam nadzieję, że damy radę z kasą... jak coś to mam jakieś książki na bazarek, jakbyś chciała wystawić to podeślę zdjęcia i opisy.
  14. Panie Tadziu, jesteśmy z Panem:) Wiosna za pasem więc teraz to już tylko lepiej będzie!!!
  15. taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki Buziak dla Basia:)
  16. do TZ - to tak już jest.... Ja Cię rozumiem, u mnie sunia Frania najbardziej na świecie kocha swojego Pańcia.... Co bym nie zrobiła - Pańcio jest NAJ!!!
  17. Kasa poszła. Trzymam kciuki za Rawę:) Jest taka śliczna... nie mogę zrozumieć, jak ludzie mogą przechodzić koło niej obojętnie....
  18. Transportowo nie pomogę, ale wpłacić 20zł mogę - wiem, że nie dużo, ale nie mam szans więcej... Piechcia przelew na Ciebie??
  19. Ja finansowo nie pomagałam, ale uważam, że to dobry pomysł aby kasa poszła na Barrego:) Jakaś lepsza buda, albo transport do nowego domku:) A jeszcze powiem, że pokazywałam mojemu Tacie nowe zdjęcia Gniewusi i powiedział, że to nie ten sam pies!! Tata widział Gniewusię w święta, podczas podczas przekazywania Gniewusiu p. Rolandowi:):):)
  20. Jeju jaki On cudny.... Zachowania tej Pani nie będę komentować bo szkoda słów.... szkrabie trzymaj się i cierpliwości, znajdą Ci Cioteczki najlepszy domek pod słońcem:)
×
×
  • Create New...