Jump to content
Dogomania

storozak

Members
  • Posts

    3213
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by storozak

  1. Widzę, że mamy podobne ulubione wątki:) Buziaki dla Fredzika i miłego dnia dla wszystkich:)
  2. Tessuniu buziaki dla Ciebie i Shiry:)
  3. Biegusiem dziadku na pierwszą:)
  4. [url]http://www.haftix.pl/[/url] to jest polska strona z programem, który przerabia zdjęcia na haft:)
  5. Martusia migusiem na pierwszą:)
  6. Ja jak pisałam mam jakieś książki i płyty DVD z filmami. Jutro zrobię zdjęcia i opisy i mogę wysłać. Olga napisz mi na PW swojego meila to prześlę:)
  7. Pocieszna jest:) Może po prochach na robale trochę apetytu nabierze:) Trzymam kciuki:)
  8. Jaka ta mała śliczna:) Futerko to ma takie, że jak się ją wykąpie i wyczesze to hohohoh:) Trzymam kciuki, żeby się udało ją złapać....
  9. To ja podpowiem, że jest taki program komputerowy, który zdjęcie lub obrazek przerabia na wzór haftu krzyżykowego. Nie pamiętam jak się nazywa ale mogę poszukać:D
  10. hihihihi a jaką ma minkę niewinną:) Cudna jest:)
  11. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.... [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG]
  12. Basio charakterek ma, ciekawe czy gdyby widział to by się inaczej zachowywał w stosunku do innych zwierzorów. W sumie to nie ma co gdybać, trzeba znaleźć dom gdzie Basio będzie jedynakiem i już:)
  13. A czy Gniewusia została Gniewusią czy jednak Wigilią?? W sensie imiennym oczywiście:D
  14. hahahaha jaki on jest pocieszny:) Taki zabawny ma pyszczek:)
  15. biegnij dziadziu na pierwszą:)
  16. Biegnij maluchu na pierwszą:)
×
×
  • Create New...