[quote name='UBOCZE']Dziś miałem przyjemność poznać Mikusia na spacerze. Bardzo fajny i dziarski z niego chłopak... :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
oooo jak Ci zazdroszczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[quote name='bora1']
mam pytanie moze ktora z Was ciocie wie o jakiejs suce duzej do pilnowania posesji, ktora nadawala by sie do budy? moze byc agresywna[/QUOTE]
a to musi być suka czy może być cudny pies??
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220389-Barry-Wybierz-si%C4%99-ze-mn%C4%85-na-spacer-a-w-drodze-powrotnej-odmie%C5%84-m%C3%B3j-los-i-daj-szans%C4%99-%28[/url]
Są już nowe oferty - pies za darmo, ale nowy właściciel pokrywa wcześniejsze koszty utrzymania psa np - 800 zł:( Albo, że pies za darmo, ale transport psa samolotem 300.... słów brak po prostu
[quote name='margoth137']e tam zbałamuce:p najwyyżej go zaadoptuje i będe znów miała dziadka który kocha zwierzeta:([/QUOTE]
Adopcja dziadka wiąże się z adopcją wszystkich jego pociech:) To jest myśl!!
Uważam, że jeżeli ktoś usuwa czyjś wpis, czy to z allegro czy z dogo to powinien napisać do autora wpisu czemu to robi. Jeżeli wpis jest usuwany ponieważ łamie jakiś regulamin to wystarczy podać który punkt.