[quote name='iwoniam']
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614948587/"]Tunia- oba oczka, [/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr
Dostałam zapytanie o sunię w tym typie - ładna, czarna, kudłata, nie musi być malunia, ale w miarę młoda.
W Puławach + prośba o spr domu = czy znacie kogoś z Puław?
Pani umarła suczka, chciałaby w miarę podobną do tej, którą ja mam, ale ja jej nie zawiozę do Puław..[/QUOTE]
Może Mestudio mają podobną? Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale to chyba ich rejony.
Shiruniu taaaaaaki buziak dla Ciebie!