Ja nie napisałam, że ludzie nie zasługują na przyzwoite traktowanie!!! Oczywiście, że wycie psa przez cały czas jest uciążliwe. Ale nikt mi nie powie, że jeżeli pies na 5 godzin szczeka w sumie - 10 min, (piszę w sumie, czyli to są pojedyncze szczeknięcia w sytuacji jak np. szczeka inny pies w bloku czy na ulicy, lub ktoś hałasuje na klatce schodowej) to to jest od razu zakłócanie spokoju. Dlatego zapytałam o normy.