[quote name='jostel5']Wczoraj wieczorem rozmawiałam z tą Panią z W-wy,która chce adoptować Niuśkę ,bo znowu kontaktowała się z "naszymi";) studentkami,czyli dt...
Trzeba będzie zrobić wizytę,to gdzieś blisko Żwirki i Wigury.Pani jest samotna,ale ma córkę,która-gdyby co-zajmie się psicą.Pani mieszka na trzecim piętrze i bardzo chce małego psiaka "do kochania".[/QUOTE]
Ja mam tylko nadzieję, że to nie jest ta sama Pani co wyrzuciła Sylwka!!!:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220297-SYLWEK-w-perfidny-spos%C3%B3b-porzucony-przez-DS-ODNALAZ%C5%81-SI%C4%98-!!!-b%C4%99d%C4%85-konsekwencje[/url]!
Okolica ta sama, opis Pani też.... Jeżeli dokładny adres to była ul. Sabały to pod żadnym warunkiem, nie można oddać Nusi!!!