[quote name='paula82']no to dobiję jeszcze mocniej Klusia wraca z adopcji. Pani dostała alergii :roll: (zimno, mokro się zrobiło, co za przyjemność po deszczu z psem spacerować?)[/QUOTE]
bez komentarza.......no tak skąd można było przewidzieć że taki deszczowy tydzień się zapowiada.....