Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Zrobię bazarek kosmetykowy Oriflame tylko dla Arona - jak dzisiaj uda mi się pokleić to dam znac na wątku Jego i tutaj. Proszę o podnoszenie :)obecnego z Avonu którego link w sygnaturce :)
  2. Widziałam się dzisiaj z Annaa4 - i planujemy wyjazd do p. Joli w następną sobotę - ktoś chce się zabrać z nami?trasa NDM - Legionowo-Jabłonna-Radzymin ?:)
  3. Zapraszam na znajdkowy bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225980-Avon-do-6-maja-dla-Alexa-i-Znajdek-ZAPRASZAMY!!!pełna-oferta"][COLOR=#4444ff]Avon - do 6 maja dla Alexa i Znajdek ZAPRASZAMY!!!pełna oferta[/COLOR][/URL]
  4. Zapraszam na kolejny bazarek dla ALEXA - 50% zysków zasili Jego skarbonkę :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225980-Avon-do-6-maja-dla-Alexa-i-Znajdek-ZAPRASZAMY!!!pełna-oferta"][COLOR=#4444ff]Avon - do 6 maja dla Alexa i Znajdek ZAPRASZAMY!!!pełna oferta[/COLOR][/URL]
  5. [quote name='mala_czarna']Z bazarku Avon od kejciu Spajkuś dostał 91.50 zł!! Kejciu, bardzo Ci dziękujemy!! :multi::Rose:[/QUOTE] proszę :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225462-ZAKONCZONY-ROZLICZAM-AVON-do-12-04-na-ZNAJDKI-I-SPAJKIEGO[/URL]
  6. I ja podrzucę Bajusię :)
  7. [quote name='ZZPON']Alexior się przypomina i zaprasza na swój bazarek :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225706-Kosmetykowy-dla-ALEXA-na-leczenie-do-19-04-zapraszamy[/URL][/QUOTE] Podrzucam Alexa - o korzystając z okazji zapraszam ostatnich zakupowiczów - dzisiaj koniec bazarku :)
  8. Bardzo proszę o podanie mi na priv numeru konta na jaki mam wpłacić pieniązki po zakończeniu bazarku w dniu jutrzejszym. z góry dziękuję
  9. Wiesz co ja startuję z Nowego Dworu Mazowieckiego - więc Praga zupelnie nie po drodze :( chyba że dałabyś radę dojechać jakoś do Legionowa - mogę zjechac z trasy i o L- wo zahaczyć lub Jabłonnę? Pozatym wszystko uzależnione jest od pogody - jeśli nie będzie padało to mam rano traning w terenie także wolna będę po 12 dopiero i w tych okolicach czasowych moglabym się wybrać gdyby ktoś jeszcze się zadeklarował na przyjazd do znajdek :)
  10. Przelew w wysokości 91,50zł zrobiony - prośba po otrzymaniu o potwierdzenie na wątku :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225462-ZAKONCZONY-ROZLICZAM-AVON-do-12-04-na-ZNAJDKI-I-SPAJKIEGO[/URL]
  11. Przelew w wysokości 34zł zrobiony - po otrzymaniu prosba o potwierdzenie na wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225490-ZAKOŃCZONY-ROZLICZAM-ORIFLAME-do-12-04-dla-HUSKY-I-BIRMY[/URL]
  12. Poleciał przelew dla Spajka z kosmetykowego bazarku w wysokości 91,50zł - prosba po otrzymaniu o potwierdzenie :)
  13. ja również do Rudzików zaglądam :)
  14. i na pierwszą znowu hop!
  15. jak będzie sprzyjająca pogoda to na 90 % jestem na tak w chwili obecnej - i mogę kogoś chętnego z Radzymina, Jabłonny, Legionowa zgarnąć :)
  16. [quote name='UlaFeta']Czy jest ktos chetny na sobote,zeby pojechac do Joli?[/QUOTE] O której godzinie proponujecie spotkanie?:)
  17. jest śliczna - podrzucam suńcię!
  18. [quote name='ZZPON']Jutro zawiozę pieniążki i będę wiedziała więcej. Ja w poniedziałki późno wracam do domu i już nie chciałam P. Agnieszki nękać telefonami.[/QUOTE] Gosia 15 kg nie ma sensu żebyś tachała! może daj mi znac i ja podjadę na Torwar a w sobotę CI podrzucę bo wybieram się do znajdek koło Radzymina?
  19. super!!!!że się udalo!
  20. i ja się denerwuję - trzymam kciuki!
  21. A zaglądam sobie do Alexia :)
  22. [quote name='paula82']no to dobiję jeszcze mocniej Klusia wraca z adopcji. Pani dostała alergii :roll: (zimno, mokro się zrobiło, co za przyjemność po deszczu z psem spacerować?)[/QUOTE] bez komentarza.......no tak skąd można było przewidzieć że taki deszczowy tydzień się zapowiada.....
  23. Z bazarku jest niewiele pieniązków - ale prośba do Annaa4 o podanie info czy na Jej konto mam wpłacić i ona później do p. Joli czy bezpośrednio na znajdkowe :)
  24. Cioteczki - nieustannie zapraszamy na bazarek :) już pierwsze złotóweczki Skinni uzbierał :)
×
×
  • Create New...