Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. 2022-09-27 Paula wpłaciła 200zł przelewam w dniu dzisiejszym tę kwotę Tobisiowi. Stan konta na dzień 2022-09-30 = 0 zł
  2. W dniu 2022-07-28 otrzymałam od Pauli 200zł W dniu 2022-08-26 również od Pauli wpłynęła wpłata w kwocie 200zł W dniu 2022-07-05 wykonałam przelew na kwotę 200zł do Tobiego W dniu 2022-08-24 przelałam Tobisiowi 300zł Dzisiaj robię przelew na kwotę 135,45zł dla Tobisia. Tym samym skarbonka od dzisiaj wynosi 0zł Tobiś posypał się bardzo zdrowotnie. Teraz piszę z pracy, nie mam jak wrzucić zdjęć i filmików. Postaram się jak najszybciej to nadrobić.
  3. W dniu 2022-04-27 otrzymałam 150 zł oraz w dniu 2022-05-27 również 150 zł do Paula i Kokonut Dzisiaj przelewam 200zł DT Tobiego stan konta na dzień 2022-07-05 = + 235,45zł
  4. w dniu 2022-03-25 otrzymałam od Paula i Kokonut kwotę 150 zł W dniu dzisiejszym przelewam kwotę 150zł dla DT Tobisiowa skarbonka 2022-04-05 - 135,45zł
  5. Dziewczyny czy tylko u mnie jest problem z dogo znowu? Tym razem nie mam wogole ikonki odpowiedz jak próbuje napisać post z laptopa. Zazwyczaj to z telefonu nie mogłam robić a teraz na odwrót 28.02.2022 otrzymałam wpłatę Paula i Kokonut w wysokości 150 zł zatem stan konta wyniósł 235.45 zl Przelewam 100 zł do Dt Stan konta 2022.03.17 = 135.45 zł
  6. No tak ale aby to miało sens to trzeba kilka zastrzyków wykonać. Miesiąc niewiele da. A Tobi musiałby pewnie ciągle przyjmować bo jest bólowym pacjentem. Przekazałam info dt bo tu chyba nie zaglądają. Dziękujemy za chęć pomocy
  7. Poczytałam trochę.... Trzeba przyjąć cała serię zastrzyków bo na jednym się nie skończy i logistycznie byłoby to ciężko ogarnąć dt i osobom które pomagają w opiece nad Tobisiem. Zobaczymy jak zadziałają te leki jakie teraz dostał. Może pomogą. On zawsze zima gorzej odczuwał ból łapek pewnie z uwagi na temperatury
  8. Nie zaglądam tu codziennie. U Tobiego bez zmian. Przez ostatnie pogody ciężej mu się chodzi. Dostał leki na stawy jako wsparcie i otrzymuje leki na tarczycę. Jak dostanę się do komputera wrzucę filmik.
  9. Cytuje : stan konta na 2021-12-13 wynosi 185,45 zł W dniu 2022.01.10 zrobiłam przelew do Dt na ktowe 250 zl W dniu 2022.01.27 otrzymałam przelew od Pauli na kwotę 350 zł W dniu dzisiejszym przelewam do Dt kwotę 200 zł na utrzymanie Zatem stan konta na dzień 2022.02.14 wynosi 85.45 zł
  10. potwierdzam wpływ kwoty 400 zł stan konta na dzień 2021-12-13 = + 400 zł w dniu dzisiejszym zamówiłam krople na pchły i kleszcze Advantix 4 opakowania za kwotę 110,15 zł oraz karmę i smaczki w zooplusie za kwotę 104,40 zł zatem stan konta na 2021-12-13 wynosi 185,45 zł
  11. Oddam za zwrot kosztów przesyłki leki po mojej Sabci: Helicid 20 mg data ważności 10.2023 ilość tabletek 13 sztuk Peritol 4 mg data ważności 02.2026 ilość tabletek 19 szt Metronidazol w kroplówce 2x 100 ml data ważności do dnia 12.2023 Kroplowka chlorek sodu 0.9 % 500 ml data ważności 03.2022 Theospirex retard 150 mg data ważności 07.2023 ilość tabletek 49 sztuk Kefavet 500mg ucięty blister i nie widać daty ważności - 7 szt tabletek Rzadko tu zaglądam, proszę o SMS 792 330 240.
  12. 2021-09-30 wpłata LImonka08 - 100zł 2021-10-30 przelew na DT Tobiego 100zł Stan konta na dzień 2021-10-30 - 0 zł
  13. Dziękujemy za wpłatę 100 zł wykażę ją w kolejnym poście w rozliczeniu i od razu przelewam do DT Tobisia na leki
  14. Przesyłka już u Marzeny - wstawię zdjęcie :)
  15. Z bazarku ciasteczkowego udało mi się uzbierać 59 zł https://www.dogomania.com/forum/topic/353676-rozliczony-do-usunięcia-ciasteczka-wątróbkowe-dla-psów-dla-tobiego-i-kwiaciarenki/ Pieniążki te przekazuję na karmę - nie doliczam ich do salda jakie jest z dnia -----> stan na dzień 2020-11-19 to minus 686,08zł Zamawiam karmę na zooplusie za 137,40 zł - różnicę z kwoty bazarkowej 59 zł dokładam od siebie. Mam obiecane zdjęcie karmy z kotkami jak dotrze to wstawię :)
  16. Tobi był 3 tyg na wakacjach u Doroty która cały czas na zmianę z opiekunką DT się nim zajmuje. Zachowywał się bardzo grzecznie na " wywczasach " i nie przyniósł wstydu :D Zaprzyjaźnił się z kotami rezydentami :) ale kto z Was nie pamięta jak Tobi z kotem chodził na spacery ? :) więc akurat zdziwiona tym nie jestem że się super z kotami dogadał - a i koty zdały egzamin celująco :)
  17. podczas ostatniej kontroli krwi u Tobiego - okazało się że ma niedoczynność tarczycy. Od kilku dni jest na lekach i za miesiąc będzie miał powtórzone badania krwi aby sprawdzić poziom tarczycowych wskaźników i móc określić czy dawka leków jest odpowiednio dobrana. Badania kosztowały 115zł z lekiem na kilka pierwszych dni. STAN KONTA na dzień 2021-09-18 zatem wynosi 0 zł
  18. strasznie rzadko tu zaglądam :( i dlatego tak rzadko wieści wstawiam. CIężko mi wgrywać filmy bo najpierw na yt z komputera, z telefonu nie umiem tego zrobić :)
×
×
  • Create New...