-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
W dniu 2022-07-28 otrzymałam od Pauli 200zł W dniu 2022-08-26 również od Pauli wpłynęła wpłata w kwocie 200zł W dniu 2022-07-05 wykonałam przelew na kwotę 200zł do Tobiego W dniu 2022-08-24 przelałam Tobisiowi 300zł Dzisiaj robię przelew na kwotę 135,45zł dla Tobisia. Tym samym skarbonka od dzisiaj wynosi 0zł Tobiś posypał się bardzo zdrowotnie. Teraz piszę z pracy, nie mam jak wrzucić zdjęć i filmików. Postaram się jak najszybciej to nadrobić.
-
Dziewczyny czy tylko u mnie jest problem z dogo znowu? Tym razem nie mam wogole ikonki odpowiedz jak próbuje napisać post z laptopa. Zazwyczaj to z telefonu nie mogłam robić a teraz na odwrót 28.02.2022 otrzymałam wpłatę Paula i Kokonut w wysokości 150 zł zatem stan konta wyniósł 235.45 zl Przelewam 100 zł do Dt Stan konta 2022.03.17 = 135.45 zł
-
Poczytałam trochę.... Trzeba przyjąć cała serię zastrzyków bo na jednym się nie skończy i logistycznie byłoby to ciężko ogarnąć dt i osobom które pomagają w opiece nad Tobisiem. Zobaczymy jak zadziałają te leki jakie teraz dostał. Może pomogą. On zawsze zima gorzej odczuwał ból łapek pewnie z uwagi na temperatury
-
Oddam za zwrot kosztów przesyłki leki po mojej Sabci: Helicid 20 mg data ważności 10.2023 ilość tabletek 13 sztuk Peritol 4 mg data ważności 02.2026 ilość tabletek 19 szt Metronidazol w kroplówce 2x 100 ml data ważności do dnia 12.2023 Kroplowka chlorek sodu 0.9 % 500 ml data ważności 03.2022 Theospirex retard 150 mg data ważności 07.2023 ilość tabletek 49 sztuk Kefavet 500mg ucięty blister i nie widać daty ważności - 7 szt tabletek Rzadko tu zaglądam, proszę o SMS 792 330 240.
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Przesyłka już u Marzeny - wstawię zdjęcie :) -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Z bazarku ciasteczkowego udało mi się uzbierać 59 zł https://www.dogomania.com/forum/topic/353676-rozliczony-do-usunięcia-ciasteczka-wątróbkowe-dla-psów-dla-tobiego-i-kwiaciarenki/ Pieniążki te przekazuję na karmę - nie doliczam ich do salda jakie jest z dnia -----> stan na dzień 2020-11-19 to minus 686,08zł Zamawiam karmę na zooplusie za 137,40 zł - różnicę z kwoty bazarkowej 59 zł dokładam od siebie. Mam obiecane zdjęcie karmy z kotkami jak dotrze to wstawię :) -
Tobi był 3 tyg na wakacjach u Doroty która cały czas na zmianę z opiekunką DT się nim zajmuje. Zachowywał się bardzo grzecznie na " wywczasach " i nie przyniósł wstydu :D Zaprzyjaźnił się z kotami rezydentami :) ale kto z Was nie pamięta jak Tobi z kotem chodził na spacery ? :) więc akurat zdziwiona tym nie jestem że się super z kotami dogadał - a i koty zdały egzamin celująco :)
-
podczas ostatniej kontroli krwi u Tobiego - okazało się że ma niedoczynność tarczycy. Od kilku dni jest na lekach i za miesiąc będzie miał powtórzone badania krwi aby sprawdzić poziom tarczycowych wskaźników i móc określić czy dawka leków jest odpowiednio dobrana. Badania kosztowały 115zł z lekiem na kilka pierwszych dni. STAN KONTA na dzień 2021-09-18 zatem wynosi 0 zł