Moli@
Members-
Posts
14649 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moli@
-
Przylepa
-
Stefcia mała suczka z Podlasia chce kochać ludzi i być kochana....
Moli@ replied to doris66's topic in Psy do adopcji
Rozliczenie konta Stefci 271,36 / 30.05 - 100zł / 31.05 - sucha karma, puchy i gryzaki ----------------- 171,36zł / 31.05 -
Stefcia mała suczka z Podlasia chce kochać ludzi i być kochana....
Moli@ replied to doris66's topic in Psy do adopcji
"Kupujemy karmę dla stada - 3 x 18kg Josera + 24 x 800 Rocco senior + 300szt gryzaki (trzy zamówienia)... 159,68zł + 120,20zł + 289,92zł = 568,80zł / 31.05 - 160zł "psy i spółka" -100zł Stefcia ______________________ 309,80zł" -
-
Kupujemy karmę dla stada - 3 x 18kg Josera + 24 x 800 Rocco senior + 300szt gryzaki (trzy zamówienia)... 159,68zł + 120,20zł + 289,92zł = 568,80zł / 31.05 (przelew) - 160zł "psy i spółka" -100zł Stefcia ______________________ 309,80zł
-
Wpłynęły na konto dwie wpłaty od E.R dla - PSY I SPOLKA - 80,00 PLN / 28.04 - PSY I SPOLKA - 80,00 PLN / 28.05 Dziękuję bardzo Na koncie "psy i spółka" - 160zł / 30.05 - przeznaczono na zakup karmy 31.05 Na koncie "psy i spółka" - 0zł / 31.05
-
Stefcia mała suczka z Podlasia chce kochać ludzi i być kochana....
Moli@ replied to doris66's topic in Psy do adopcji
Wpłynęło na konto Stefci od WIEDŹMA - 10,00 PLN / 9.05 Dziękuję 261,36zł / 11.04 + 10zł / 9.05 = 271,36 / 30.05 -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Wpłynęło na konto dla Pikusi - 30,00 PLN / 23.05 od R. I. Dziękuję bardzo Post rozliczeniowy na pierwszej stronie -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Wpłynęły na konto trzy wpłaty od Pani Ani ze Szczekocin - DLA PIKUSI - 120,00 PLN / 21.03 - dla Pikusi - 120,00 PLN / 21.04 - DLA PIKUSI - 120,00 PLN / 20.05 Dziękuję bardzo Post rozliczeniowy na pierwszej stronie -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Moli@ replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Skoro ma problemy z łapkami to warto oduczyć wchodzenia na meble - fotele, kanapy, łóżko Niefortunnie zeskoczy i tragedia ;( -
Przed kolacją..., w trakcie siusiania ;( Lekko ruszał główką..., bezwładny tył, przednie łapki - jedna wyprostowana bez możliwości zgięcia w drugiej stopka podkurczona. W czterech stopkach brak czucia. W domu płakał..., uspokoił się w samochodzie - na kolanach joim. W lecznicy płakusiał. Podjęłyśmy decyzję wspólnie z wetką.
-
Kupiłyśmy Promysiowi balsam z ochroną UF - 109zł / 26.05 i szampon 42,84zł / 26.05 "Psiamaść z kompleksem ochrony przed promieniowaniem UV to krem przeciwsłoneczny i pielęgnacyjny do skóry zwierząt, który świetnie sprawdzi się w przypadku Grzywaczy Chińskich, czy kotów rasy Sfinks, nakładany na całe ciało zarówno latem, jak i zimą. Nie mniej jednak balsam przeznaczony jest dla psów i kotów wszystkich ras, w każdym wieku. Niewątpliwym atutem balsamu są jego właściwości pielęgnacyjne - można go używać jako balsam na poduszki łap, modzele i przesuszony nos. Kosmetyk jest w 100% naturalny, nie zawiera sztucznych dodatków, polepszaczy konsystencji, barwników, alkoholu, sylikonów, parabenów i aromatów, został wykonany ręcznie z najlepszych dostępnych na rynku surowców kosmetycznych. Balsam doskonale sprawdzi się zarówno zimą, jak i latem, ponieważ tworzy na skórze zwierzęcia cienką warstwę ochronną, izolującą od drażniących czynników zewnętrznych. Dodatek Alantoiny i D-Pantenolu tworzy na skórze naturalny filtr odbijający promienie UV." "Dermokosmetyczny szampon dla psów i kotów przeznaczony do pielęgnacji skóry ze skłonnością do stanów zapalnych tła bakteryjnego lub grzybiczego. Może być stosowany jako uzupełnienie terapii chorób skóry wywołanych przez bakterie, grzyby. Oczyszcza skórę, utrzymuje właściwe pH"
-
Tak, tak..., Czako i Miś