Jump to content
Dogomania

Moli@

Members
  • Posts

    14649
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by Moli@

  1. W Białym jest starsza jamniczka z podobnym problemem. Prowadzona przez inną lecznicę. Sunia jest na lekach (tych samych co była Flapi) od kilku miesięcy. Też problem z jednym uchem + po odstawieniu antybiotyku - dodatkowo obrzęk na łebku w okolicach oczu. Właścicielka była/bywa na dogo. Sunie nie miały ze sobą kontaktu.... Jamniczka na wypasionej karmie..., w bardzo dobrych warunkach No ręce opadają ;(
  2. Chyba nie na stałe... Chcą sprawdzić czy przyczyną problemów nie jest uczulenie / przyswajalność... Dziś, po nocy oczy czyste a małżowina w uchu niezaczerwieniona - przypadek? Nie jest na antybiotyku od kilku dni, nie zapuszczam kropli do ucha. Flapi nigdy nie miała problemów ze skórą / sierścią, kupki też zawsze ładne. Ani biegunek / zaparć, ani wymiotów.
  3. Zaniemówiłam, gdy usłyszałam ,) Zdaję się na fachowców - na weta z Warszawy. Flapi dostaje do jedzenia wyłącznie tą karmę..., nic więcej. Mięso, nabiał, ryby, pieczywo, kasze , ryż, makaron, smaczki, gryzaki... też zakazane. Pilnuję, żeby nic do dzioba nie trafiło. Zjadła wczoraj na kolację i dziś dwa posiłki. Ładnie trawi - kupki małe.
  4. Czekamy..., Szaguś zdecydowanie woli z jagnięcinę z prosem
  5. Dla Promyczka - siostra Elficzkowej - 50,00 PLN / 08.04 Dziękuję + kiyoshi "na renala" - 50,00 PLN / 14.03 ____________ 100zł / 11.04
  6. omi-deklaracja stała dla Stefci - za kwiecień, maj, czerwiec 2022r. - 30,00 PLN / 04.04 Dziękuję Stan konta : 310,92zł / 11.08 - 119,56zł / 30.11 (przelew) - sucha karma _________________________________ 191,36 zł / 30.11 + 30zł / 03.01.2022 _____________________ 221,36zł / 04.01 + 10zł / 07.01 ______________ 231,36 / 12.02 + 30zł / 4.04 _______________ 261,36zł / 11.04
  7. Przyjechała sucha karma dla Flapi..., czy zjadliwa
  8. Dokładnie. Może jednak uda się kupić taniej..., na DOGO cuda się zdarzają
  9. Skoro kuracja - to podanie przez 4 kolejne miesiące leku to trzeba tak zrobić. Od razu było wiadomo, że tanio nie będzie..., udało zaoszczędzić przy dwóch dawkach - cieszmy się.
  10. W czwartek wracając z Flapi od weta stałyśmy w korku czekając na wciągnięcie tira na asfalt - pod ciężarem zapadła / osunęła się ziemia na poboczu i wisiał przechylony..., dźwigiem i wciągarką stawiali na koła. Dziurawe sankcje na Rosję i Białoruś. "Zostały zrobione pod publiczkę" - Białystok (onet.pl)
  11. Jak ten czas szybko mija... Łakomczuch wcina z apetytem, dostaje też - biały ser, gotowane mięsko, jajka... co będziemy sobie żałować ,) Mamy jeszcze 3 puchy. Rocco Senior, 6 x 800 g tanio w zooplus Jagnięcina z prosem - 2 zgrzewki 222680.1 Za opiekę (luty, marzec) Josera Catelux, karma dla kota | tanio w zooplus 10 kg - 159,80zł 290440.6
  12. Niestety, grafik Julci pęka w szwach
  13. Hihihi zagryzie grochem
  14. Kupiłyśmy suchą karmę dla Flapi
  15. Dziś byłam w lecznicy i zgłosiłam, że sprzedano niepełne opakowanie leku - zostawiłam w lecznicy. Dostałam nowe / całe opakowanie... i przeprosiny.
  16. Ufff Siedziałam cicho żeby nie zapeszyć ,)
  17. Trzy i pół doby czekania. Niebezpieczna jazda do Bobrownik - Informacje (onet.pl) "Zabawa" zaczyna się gdy pada deszcz / śnieg ;( To stary filmik..., tiry zdewastowały pobocze i parkują na asfalcie. Ruch w obu kierunkach tylko jednym pasem + nieutwardzonym wąskim poboczem ;(
  18. "Po próbie wyjścia z domu" ? Psy jak ludzie... gdy się czegoś boją często po pierwszym podejściu rezygnują..., nie trzeba rezygnować ale ponawiać . Raz krok do przodu... potem dwa w tył i znowu do przodu.
×
×
  • Create New...