Jump to content
Dogomania

blackgerl

Members
  • Posts

    2135
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blackgerl

  1. trzymam kciuki za shrekusia zeby ładnie sie wszystko goiło!! co oni z tym allegro?? poszaleli?! a ja widziałam ze na allegro tez mozna umieścić samą formę ogłoszenia- ale to jakiś czas temu, moze zmieniły sie przepisy? i co teraz?
  2. oj,to swietnie! Super robota dziewczynki! Buziaki dla malego rozrabiaki:*:*:* i dla was dziewczynki za dobrze odwalona robote!;) :*:*:*
  3. ech, jednak dalmaty to kanapowe psiaki, nie ma co ;) buziaczki dla martusi :*:*:*
  4. dopiero wpadłam na twoj wątek krokowy z banerka:) no piękna masz tą drużyne biało czarna;) plus rude kudełki;)
  5. ech, niestety tak podejrzewałam, wiec pewno moj dinuś bawi sie teraz z twoim pieskiem w tym psim raju.....
  6. je ale cudownie, A czy ten gagatek jest u was? bedzie dwupak kropków?:) czekamy na wiści i zyczę wszystkiego dobrego w nowym domku Gimilkowi:)
  7. o matko! po 10 latach tak oddać psa.... jakim trzeba być ... wogole, bez czegokolwiek.
  8. zagladam do kropeczki:) udostepniłam na fb trzymajsie mała!! :)
  9. [quote name='Vilena']Przykro mi, że ten dom nie wypalił bo byłoby tam Kini super. Ale na pewno jeszcze ktoś ją pokocha :)[/QUOTE] : ( szkoda, ale bedzie nastepny ;)
  10. królewna nich odpoczyw;) ech, szkoda, ale lepiej zeby troche poczekała(oczywiście nie za długo;) ) i poszła do pewnego domku na spokojnie
  11. czy ja dobrze widzę? jakby bark mniej spuchniety?:D odważniacha z niego, widzę ze ma kumpla dobermana ;) jak ładnie wygląda u boku człowieka ;) p.s. a czy to fotki z lublina??
  12. [quote name='Bonsai']Jest szansa na domek w Warszawie, trzymajcie kciuki![/QUOTE] no pięknie :D trzymamy trzymamy!!!
  13. oj, ja to widze ze mati sie bardoz dobrz eu ciebie czuje i zaczyna po prostu rozrabiać:) to znaczy ze jest w formie;)
  14. znalazłam taki bazarek ogłoszeniowy: tylko do dzisiaj! ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/220046-Mikro-usługowy-bazarek-zajrzyj-może-coś-ci-się-przyda-do-9.01-na-leczenie-szczylków[/url] co do szczegółów musisz sie dopytac, ale sporo opcji jest i ceny przystepne :)
  15. zagladam do jamniczka, pofaldowane uszko nawet ładnie wyglada, pokarbowane jakby miał trwałą zrobioną ;P ale mam nadzieje ze pies nie odczuwa w zwiasku z tym zadnych dolegliwości.
  16. ale cudaczek, pięknie się oglada takie fotki!!! ale on jest duzy jak na dalmatynczyka:) chyba ze pani na zdjeciu jest taka malutka ;)
  17. o rany!!! jesteście wspaniali:) tylko do was psy zgłaszać :D oby szybciutko sie transport znalazł, trzymam kciuki!!
×
×
  • Create New...