Jump to content
Dogomania

blackgerl

Members
  • Posts

    2135
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blackgerl

  1. co za wspaniałą wiad!!! ale nie bede zapeszać ciesząc sie za mocno.... ale serce mi skacze ;) ale nowi właściciele sprawdzeni?
  2. i na pierwszą dla nocnych marków..
  3. dziękuje ślicznie juz podziwiałam :) kiniusiu, trzymaj sie! domku kiniusi - trzymaj sie!
  4. zapisuje sie, jaki ten dwupak sliczniutki, az nie dowiary w zdarzenia z przesżłości....
  5. ech i wrociło ponownie :/ jednak jestem pewna- nie lubie gumtree :/ w koncowym efekcie napisali ze nie mozna oglaszac nie ze swojej okolicy....
  6. i wrociło z gumtree :/ wiem wiem, mail ten poszedł z pineski od razu na mail zamieszczony w ogloszeniu, a nie wiedziałam ze na ten sam mail pojdzie jego aktywacja. a nie mogę już tego cofnąć. chyba nie lubie gumtree, ale jest ono znane i tam z tego co patrzyłam nei ma matiego. ale zawsze jak chciałam tam zamieścić jakieś ogłoszenie były z tym problemy, wrrr
  7. o! to dobrze strzelałam:D moze bielsko biała? bo w jednym serwisie trzeba było też podac miasto. nie jednak tak mysle ze bielsko białą przecież nie lezy w tym woj. nie pamietam co tam wpisałam.
  8. o, np. ;) powiedz mi co mam wipsać w miejscu przebywania matiego teraz? jakie wojewódstwo?
  9. [quote name='roma_121']dziwie się że nikt go niechce bo jak go wiozłam to wszyscy byli nim zachwyceni :( a teraz ? ehh..[/QUOTE] eh, roma, jakby sei wiedzialo ze tak sie skonczy to by sie zachecało wspolpasazerów do adopcji matiego ;)
  10. dałam matiego ogłoszenia u mnie na sieradzak.pl na tablicy i na pinesce. i tu prośba do osoby obsługującej pocztę sos dalmatyńczyków ktora jest podana w ogłoszeniu. z pineski tam trafi mail by potwierdzić ogłoszenie, wiec prosze o potwierdzenie :) niestety tak przez przypadek wyszło. a i jeszcze jedno. nie wiem co wpisywać w rubrykach- ktore sa obowiaskowe, wojewódctwo i okolice- gdzieteraz mati jest? nie da sie "na całą polsce"
  11. : ( niestety - zycie. ta Pani przynajmniej jest rozsądna i odpowiedzialna, ze poinformowała o tym, zgadza sie. dziewczyny- widziałyście o akcji obrazu matejki? wow, ja nie wiedziąłam, i już moja mama płacze- " jejku, czemu o tym nie wiedziałyśmy wcześneij" zachecam do zajrzenia- naprawde niewiarygodne rękodzieło w naturalnych rozmiarach [url]http://www.haftix.pl/bitwa_pod_grunwaldem/index.shtml[/url]
  12. ja postaram sie umieścic na lokalnych w moim mieście. ale Vilena, mati tak sie świetnie dogaduje z twoją kropką ;) może jednak;) choć wiem jak to jest, ja tez mam psiaka i cąły czas myślę o następnych ale na razie nei mam warunków : (
  13. Dzieki dziweczynki za programy, zaraz bede je ogladać. kurczę, co si edzieje : ( ludzie najpierw sie deklarują potem rozmyślają, ciekawe czemu ta pani sie zastanawia? czekamy na wiesc z niecierpliwością. ale fakt jest faktem ze lepiej zeby nie wyszlo tak jak z matim.... p.s. oglosze go u siebei na serwisie sieradzkim. ale to jak bede miala chwilke czasu.
  14. [quote name='Isiak']Wzór mam ściągnięty z netu od rosjanek. Podaj maila, to Ci prześlę. Mam jeszcze inne wzory, z dalmatkami i nie tylko. Mam bzika na punkcie haftowania.[/QUOTE] u mnie w domu tez lubi sie haftować,ja tez coś tam czasem zrobię :) i bardzo chetnie poprosiłabym o wzory obrazków z dalmatynczykami , lub innymi psiakami ;) storozak- wow, nie wiedziałam, ale to by była genialna sprawa! cieszymy sie ze Kiniusia zadowolona :D
  15. zaglądam do psinki i na bazarek, biedaczysko, ale na pewno ebdzie dobrze! ;)
  16. u mnie bardzo łądnie sie prezentuje Mati;)
  17. [quote name='Isiak']Ale super, na Kinię czeka [B]DOM[/B]!!!! :multi::multi::multi: A specjalnie dla Kini i zakochanych w kropkach cioteczkach - kropki haftowane krzyżykami (praca nie moja, ale mam wzór): [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/530/334d0aadc3251c83.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ale przepiękny! :D masz wzór, a można go gdzieś kupić? ja bym była chętna:D na wzór do wyhaftowania.
  18. juhu, cudownie ze kinia znalazła domek, teraz szybciutko hop na transport ;) ja niestety na razie nie jeżdże: (
  19. ekstra! :) piękne kropeczki u królewny wylegują sie na kanapie:evil_lol: jak to dalmatyńczyki:evil_lol: to czekamy teraz na wieści o ds...
  20. witam, zajrzałam na chwile, Olinek jest śliczny,naprawde:) a zgłosiłyscie go do fundacji - nie wiem jaka jest od owczarków niemieckich, ale chyba tez sos owczarkom niemieckim? może grzecznościowo umieszczą jego ogłoszenie?
  21. i co tam slychac u królewny?:)
  22. strasznie fajne zdjecia zrobiłaś matiemu:) nadają sie super do ogłoszenia:) no a suczkę masz przecudowną,ale już wczesniej sie nią zachwycałam:) cudne zdjecie na kanapie:) trzymam kciuki za matiego!!!!
×
×
  • Create New...