-
Posts
2135 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blackgerl
-
co za wspaniałą wiad!!! ale nie bede zapeszać ciesząc sie za mocno.... ale serce mi skacze ;) ale nowi właściciele sprawdzeni?
-
Marta - dalmatynka ze schroniska w Koninie /w DS
blackgerl replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
i na pierwszą dla nocnych marków.. -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
blackgerl replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
zapisuje sie, jaki ten dwupak sliczniutki, az nie dowiary w zdarzenia z przesżłości.... -
i wrociło z gumtree :/ wiem wiem, mail ten poszedł z pineski od razu na mail zamieszczony w ogloszeniu, a nie wiedziałam ze na ten sam mail pojdzie jego aktywacja. a nie mogę już tego cofnąć. chyba nie lubie gumtree, ale jest ono znane i tam z tego co patrzyłam nei ma matiego. ale zawsze jak chciałam tam zamieścić jakieś ogłoszenie były z tym problemy, wrrr
-
dałam matiego ogłoszenia u mnie na sieradzak.pl na tablicy i na pinesce. i tu prośba do osoby obsługującej pocztę sos dalmatyńczyków ktora jest podana w ogłoszeniu. z pineski tam trafi mail by potwierdzić ogłoszenie, wiec prosze o potwierdzenie :) niestety tak przez przypadek wyszło. a i jeszcze jedno. nie wiem co wpisywać w rubrykach- ktore sa obowiaskowe, wojewódctwo i okolice- gdzieteraz mati jest? nie da sie "na całą polsce"
-
: ( niestety - zycie. ta Pani przynajmniej jest rozsądna i odpowiedzialna, ze poinformowała o tym, zgadza sie. dziewczyny- widziałyście o akcji obrazu matejki? wow, ja nie wiedziąłam, i już moja mama płacze- " jejku, czemu o tym nie wiedziałyśmy wcześneij" zachecam do zajrzenia- naprawde niewiarygodne rękodzieło w naturalnych rozmiarach [url]http://www.haftix.pl/bitwa_pod_grunwaldem/index.shtml[/url]
-
Dzieki dziweczynki za programy, zaraz bede je ogladać. kurczę, co si edzieje : ( ludzie najpierw sie deklarują potem rozmyślają, ciekawe czemu ta pani sie zastanawia? czekamy na wiesc z niecierpliwością. ale fakt jest faktem ze lepiej zeby nie wyszlo tak jak z matim.... p.s. oglosze go u siebei na serwisie sieradzkim. ale to jak bede miala chwilke czasu.
-
[quote name='Isiak']Wzór mam ściągnięty z netu od rosjanek. Podaj maila, to Ci prześlę. Mam jeszcze inne wzory, z dalmatkami i nie tylko. Mam bzika na punkcie haftowania.[/QUOTE] u mnie w domu tez lubi sie haftować,ja tez coś tam czasem zrobię :) i bardzo chetnie poprosiłabym o wzory obrazków z dalmatynczykami , lub innymi psiakami ;) storozak- wow, nie wiedziałam, ale to by była genialna sprawa! cieszymy sie ze Kiniusia zadowolona :D
-
[quote name='Isiak']Ale super, na Kinię czeka [B]DOM[/B]!!!! :multi::multi::multi: A specjalnie dla Kini i zakochanych w kropkach cioteczkach - kropki haftowane krzyżykami (praca nie moja, ale mam wzór): [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/530/334d0aadc3251c83.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ale przepiękny! :D masz wzór, a można go gdzieś kupić? ja bym była chętna:D na wzór do wyhaftowania.
-
Marta - dalmatynka ze schroniska w Koninie /w DS
blackgerl replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
ekstra! :) piękne kropeczki u królewny wylegują sie na kanapie:evil_lol: jak to dalmatyńczyki:evil_lol: to czekamy teraz na wieści o ds... -
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
blackgerl replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
witam, zajrzałam na chwile, Olinek jest śliczny,naprawde:) a zgłosiłyscie go do fundacji - nie wiem jaka jest od owczarków niemieckich, ale chyba tez sos owczarkom niemieckim? może grzecznościowo umieszczą jego ogłoszenie? -
Marta - dalmatynka ze schroniska w Koninie /w DS
blackgerl replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
i co tam slychac u królewny?:)