-
Posts
2135 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blackgerl
-
och to dobrze zze ma wszystkie ząbki!! o to widocznie mi sie pomyliły imiona- chodziło mi o tego baseta co jest na drugim zdjęciu;) ale dobrze ze suni nikt nie meczy:) juz sie swoje wycierpiała, teraz czas na szczęście :D
-
o rany, ael sunia odmłodniała! :) i chudsza jest i czyściutka i sutki jej sie zmiejszyły. może nie tryska od niej szcześciem z tych fotek, ale przy najmniej nie ma miny jak "zbity pies" . bardoz sie cieszę:D:D:D dzięki za fotki!!!! są super! widzę ze w hoteliku ma jeszcze jednego kropkacza :D a tam nikt sie na nią nie rzuca? bo jak ją tam zawiozłam to jeden pies od chwili gdy ją zobaczył - chyba mati(?) to tez nie dawał jej spokoju:( a powiedz mi jeszcze, jak z tymi jej ząbkami, wyrwano je? bo nie ma żadnej wiad.
-
[quote name='Vilena']Roxy nie będzie mieszkała w Polsce ;)[/QUOTE] wow, oj, długa droga ją czeka? ;) ależ sie potpytuje;) al enaprawde jestem ciekawa:) i naprawde, sos dalmatynczyki spadł roxy jak gwiazdka z nieba:) mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko lepiej:)
-
[quote name='agrazka']więcej takich bazarków by się przydało, brawo blackgerl :)[/QUOTE] hehe, dzięki, ja też byłam miło zaskoczona okrągłą sumką 100 zł;) to wszystko dzięki licytującym cioteczką :) buziaki dla nich! :*:*:*:*
-
coś nowego u suni?
-
tak, tylko nadal nie wiem w jakim kierunku polski ;)
-
super! mam nadzieję, że bedą miały razem ze soba piękna przyszłość:) i bedize im sie dobrze rrazem zyło:) a w jakie okolice roxy idzie?
-
tak, tak , :multi: powiedz jaki domek:)
-
cudownie!!!!!!!!!!!!!! tak podejrzewałam ze o to chodzi jak pisałaś o dobrych wiesciach :D :D i powiem szczerze ze jestem bardoz zaskoczona ze tak szybko sie udało znaleśc DS :D !! i chciałam pogratulować sos dalmatynczykom za sprawną i szybką akcję związaną z Roxy:happy1::happy1::happy1: dobra robota dziewczynki!!! z bazarku trochę się uzbierało, przynajmniej dwucyfrowo:evil_lol: jutro koniec! ogromne buziaki dl awszystkich ktorzy pomogli w tak szybkiej i sprawnej akcji Roxy!!! :buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi: hmm, czyli dla mnie tez :cool3: ale sama siebie nei bede całowiac:P
-
fajnie ze ma ten kubraczek a nie kołnież :)
-
no mow!!! mow!!! boże jak dobrze slyszeć te dobrw wieści:)
-
:) dobrze, cieszę się. bo jużzaczełam sie martwić.
-
coż,pomęczę troche, co z niunią? : ( bo żadnych wieści, a to najgorsza taka niepewność...
-
moniczko, i jak tam , udało sie zdobyć jakieś wieści o roxy?
-
swoją drogą martwię sie, czy psinka żyje? : ( najgorsze są pierwsze dni, potem mam nadzieje pojdzie z górki...
-
kochane cioteczki następny bazarek dla roxy, może uzbiera sie jakaś sumka choć dwu liczbowa zapraszam może znajdzie ktoś coś dla siebie hitem na bazarku nr 2 jest frezarka do paznokci i zasłona przeciwsloneczna do auta z royal canin, śliczne ramki na zdjęcia i co tam jeszcze sobie wyszperacie ;) zapraszam do zaglądania i podnoszenia:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218648-HIT-frezarka-do-paznokci-!!-i-in.ciekawe-rzeczy-Bazarek-na-mikołajki-dla-Roxy-do-4.12?p=18105181#post18105181[/url]
-
proszę wszystkich chętnych o pomoc w rozsyłaniu zaproszeń do bazarku dla Roxy, zapraszam równiez do jego podnoszenia :) i oczywiście do licytacji:) link do bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/2185...9#post18095899[/url]
-
dzięki za hmm, wmiarę dobre wieści ze sunia przezyła dobrze operacje. wszystkich chetnych do pomocy zapraszam na bazarek dla roxy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/218561-KSIĄŻKI-PŁYTY-CD-na-mikołajki-dla-Roxy-do-4.12-zajrzyj-koniecznie!-)?p=18095899#post18095899[/url]