-
Posts
2135 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blackgerl
-
oj,to swietnie! Super robota dziewczynki! Buziaki dla malego rozrabiaki:*:*:* i dla was dziewczynki za dobrze odwalona robote!;) :*:*:*
-
Marta - dalmatynka ze schroniska w Koninie /w DS
blackgerl replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
ech, jednak dalmaty to kanapowe psiaki, nie ma co ;) buziaczki dla martusi :*:*:* -
dopiero wpadłam na twoj wątek krokowy z banerka:) no piękna masz tą drużyne biało czarna;) plus rude kudełki;)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Młodziutki dalmatyńczyk Gimli już w swoim domku :-)
blackgerl replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
ech, niestety tak podejrzewałam, wiec pewno moj dinuś bawi sie teraz z twoim pieskiem w tym psim raju..... -
Młodziutki dalmatyńczyk Gimli już w swoim domku :-)
blackgerl replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
je ale cudownie, A czy ten gagatek jest u was? bedzie dwupak kropków?:) czekamy na wiści i zyczę wszystkiego dobrego w nowym domku Gimilkowi:) -
Szczeniak znaleziony w śmietniku ma dom ! :)
blackgerl replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
zagladam do kropeczki:) udostepniłam na fb trzymajsie mała!! :) -
Młodziutki dalmatyńczyk Gimli już w swoim domku :-)
blackgerl replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
czy ja dobrze widzę? jakby bark mniej spuchniety?:D odważniacha z niego, widzę ze ma kumpla dobermana ;) jak ładnie wygląda u boku człowieka ;) p.s. a czy to fotki z lublina?? -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
blackgerl replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
znalazłam taki bazarek ogłoszeniowy: tylko do dzisiaj! ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/220046-Mikro-usługowy-bazarek-zajrzyj-może-coś-ci-się-przyda-do-9.01-na-leczenie-szczylków[/url] co do szczegółów musisz sie dopytac, ale sporo opcji jest i ceny przystepne :) -
BOLO pies z łańcucha szuka kochającego domu.. W DS :D
blackgerl replied to roma_121's topic in Już w nowym domu
ale cudaczek, pięknie się oglada takie fotki!!! ale on jest duzy jak na dalmatynczyka:) chyba ze pani na zdjeciu jest taka malutka ;) -
Młodziutki dalmatyńczyk Gimli już w swoim domku :-)
blackgerl replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
o rany!!! jesteście wspaniali:) tylko do was psy zgłaszać :D oby szybciutko sie transport znalazł, trzymam kciuki!!