Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. WYKAZ WPŁAT: 50zł -Karolina Brandys /14.05.2018 20zł -Krystyna Mielicka/17.05.2018 40zł -p.Jacek spoza FB/18.05.2018 135zł -Elżbieta Rossa/18.05.2018/stała V 20zł -Jagoda Kotecka /21.05.2018/stała V 50zł -Joanna Zaborowska /22.05.2018/stała V 40zł -Alicja Mizera /24.05.2018/stała V 50zł-Aldona Mijalska /24.05.2018/jednorazowa 10zł-Ewa Mindak/ 28.05.2018/stała VI 20zł -Basia Pus /01.06.2018/jednorazowa 40zł -Marta Krupa /04.06.2018/stała V+ jednorazowa 10zł -Elżbieta Rossa/07.06.2018/stała VI 20zł-Ewa Mindak/11.06.2018/stała VI+ jednorazowa 20zł -Iwona Ivvka Brzos/11.06.2018/stała VI 20zł -Jagoda Kotecka/11.062018/stała VI 40zł -Alicja Mizera/16.06.2018/stała VI 50zł -Joanna Zaborowska/20.06.2018/stała VI 50zł -Monika Frąckiewicz /20.06.2018/stała VI 50zł -Aldona Mijalska /25.06.2018/stała VI 69zł -majątek po Roxi /04.07.2018 20zł -Marta Krupa /04.07.2018/stała VI 10zł -Monika Frąckiewicz /09.07.2018 RAZEM WPŁATY: 834 zł ............................................................................................. WYDATKI : 280 zł -transport z Radys/Patrycja 8zł -odrobaczenie 100zł -hotel V 17,5zł -wyróżnienie ogłoszenia 300zł -hotel VI /28.06.2018 90zł -hotel (01.07-09.07) 39zł -rejestracja czipa w Safe Animal RAZEM WYDATKI: 834.5zł ................................................................................................ STAN KONTA : -0.5zł
  2. Deklaracje stałe: 10zł-Elżbieta Rossa : V,VI 50zł -Monika Frąckiewicz: VI 20zł -Jagoda Kotecka : V,VI 50zł -Krzysztof Miedlar (od VI) 20zł -Marta Krupa:V,VI 50zł -Joanna Zaborowska: V,VI 40zł -Alicja Mizera: V,VI 10zł -Beata My Cat: 10zł -Ewa Mindak:V,VI 20zł -Iwona Ivvka Brzos: VI Razem stałe: 280zł ........................................................ Deklaracje jednorazowe: coś-agat21 20zł-Basia Pus/wpłacone 50zł -Iwona Rabiczko 20zł-Marta Krupa/wpłacone 10zł-Ewa Mindak/wpłacone 20zł-Krystyna Mielicka /wpłacone 50zł -Karolina Brandys /wpłacone 40zł -p.Jacek spoza FB /wpłacone 25zł -Elżbieta Rossa /imię /wpłacone 100zł -anonimowy darczyńca od e.Rossa/wpłacone 50zł -Aldona Mijalska /wpłacone ........................................................................................................................
  3. Irysek poszedł do domu a ja nie wytrzymałam. Znowu nie wytrzymałam! Padło na nią, Krewetkę! Mogłaby opuścić Radysy w środę i pojechać do Kasi . I znowu potrzebne deklaracje na hotel, transport, weta, sterylkę. Pomóżcie kto może , proszę...... Kochani, zmiana planów. Wszystko przez to, że wczoraj założyłam wątek a dopiero dzisiaj zadzwoniłam do Radys aby zarezerwować Krewetkę. Dzisiaj okazało się, że sunia jest już zarezerwowana przez kogoś innego i jutro jedzie do DS. Powiedziałam Pani z Radys że w takim razie potrzebuję chwilę aby wybrać inną sunię i wtedy ta Pani powiedziała, że jest taka sunia do połowy łydki przyjęta w tym miesiącu i podesłała mi jej zdjęcie. Tak sobie myślę, że los uśmiechnął się do suni bo przecież ona była niewidoczna dla świata (spoza galerii) i nie chcę odbierać jej szansy, która tak niespodziewanie się dla niej pojawiła.. Zdecydowałam że zabiorę ją na miejsce Krewetki. Mam nadzieję, ze pozostaniecie nadal ze mną i deklaracje złożone na Krewetkę przejdą na tę bezimienną sunię :). ............................................................................. 09.07.2018 Daszka pojechała do DS.
  4. To jest właśnie najgorsze- czytać wiadomości albo odbierać telefony od debili (przepraszam za dosadny zwrot).
  5. Na konto Dolarkowe wpłynęły nowe deklaracje za które z całego serca dziękuję <3. 20zł -Livka/14.02.2018/stała V 50zł -J.Szymańska /14.02.2018/stała V
  6. Na konto Tyci wpłynęła stała deklaracja za maj od dorcia2. Ślicznie dziękujemy :).
  7. Irysek dzisiaj zdał egzamin na piątkę. Pani sama się denerwowała co tam się dzieje w domu aż szefowa powiedziała żeby jechała do domu wcześniej a kiedy Pani przyjechała Irysek spał w najlepsze i żadnych strat nie było :).
  8. No pięknie, pięknie! Dolarek to już prawie model na wybiegu. Jestem dumna jak paw z postępów, chociaż to nie moja zasługa ale Dolarka i hop! :)
  9. Bardzo dziekuję teresaa118 za wpłatę deklaracji za maj -50zł :)
  10. Tyćka dostała cieczkę także z planów sterylkowych nic nie wyjdzie na razie. W weekend zacznę ją ogłaszać z wymogiem wykonania sterylki przez DS i przedstawienia potwierdzenia jej wykonania.
  11. Wow, Iza, gratuluję <3. Cieszę się bardzo że pomożesz Romie. Przeczytałam, ze to już Twój 18 radysiak i postanowilam policzyć "swoje" radysiaki. Wyszło mi 15 razem z tymi co mam w hotelikach (o ile jakiegoś nie przeoczyłam) , także jestem w tyle :).
  12. Bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie Dolarka deklaracjami i stałymi i bonusami 80zł -Maciej Kościelak/04.05.2018/stała V + bonus 30zł -koja /07.05.2018/stała V 30zł -Monika Frąckiewicz/09.05.2018/bonus 15zł -Patrycja96/09.05.2018 /bonus 20zł -Sara2011/09.05.2018/stała V
  13. Na konto Iryska wpłynęły nowe deklaracje. Ślicznie dziękuję <3. 10zł -Elżbieta Rossa/08.05.2018/stała V 30zł -Monika Frąckiewicz/09.05.2018/stała V 5zł -Istar19/04.05.2018/stała V
  14. Na konto Pomadki wpłynęły nowe deklaracje , bardzo dziękuję :). 10zł -Czarna Kafka/04.05.2018/stała V 10zł -dorota1 /07.05.2018/stała V 30zł -M.Frąckiewicz /09.05.2018/stała V
  15. Wizyta wypadła pozytywnie. W sobotę Irysek pojedzie do swojego domku. Ja dopiero odetchnę za jakiś czas, zobaczymy jak Irysek będzie funkcjonował w mieszkaniu w bloku, jak sie bedzie zachowywał jak zostanie sam gdy pani będzie w pracy.
  16. Pamiętamy :). Nie wiem dlaczego niektóre zdjęcia znikają? Może są za duże i admin je usuwa ? U Pomadki cisza niestety. Wczoraj zrobiłam jej całkiem nowe ogłoszenie i wyróżniłam. Od wczoraj ponad tysiąc wejść, 17 obserwujących i ani jednego telefonu :(. Już nie mam pomysłu co robić.
  17. Wyróżniłam dzisiaj jeszcze jedno ogłoszenie Pomadce
  18. Ojej, jaka miła niespodzianka:). Bardzo ślicznie dziękuję <3
×
×
  • Create New...