-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
WYKAZ WPŁAT: 50zł -Karolina Brandys /14.05.2018 20zł -Krystyna Mielicka/17.05.2018 40zł -p.Jacek spoza FB/18.05.2018 135zł -Elżbieta Rossa/18.05.2018/stała V 20zł -Jagoda Kotecka /21.05.2018/stała V 50zł -Joanna Zaborowska /22.05.2018/stała V 40zł -Alicja Mizera /24.05.2018/stała V 50zł-Aldona Mijalska /24.05.2018/jednorazowa 10zł-Ewa Mindak/ 28.05.2018/stała VI 20zł -Basia Pus /01.06.2018/jednorazowa 40zł -Marta Krupa /04.06.2018/stała V+ jednorazowa 10zł -Elżbieta Rossa/07.06.2018/stała VI 20zł-Ewa Mindak/11.06.2018/stała VI+ jednorazowa 20zł -Iwona Ivvka Brzos/11.06.2018/stała VI 20zł -Jagoda Kotecka/11.062018/stała VI 40zł -Alicja Mizera/16.06.2018/stała VI 50zł -Joanna Zaborowska/20.06.2018/stała VI 50zł -Monika Frąckiewicz /20.06.2018/stała VI 50zł -Aldona Mijalska /25.06.2018/stała VI 69zł -majątek po Roxi /04.07.2018 20zł -Marta Krupa /04.07.2018/stała VI 10zł -Monika Frąckiewicz /09.07.2018 RAZEM WPŁATY: 834 zł ............................................................................................. WYDATKI : 280 zł -transport z Radys/Patrycja 8zł -odrobaczenie 100zł -hotel V 17,5zł -wyróżnienie ogłoszenia 300zł -hotel VI /28.06.2018 90zł -hotel (01.07-09.07) 39zł -rejestracja czipa w Safe Animal RAZEM WYDATKI: 834.5zł ................................................................................................ STAN KONTA : -0.5zł
-
Deklaracje stałe: 10zł-Elżbieta Rossa : V,VI 50zł -Monika Frąckiewicz: VI 20zł -Jagoda Kotecka : V,VI 50zł -Krzysztof Miedlar (od VI) 20zł -Marta Krupa:V,VI 50zł -Joanna Zaborowska: V,VI 40zł -Alicja Mizera: V,VI 10zł -Beata My Cat: 10zł -Ewa Mindak:V,VI 20zł -Iwona Ivvka Brzos: VI Razem stałe: 280zł ........................................................ Deklaracje jednorazowe: coś-agat21 20zł-Basia Pus/wpłacone 50zł -Iwona Rabiczko 20zł-Marta Krupa/wpłacone 10zł-Ewa Mindak/wpłacone 20zł-Krystyna Mielicka /wpłacone 50zł -Karolina Brandys /wpłacone 40zł -p.Jacek spoza FB /wpłacone 25zł -Elżbieta Rossa /imię /wpłacone 100zł -anonimowy darczyńca od e.Rossa/wpłacone 50zł -Aldona Mijalska /wpłacone ........................................................................................................................
-
Irysek poszedł do domu a ja nie wytrzymałam. Znowu nie wytrzymałam! Padło na nią, Krewetkę! Mogłaby opuścić Radysy w środę i pojechać do Kasi . I znowu potrzebne deklaracje na hotel, transport, weta, sterylkę. Pomóżcie kto może , proszę...... Kochani, zmiana planów. Wszystko przez to, że wczoraj założyłam wątek a dopiero dzisiaj zadzwoniłam do Radys aby zarezerwować Krewetkę. Dzisiaj okazało się, że sunia jest już zarezerwowana przez kogoś innego i jutro jedzie do DS. Powiedziałam Pani z Radys że w takim razie potrzebuję chwilę aby wybrać inną sunię i wtedy ta Pani powiedziała, że jest taka sunia do połowy łydki przyjęta w tym miesiącu i podesłała mi jej zdjęcie. Tak sobie myślę, że los uśmiechnął się do suni bo przecież ona była niewidoczna dla świata (spoza galerii) i nie chcę odbierać jej szansy, która tak niespodziewanie się dla niej pojawiła.. Zdecydowałam że zabiorę ją na miejsce Krewetki. Mam nadzieję, ze pozostaniecie nadal ze mną i deklaracje złożone na Krewetkę przejdą na tę bezimienną sunię :). ............................................................................. 09.07.2018 Daszka pojechała do DS.
-
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
Sara2011 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
To jest właśnie najgorsze- czytać wiadomości albo odbierać telefony od debili (przepraszam za dosadny zwrot).