-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
ROXI pojechała do swojego domku. Jestem dobrej myśli, mam przeczucie że to bardzo dobry domek :). Bądź szczęsliwa maleńka :). -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Jutro przeprowadzka, trzymajcie kciuki :). -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Pościelowe zapasy Roxi z Daszką :). -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Już po wizycie PA i Roxi może pakować plecak :). Najprawdopodobniej w czwartek Państwo przyjadą po Roxi do Kasi. Roxi zamieszka w podkrakowskiej miejscowości, będzie mieszkała w szeregowcu z niewielkim ogródkiem a dookoła mnóstwo terenów zielonych. Mam przeczucie że to jest TEN domek :). -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Jest domek spod Krakowa zainteresowany adopcją Roxi. Dzisiaj Państwo byli poznać Roxi u Kasi i czekają już tylko na PA. Znalazłam już osobę z FB do PA, powinna być w tygodniu, być może nawet jutro. Jeśli wypadnie pozytywnie (a ja czuję że tak będzie) to już w piątek Państwo chcą przyjechać po Roxi. -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Roxi czuje się dobrze. Kasia mówiła, że już dokazuje z Daszką. Wczoraj miałam dwa telefony o Roxi, jeden z Rybnika drugi z Krakowa. Domki miały dzwonić do Kasi, zobaczymy czy któryś zadzwoni. W czwartek miałam też telefon z Siewierza, pani chciała najpierw pojechać poznać Roxi i to już w czwartek/piątek ale odradziłam bo Roxi miała w czwartek sterylkę. W weekend pani wyjeżdzała na wczasy i powiedziała ze jak wróci i Roxi bedzie nadal do adopcji to pojedzie poznać maleństwo. Zobaczymy czy cos z się z tego wykluje. -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wszystko jest dobrze, już po sterylce, Roxi czuje się dobrze. Jedynie obrażona jest bardzo na niebieski fartuszek, najwidoczniej liczyła na różowy :). Przy okazji Roxi została zaczipowana.