Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Śliczna dziewczynka <3. Niech się w pojawi dla niej teraz cudowny domek :)
  2. Na konto Pomadki-Łatki wpłynęły deklaracje od Elisabeta i Iwstar58. Ślicznie dziękuję <3. 40zł -iwstar58/29.06.2018/stała VI,VII 60zł -Elisabeta /29.06.2018/stała VII,VIII
  3. Konto Frezji wzbogaciło się na następujące wpłaty : 10zł -kiyoshi/28.06.2018/stała VI 173.5zł /28.06.2018/bazarek kiyoshi 10zł -koki99/29.06.2018/bazarek Nadziejki Dziękuję Kochani za pomoc Frezji<3
  4. Dolarek chyba boi się konkurencji dlatego nie polubił Frezji. Fajnie że Dolarek ma mamę do towarzystwa :). A z wagą to tak już jest-efekt jojo i nic nie poradzisz :)
  5. Dziękuję hop! za obszerną relację o Frezji. Niektóre wieści optymistyczne, niektóre mniej. Jutro się zdzwonimy to jeszcze porozmawiamy :). Fajnie że Frezja znalazła sobie koleżankę. Cudownie ją widzieć biegającą sobie po zielonej trawce :)
  6. ROXI pojechała do swojego domku. Jestem dobrej myśli, mam przeczucie że to bardzo dobry domek :). Bądź szczęsliwa maleńka :).
  7. Jutro przeprowadzka, trzymajcie kciuki :).
  8. Bilans dzisiejszego dnia to telefon od jakiejś kobiety która brzmiała jakby była pod wpływem upojenia alkoholowego, wrrr !
  9. Dziękuję :). Na koncie Dolarowym zaksięgowano stałą deklarację za VI i VII od sybil - 20zł. Bardzo dziękuję <3
  10. Wzięte z FB z adnotacją opiekunki " Boże jak ja mam go nie kochać "
  11. Prześliczne fotki, jestem zachwycona. Roma razem z Pomadką kochają kąpiele błotne :)
  12. Pościelowe zapasy Roxi z Daszką :).
  13. Już po wizycie PA i Roxi może pakować plecak :). Najprawdopodobniej w czwartek Państwo przyjadą po Roxi do Kasi. Roxi zamieszka w podkrakowskiej miejscowości, będzie mieszkała w szeregowcu z niewielkim ogródkiem a dookoła mnóstwo terenów zielonych. Mam przeczucie że to jest TEN domek :).
  14. Na koncie Pomadki 100zł od p. Aldony M. (FB) oraz 30zł od bakusiowej (stała VI+bonus) +20zł od bakusiowej (pieniążki były przeznaczone dla Tyci ale ta już w DS i pozwoliłam je zaksięgować je u Pomadki chyba że bakusiowa zdecyduje inaczej)
  15. Ka koncie Dolarka kolejny bonus od cioci Patrycja96 - 15zł. Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Dolarka i swoim za wielkie wsparcie :).
  16. Na konto Frezji wpłynęło 10zł od Nadziejki oraz 20zł od koja. Obie wpłaty z bazarku Nadziejki. Ślicznie dziękuję <3.
  17. Jest domek spod Krakowa zainteresowany adopcją Roxi. Dzisiaj Państwo byli poznać Roxi u Kasi i czekają już tylko na PA. Znalazłam już osobę z FB do PA, powinna być w tygodniu, być może nawet jutro. Jeśli wypadnie pozytywnie (a ja czuję że tak będzie) to już w piątek Państwo chcą przyjechać po Roxi.
  18. I ja się przywitam. Na Pomadce nadal klątwa wisi. Dzwonił wprawdzie jakiś Pan, chciał ją zobaczyć u Kasi, podałam nr telefonu ale do Kasi nie zadzwonił :(.
  19. Roxi czuje się dobrze. Kasia mówiła, że już dokazuje z Daszką. Wczoraj miałam dwa telefony o Roxi, jeden z Rybnika drugi z Krakowa. Domki miały dzwonić do Kasi, zobaczymy czy któryś zadzwoni. W czwartek miałam też telefon z Siewierza, pani chciała najpierw pojechać poznać Roxi i to już w czwartek/piątek ale odradziłam bo Roxi miała w czwartek sterylkę. W weekend pani wyjeżdzała na wczasy i powiedziała ze jak wróci i Roxi bedzie nadal do adopcji to pojedzie poznać maleństwo. Zobaczymy czy cos z się z tego wykluje.
  20. Wszystko jest dobrze, już po sterylce, Roxi czuje się dobrze. Jedynie obrażona jest bardzo na niebieski fartuszek, najwidoczniej liczyła na różowy :). Przy okazji Roxi została zaczipowana.
×
×
  • Create New...