Wpłynęły pieniążki od Dulska/stała maj oraz od cioteczki bakusiowa, która zaszalała i wpłaciła aż 100zł :). Bardzo proszę cioteczkę bakusiową o wyjasnienie jak mam rozpisać wpłatę-czy na kolejne 5 miesięcy?
Bardzo Wam kochani dziękuję za wspieranie Felusia, który nam się pięknie otwiera (są nowe zdjęcia w galerii zdjęć -link w pierwszym poście). Myślę, że trzeba już zacząć ogłaszać chłopaka, bo na domek nie koniecznie znajdzie się od razu :).