Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Wieści z DS (kopiuję wpis z FB): " Witam serdecznie i dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w ratowanie Lemoniady. Sunia od kilku dni mieszka z nami i wniosła dużo pozytywnego zamieszania. Ma małego przyjaciela w postaci rudego kocurka, natomiast dwie starsze koteczki ciągle jeszcze są zestresowane. Zmieniliśmy jej imię na Lamia, albo Niunia - reaguje na każde z nich, a właściwie na każde zawołanie. Uwielbia głaskanie po buzi, brzuszku i każdy inny dotyk. Wczoraj po raz pierwszy broniła domu przed straaaaasznym pieskiem (chyba jej się nie spodobał, bo tak naprawdę ma ochotę na psią zabawę). Sunia nie odchodzi ode mnie, pilnuje,i oczywiście śpi w objęciach...Potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby nabrać pewności siebie i pewności, że to właśnie jest jej miejsce na na zawsze. W niedługim czasie postaram się umieścić jej nowe zdjątka. Będzie jej u nas dobrze. "
  2. Na razie nazywamy go po prostu Fox :). A już nowy właściciel niech wymyśla imię :).
  3. Szafirka napisała, że Fox jest grzecznym psem, który uwielbia kontakt z człowiekiem i innymi psami, ale nie narzuca się. Do dzieci super, do kotów niby też, w domu nie zwraca na nie uwagi, ale na ogrodzie ostatnio chciał pogonic dla zabawy raczej.Może zostać sam bez problemu, utrzymuje czystość. Także, można by rzec że prawie anioł :)
  4. Na konto Nutki wpłynęła deklaracja za XI od dorota1 -10zł. Ślicznie dziękuję <3.
  5. Bardzo, bardzo dziękuję Lida za prezent dla Dolarka w postaci karmy odchudzającej. Niech Dolarek nam chudnie i wyjdzie mu to na zdrowie :)
  6. Do konta Foxa dopisałam 200zł : spadek po Lemoniadzie. Jednocześnie na konto hoteliku szafirka przelałam kwotę 90zł za hotelik za X oraz 225 zł za kastrację, szczepienie na zakaźne, czipowanie, odpchlenie.
  7. Dzisiaj zapłaciłam szafirce za hotelikowanie Lemi w pażdzierniku : 260zł. Dodatkowo zarejestrrowałam czip w Safe Animal co kosztowało 39zł. Za transport z Nowej Soli do Wrocławia zapłacił DS. Po opłatach na koncie Lemi pozostało równo 200zł. Jako że Lemi ich już nie potrzebuje, przelewam kwotę 200 zł na konto foksika z Radys, który nie ma pełnych deklaracji a tym samych konto Lemi zeruje się :).
  8. Na konto foksika wpłynęła stała deklaracja od Anuli -10zł. Bardzo ślicznie dziękuję <3.
  9. Na konto Nutki wpłynęły deklaracje stałe za które serdecznie dziękuję <3 10zł -Czarna Kafka/02.11.2017/stała XI 30zł -certusowa /02.11.2017/stała XI 10zł -markofix1/02.11.2017/stała XI
  10. Po opłaceniu hoteliku za październik Nutka już 87 zł na minusie. Może ktoś zechciałby wspomóc choć jednorazowo ? Będę wdzięczna<3
  11. Za hotelik od 15.10-31.10 przelałam kwotę 204zł + dodatkowo 69zł za szelki. Wykupiłam też ogłoszenie na olx za 17.8 zł.
  12. U Foksia wszystko dobrze. Już po zabiegu kastracji, czym się w ogóle nie przejął:). Pomimo, ze go jeszcze nie ogłaszam, była jedna osoba zainteresowana jego adopcją ale w ostatniej chwili się wycofała. Niby jeszcze musi przejść żałobę po odejściu jej poprzedniego psiaka z TM.
  13. Poszukuję osoby z Poznania do zrobienia PA. Czy wiecie kto jest z Poznania, kogo można by zapytać ?
  14. A ja ze swojej strony bardzo, bardzo dziękuję szafirkom za opiekę nad Lemi.
  15. Lemi już w objęciach swojej Pani. Fotki będą za kilka dni, jak niunia się trochę zaaklimatyzuje. Rozmawiałam z Panią przed chwilą i wszystko jest dobrze, sunia chyba czuje że to jej nowy domek.
  16. Dolarku kochany, jesteś bezpieczny, w dobrych rękach, już nic ci nie grozi. Dziękuję Hop!, że pracujesz z nim, mam nadzieję że zaufa choć trochę człowiekowi a i z jakimś pieskiem się zaprzyjaźni. Cieszę się, że choć ociupinkę chudnie. Hop! zadzwonię w weekend :)
  17. Dzisiaj Lemi jedzie do swojego domku :)
  18. Na konto foksia wpłynęły poniższe deklaracje, za które bardzo serdecznie dziękuję : 50zł - Jo37/26.10.2017 /jednorazowa 100zł -Aldona Mijalska /26.10.2017 /stała + jednorazowa
  19. Kochani, ogłaszam, że Lemoniada ma dom. Zamieszka we Wrocławiu w domku jednorodzinnym. W domu mieszka Pani i jej mąż oraz ich 30-letni syn oraz 3 adoptowane kotki. Niedawno odeszła za TM ich sunia ON-ka, była chora na nowotwór, również wcześniej adoptowana gdzieś pod Olsztynem. Pani bardzo ciepła, bardzo zafascynowana naszą działalnością na rzecz bezdomnych psiaków co (jak powiedziała) przywraca jej wiarę w ludzi. Czuję, że Lemi będzie bardzo dobrze w tym domku. Państwo proszą o transport Lemi do Wrocławia, za który zapłacą. Czekam na potwierdzenie od szafirki, czy i kiedy można liczyć na transport.
  20. Na konto foksika wpłynęły dzisiaj następujące wpłaty: 20zł -Patrycja96/25.10.2017/jednorazowa 20zł -nesiowata/25.10.2017/jednorazowa 180zł -bazarek transportowy kiyoshi /25.10.2017 Bardzo serdecznie dziękuję :). Całościowo za transport zapłaciłam 130zł.
  21. Pieniążki dotarły, biegnę potwierdzić na bazarek. Gorąco dziękuję za pomoc :).
×
×
  • Create New...