Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Na konto Malwinki wpłynęły deklaracje: 20zł -Anula /02.01.2018/stala I 10zł -Aneta Kułak /02.01.2018/stała I Pięknie dziękuję <3
  2. Właśnie mi Kasia napisala sms, że Emka już merda ogonkiem i chodzi za domownikami. To dobry znak :)
  3. Na konto dziewczyn wpłynęło 10zł od markofix1. Bardzo ślicznie dziękuję <3. Emeczka już po sterylce, jest już w domu obolała i obrażona na Kasię. W czwartek kontrola u weta. Sunia miała powiększoną macicę, jest duże prawdopodobieństwo niedawnej ciąży :(. Za sterylkę i czip zapłacono 350zł.
  4. Dolarek był spokojny. Trochę się bał, ale tylko trochę . Taki to dzielny chłopak z Dolarka :).
  5. Na konto Dolarka wpłynęły deklaracje: 20zł -Dulska /02.01.2018/stała I 30zł -koja /02.01.2018/stała I 45zł -teresaa118/02.01.2018/stała I + bonus Bardzo pięknie dziękuję za wsparcie Dolarka :)
  6. Na razie nie :(. Przybywa jej obserwowanych ale póki co cisza :(
  7. Ja też bym sobie darowała ten dom. Żelek miniaturka znajdzie właściwy domek.
  8. Dziękuję Kochani że trzymacie kciuki za Emkę. Emeczka już po zabiegu, gdzieś za 1.5h Kasia ma ją odebrać z lecznicy. Oby teraz szybko doszła do siebie.
  9. Super że mu smakuje :). Ja znowu mam niejadka w domu i przechodzę przez to męki, już nie wiem czym dogodzić :).
  10. Ponieważ Dolarkowi kończy się karma zamówiłam mu w zooplusie worek 12 kg dietetycznej Eukanuby i 2 opak. dietetycznych smaczków aby i on w nagrodę mógł coś dostać, bo na te kaloryczne smaczki nie ma co liczyć.
  11. W dniu dzisiejszym zrobiłam przelew za hotelik 300zł i za sterylkę wg faktury.
  12. Na konto suń wpłynęło 20zł od Czarna Kafka. Pięknie dziękuję za pomoc. Przelałam również pieniążki za hotelikowanie za grudzień: 130zł za Pomadkę i 130zł za Emkę.
  13. Ojej, Iza nie wiem co powiedzieć. Baaardzo dziekuję <3.
  14. To i ja dołączę do wędrówek:). U mnie już wybuchy za oknem od 6 rano. Myślałam że to auta wybuchają jedno po drugim, całe osiedla postawione na nogi. Nie wiem co to było ale pierwszy raz coś takiego głośnego słyszałam. I to co najmniej z 10 wybuchów. Moja biedna Sara pewnie nie będzie chciała wyjść na spacer :(.
  15. Pod galerią Emi na FB jest napisane że jest zarezerwowana i że jeszcze tydzień musi wytrzymać. Czyli za tydzień powinna wyjechać.
  16. Na tym ostatnim zdjęciu widać jaką ma sierść błyszczącą :)
  17. Pozdrowienia od Dandyska :) Dandys spędził święta bardzo pracowicie. Za nim objazdówka rodzinna i miał pełne łapy roboty -musiał dać się wygłaskać wszystkim członkom rodziny. Ciężka praca ale spisał się wyśmienicie :).
  18. Prześliczny banerek. Bardzo ślicznie dziękuję <3
  19. A dlaczgo Żelekma być ostatnim na tym wątku ? Nie będzie kontynuacji wątku ?
  20. Kto by się spodziewał że z takiej małej pchły taki amant będzie :)
  21. Boże , tyle smutków czekających na lepsze jutro :(. I ten czarno-brązowy maluszek, taki mały z krótką sierścią :(
  22. Wyróżniłam Pomadce olx, koszt 17.81zł. Niech ją świat zobaczy.
×
×
  • Create New...