Jump to content
Dogomania

yucca

Members
  • Posts

    5242
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by yucca

  1. Przyszłam za Ewunią i też mocno trzymam kciuki.
  2. [quote name='madziakato']Przepraszam, może się mylę, ale czy tu nie piszą o dziadeczku?https://www.facebook.com/photo.php?fbid=195778567276933&set=pb.132285966959527.-2207520000.1387404571.&type=3&permPage=1 ????????????
  3. Moim skromnym zdaniem ktoś przyjmując do hoteliku starszego psa liczy się z tym, że ten pies zacznie niedomagać ,i że będzie trzeba się nim opiekować intensywniej niż zdrowym. A jeśli tego nie przewiduje to powinien przyjmować szczeniaczki, ma przecież wybór.
  4. Ja również zaglądam. To kocisko ma niezłą wolę przeżycia :) oby tak dalej, mizianki dla Merlinka :)
  5. Nikt nie uaktualnia ale wielu tak jak ja wchodzi i śledzi ostatnie wpisy.
  6. Azir nie wygląda na psa cierpiącego, mam wrażenie, że nic go nie boli, rozgląda się i ciekawi go co się dzieje wokół. Nie płacę jakiś dużych pieniędzy dla psiaka ale nie chciałabym, żeby został uśpiony. :(
  7. MALWA nie obrażaj się proszę, świetnie ciągniesz ten wątek, trafiła tu dzięki Tobie garstka ludzi, którym leży na sercu dobro Azira. Cieszmy się, że Azir jeszcze żyje i nie prowokujmy kłótni bo z wątku zrobi się taki śmietnik jak z wielu innych. Azir pewnie niedługo odejdzie a nieporozumienia pozostaną. Może się nie znam ale w tej chwili chyba nie jest potrzebna żadna osoba decyzyjna w sprawie psiaka, a gdy przyjdzie czas to będziemy wspólnie podejmować decyzje. Mam nadzieję, że stan Azira jeszcze się ustabilizuje.
  8. Ja również przesyłam całuski :)
  9. Wydaje mi się, że dopóki Azir je i reaguje na otoczenie i nic go nie boli to nie ma podstaw, żeby go usypiać. Niech chłopak nacieszy się jeszcze ciepełkiem i głaskami.
  10. Nie pozostaje nic innego niż czekać... Ciężka decyzja. Czy oprócz DT ktoś ma kontakt z Azirem i mógłby go odwiedzić i sprawdzić wszystko osobiście?
  11. Przytulak ale smutnawy troszkę.
  12. Azirek trzymaj się psinko :-( :-(
  13. Super, że chłopak bezpieczny w ciepełku :)
  14. Oczywiście, że pamiętamy :)
  15. o! to tak jak u mnie- mój TZ twierdzi, że moja Mela zjadłaby nowego lokatora, chociaż Mela ledwo sięga mi za kostkę ;)
  16. Też zaglądam i trzymam kciuki za Azirka.
  17. :-( przydałby się domowy tymczasik....
  18. Wpadłam z bazarku Ewy, zapisuję, poczytam później bo mykam do pracy.
  19. [quote name='Jo37']Małgosiu - tak kosztuje transport. Dobrze,że był jeszcze inny psiak na fragmencie trasy to nam obniżyło koszty.[/QUOTE] Przepraszam, że wtrącę ale Małgosia ma rację, że pyta. Moja propozycja transportu nie spotkała się z Waszej strony z żadnym odzewem, a była to propozycja transportu zupełnie darmowego. Została też rozwiązana sprawa transportu psiaków ze Środy do Poznania, została tylko sprawa dowiezienia psiaków do Piotrkowa, a to z pewnością nie kosztowałoby ponad 400 zł. Troszkę szkoda bo można było tyle kasy przeznaczyć na coś innego niż paliwo. Znikam bo podejrzewam, że za moment posypią się gromy na moją głowę. Nie jest moim celem robienie zamieszania. Dużo jeżdżę z racji wykonywanej pracy i wiem, że paliwo dużo kosztuje, i kwoty transportu nie podważam- żałuję tylko, że wydajecie tak lekko ciężkie pieniądze, których de facto nie macie.
  20. Jestem na zaproszenie AgusiP, dziękuję. Jutro poczytam bo dziś już nie dam rady.
×
×
  • Create New...