[quote name='Jo37']Małgosiu - tak kosztuje transport. Dobrze,że był
jeszcze inny psiak na fragmencie trasy to nam obniżyło koszty.[/QUOTE]
Przepraszam, że wtrącę ale Małgosia ma rację, że pyta. Moja propozycja transportu nie spotkała się z Waszej strony z żadnym odzewem, a była to propozycja transportu zupełnie darmowego. Została też rozwiązana sprawa transportu psiaków ze Środy do Poznania, została tylko sprawa dowiezienia psiaków do Piotrkowa, a to z pewnością nie kosztowałoby ponad 400 zł. Troszkę szkoda bo można było tyle kasy przeznaczyć na coś innego niż paliwo.
Znikam bo podejrzewam, że za moment posypią się gromy na moją głowę. Nie jest moim celem robienie zamieszania. Dużo jeżdżę z racji wykonywanej pracy i wiem, że paliwo dużo kosztuje, i kwoty transportu nie podważam- żałuję tylko, że wydajecie tak lekko ciężkie pieniądze, których de facto nie macie.