Dziękuję Olena :) Ja cały czas myślałam, że ta "moja zawartość" to subskrypcje, i byłam załamana, że nie mogę nic wyrzucić. To teraz muszę zrobić porządek w "śledź temat" bo śledzę ich wiele ale nie wiedziałam do czego to służy :) technologiczny ignorant ze mnie, nie lubię zmian :)