Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. Aktualizacja: SANTIAGO - opuścił schronsiko
  2. Aktualizacja: KORDONEK - opuścil schronisko
  3. Aktualizacja: LUCJAN - opuścił schronisko
  4. Aktualizacja: KIKA - opuściła schronisko
  5. Aktualizacja: HAGA - opuściła schronisko
  6. nie wiem czy cokolwiek się uda, ja naprawde nie wiem ani z kim ani jak tam rozmawiać... ale dziękuje Gabrysiu
  7. NIE MOGE WSTAWIAC ZDJĘĆ OD WCZORAJ DO POSTU GRAFA :(
  8. Aktualizacja: GRAF - opuścił schronsiko
  9. koro wet podjął taką decyzję, to na pewno wie co robi, a piesek jest juz po tej lepszej stronie choroby :) :) Życze mu tylko dobrze kochane, nie chce wprowadzać dezinformacji. trzymajcie się
  10. Czy ktoś na numer telefonu do tego przytuliska?
  11. JUTRO. MĄŻ ANECIK JEDZIE W OKOLICE PRZYTULISKA POLI PROSZĘ O PILNY KONTAKT KOGOŚ KTO ZNA NUMER DO TEGO PRZYTULISKA!!! DO.OPIEKUNA PSA LUB KOGOKOLWIEK KTO TAM PRACUJE. BĘDĘ SUNIE REZERWOWAĆ
  12. Mariola- jak nie spróbujesz to się nie przekonasz ;) ;) :) trzymam kciuki!
  13. Poker- nie może dostawać jeść. Będzie to jego koniec, jest za wcześnie, nie myl dziewczyn. Miałam 2 psy z parwo i wiem co mówie. Absolutnie... ps. Bogusik- zadzwoń do Jaaga w razie czego, ona ma dużą wiedze o psich chorobach. A najlepiej po prostu stosujcie sie do wskazówek weta, on widzi psa i zna jego obecny stan....dla mnie jest za wcześnie, może był jeszcze pogorszenie przed Wami niestety ps2. jak dobrze pamiętam nasze szczeniaki były 5 dni od diagnozy tylko na kroplówce, potem wet ocenił że czas wprowadzić maluteńkie posiłki...ale tak jak pisze to musi wet zadecydować bo tylko on zna faktyczny stan i moment choroby
  14. dziękuje ślicznie :D tak- sądze, że za miesiąc już będzie na Muskata :D nie chce myśleć juz o niczym innym.... :)
  15. Aktualizacja: GREY - opuścił schronisko
  16. Aktualizacja: BERET- opuścił schronisko
  17. Aktualizacja: NAJKA - opuściła schronisko
  18. Aktualizacja: FRISBEE- Ma dom
  19. KOCHANI, JEST WAZNA SPRAWA Wczoraj na PsyZradys pojawiła się informacja o wyjeździe Muskata....dotarłam do osób do których pojechał i okazało się, że TO NIE ON WYJECHAŁ...podmieniono im psa- dostały z papierami Muskata sunie, wyższą i bez białej krawatki!! Muskat nadal tam jest!! Skontaktowały się ze mną dziewczyny od zdjęć i ustaliłam, że ZABIORĄ DLA MNIE MUSKATA, GDY BĘDĄ W RADYSACH W CZERWCU ROBIĆ ZDJĘCIA. Więc Muskat zostanie podpięty pod ten watek...mam nadzieje, że zostaniecie proszę, to miał być oficjalnie jego wątek tylko ciągłymi jakimiś przeciwnościami losu wciąz mu się nie udaje...to jego ostatnia szansa. Jak dziewczyny podadzą mi konkretnie kiedy będą jechać do Radys, to zarezerwuje miejsce mam nadzieje u Anecik.
  20. Pieski dostały 100 zł od anna barbara :) DZIEKUJE CAŁYM SERCEM <3 Zastanawiam się...czy nie poczynić jakiś kroków żeby zabrać Muskata? co myślicie... Diunka pewnie znajdzie domek, już robi postępy, jest nieduża...trzeba opłacić jeszcze sterylke, ale...może udałoby się dobrać jeszcze jakieś deklaracje i pomóć temu dla kogo w sumie miał być ten watek...hmmm..tak głośno myśle, trzeba by jeszcze przekalkulowac ;)
×
×
  • Create New...