Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. dzięki Agatka :) chyba juz niedługo dojedziecie? podziękuje i Tobie i córce za opieke...z tym kaszlem dramat :( na szczęście Pani Ewa jest przygotowana....ale ja NIC o tym nie wiedziałam NIC...tamten hotelik poinformował o tym dopiero rano Marysie...:( Agatuś..ANia będzie chciała założyć Psiakowi naszą obróżke a te śliczne szeleczki wróca z Tobą do Warszawy do Marysi
  2. Psiaczek już w naszych rekach. Marysia kochana odebrała go o umówione porze i już przekazała do osoby ktira chwilkę z nim pospaceruje czekając na podróż dalszą z Agatka. Czarnulke niestety CHORY. kaszle mocno o czym NIE WIEDZIAŁAM! szczepień nie zrobiła mu Pani z hoteliku bo jak pojechała z nim wczoraj do weta to ten zabronił szczepień że względy na kaszel. I dał antybiotyk :(((( Marysia ubrala psiatko w piekne szelki pożyczone od swojej suni więc jest bezpieczny. Eh Zaraz zadzwonię do Pani Ewy z DT żeby się przygotowała MARYSIU DZIĘKUJĘ CI SERCE!! :)
  3. Możesz zapytać czy to aktualne? I na jaką konkretnie pomocmoznaby liczy od Pani. "Ogorkowej" :))))
  4. dziękuje Nadziejko, juz potwierdzam na bazarku i wpisuje tutaj w rozliczenie :) Tinka juz w domu. Zabieg zniosła dobrze. Okazało się że ma chip- ten sam który widnieje na jednym z zaświadczeń z Radys ;) więc gmina ją zachipowała
  5. na koncie psiaka 20 zł od Katarzyna N. z Wawy, to chyba stała od Katarina z fb...tak mi się wydaje ;) DZIEKUJE <3 Jutro przemujemy czarnulka...Marysia, Agatka, Ania...kochane dziewczyny <3
  6. Wiem Jaaga a wszystko rozumiem. Po każdej adopcji moich psów jestem w stalym kontakcie z ludźmi i śledzę losy czy zmiany psów. Nie raz jest o niebonlepiej niż sadzilismy. Czasem postępy są wolniutkie ale nie znam przypadku żeby nie było postępów. No nic. Na razie to i tak tylko gdybanie :( w razie urazu stawu biodrowego operacja to koszt rzędu 2000 zł :( skąd to wytrzasnac? Nie wiem nie wiem Szkoda że nikt nie chce podjąć się i zostać opiekunem m tej suni :( ja jestem zawalony psami z Radys teraz (tzn 4 sztuki na hotelikach) Serce mi pęka jak myślę o tej maliznie :(
  7. Dzięki Jaaga za Twój post. To bardzo cenne zwłaszcza że masz duże doświadczenie z takimi przypadkami. Też tak właśnie myślałam że trzeba by zrobić rtg w trosce o staw biodrowy. Rozumiem że ta sunie o której wspominasz diagnozowalas gdzieś w swoim regionie? Gdzie dokładnie? Z tego co widzę sunia ma 40 zł stałych deklaracji. Jeśli to nadal aktualne to byłby darmowy transport na Śląsk. Kasa na weta w miarę jest. Czyli w sumie brakuje tylko miejsca i powiedzmy że 200 zł stałych. Tysiu zmień może tytuł na coś na ksztalt: przepelnienie w przechowalni, wywozka do schronu coraz bliżej błagamy o deklarację. Nie wiem - jakoś tak, bo też tak to wygląda. Co do charakteru suni to zbytnio bym się nie przywiazywala do obserwacji opiekunów przytuliskowych. Nie dlatego że kłamią a tylko dlatego że schronisk owe warunki są bardzo trudne i stresogenne dla psa. Wiem z doświadczenia kilkuletniego jak psy zmieniają się i jak szybko- w norma lnych warunkach Kurcze. Myślałam o tej Pani Agnieszce. Dobrze ze spytałas, szkoda że odpowiedź na nie :((
  8. no własnie...to by mogło dużo pomóc gdyby wiedzieć czy w ogóle sa jakies szanse...ile musimy uzbierać? hoteliki są w cenie od 300 do 450 zł, więc w tym przedziale...próbujmy Tysiu. Spróbuj zmienić tytuł watku tak jak Tola sugeruje. Mysle że ona długo się w hoteliku nie zasiedzi. Naprawde chyba tylko ta lokalizacja ja blokuje.
  9. o matko :((( nie możemy jej tam zostawić... a tak czysto teoretycznie...kto mógłby zadeklarować coś na nią? ale konkretnie?
  10. dziękuje Ci Ewuś :) musze nazbierac na sterylizacje Diunki. Całe szczęście własnie dostałam odpowiedź od AKcji Sterylizacji, że za zabieg TINKI zapłaca :) uff...więc tylko na jedną trzeba bazarkowac
  11. dla wiadomości- moje zgłoszenie zostało przyjęte. Mailem wysłałam takie zgłoszenie jak tutaj, plus ten wniosek i dziś jeszcze zadzwoniłam, Pani potwierdziła że mam zielone światło.
  12. MARYSIA dziękuje z całego serca. Własnie ostatni element dopięty- Pani z hoteliku umówiła się z Marysia i mamy transport! Czarnulek nasz kochany w piątek ptrzenosi się do Krakowa pod naszą opieke. Jejku...ale się ciesze. Będzie miał znowu dość trudny dzień w podróży ale to juz ostatni taki...potem sobie z miesiąc odpocznie u Pani Ewy, troszke weterynaryjnie ogarniemy, poobserwujemy.
  13. Na koncie suniek 10 zł od Tinaku <3 DZIEKUJE Wczoraj podmieniłam wyrózniony olx z suni co juz ma dom na Tinke i zadzwonil telefon, ale odrzuciłam niestety...bo Pani bardzo młoda z malutkimi dzieciaczkami, z malutką wiedzą o psach...źle to rokuje niestety :(
  14. super, Wasza strona dziewczyny na medal opanowana :) :) jeszcze tylko Marysia musi umówić jutro z Panią z z hoteliku bo teraz się okazało, że Pani troszke niedyspozycyjna jednak :( :( ale mam nadzieje, że Marysia jakoś ustali coś co będzie pasowac obu stronom... Strasznie skomplikowany ten przekaz.... ALE JESTEM DOGOMANIACZKOM CUDOWNYM BARAARDZO WDZIĘCZNA :) <3
  15. super. Witaj Nesiowata i dziękuje :) ALE juz na szczęście przetrzymanie jest ogarnięte. Marysia psa dowiezie przed pracą, opiekun juz jest ;) ANia psa odbierze od Agaty w Krakowie. Tylko jeszcze Panią z hoteliku poprosiłyśmy by kawałek wyjechała w strone Marysi...i czekam na odpowiedź...tak byłoby wygodniej...wczoraj jeszce 30 km wyjazd był możliwy.... DZIEKI ŻE JESTEŚCIE <3 <3 Zamówiłam czarnulkowi kilka potrzebnych rzeczy- obroże Foresto, obroże zwykła plus adresatke, szampon z odzywką. Musi to mieć bo bidak nic nie ma :( ...i żwacze na dobry początek żeby troche porzuł i sie odstresowywał. Zapłaciłam za wszystko 170 zł z groszami. Rozlicze jak dojdzie i Pani Ewa zrobi zdjęcia.
  16. ok, no tak- też jestem zdziwiona że nikt jeszcze nic tu nie zgłaszał...szkoda że nie ma kogo dopytać...no ale nic. Dziękuje Elu
  17. oby...bo troche za dużo psów nabrałam :( dla jednej na sterylke pobazarkuje, a dla drugiej myślałam że tutaj się uda...jak nie odpiszą to będe dzwonić i dam tutaj znać żeby też inni wiedzieli co i jak
  18. o jezu :( w takim razie nic nie wiadomo...spróbuje wysłac mailem...dziekuje Elu..
  19. Już jest coraz bliżej...już prawie wszystko dograne z piątkiem :) Piesku... Na koncie kolejne wpłaty: Monika K. 20 zł Edyta G. 30 zł Patrycja Z 20 zł DZIĘKUJE <3
  20. ELu BARDZO PROSZĘ O ZGODE NA POKRYCIE KOSZTÓW STERYLIZAJI SUNI TINKI zabranej z Radys. To pierwsze moje zgłoszenie w tym roku Sterylizacja odbyłaby się we czwartek się 7.05.2020 w Przychodni Open Vet. Ul. Jana Kantego 14, 32-650 Kęty. Koszt zabiegu to ok. 350zł. Wątek Tinki: https://www.dogomania.com/forum/topic/351750-nowe-radysiaczki-dwie-sunie-jakie-się-złapią-zbiera-deklaracje-na-lepsze-życie-pomóżmy/
  21. Tinka ma umówioną sterylizacje na ten czwartek na godz 12tą. Spróbuje zgłosić ja do Akcji STeryzliacji. Rozmawiałam chwile z Kasia, Tinka jest w sumie sunią gotowa do adopcji, nie sprawia kłopotów, kocha ludzi, dzieci, inne psy. W domu czysta, na smyczy w miare ok, nie ma lękow. Zaczniemy więc szukac jej domu w sumie już. DIunka jest strachulcem nadal :( potrzebuje czasu. Boi się bomu, smyczy. Jedynie w ogrodzie czuje się dobrze..
×
×
  • Create New...