-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
Fanta - suczka w typie owczarka niemieckiego MA DOMEK!!!
kiyoshi replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
fajnie, że fanta lubi wode:) wreszcie może nacieszyć się troszke życiem:) a że jest psem idealnym- w pełni popieram:) naprawde ją uwielbiam! -
ale wspaniałe wieści:) mała Myszka jest przekochana i zasługuje by resztę życia spędzić w dobrym domku:)
-
super:) powodzenia Hassan!!
-
Myszka:) wreszcie na dogo;)
-
Bruno miał szczęście, że udało się go wyciągnąć ze schroniska:( wszyscy widzieli w jakim był stanie, dlatego myślę, że każdy wolontariusz wesprze jamniorka lub zgodzi się na opłacenie DT ze środków fundacji... Trzymaj się Bruno. Jesteś taki uroczy, że na pewno szybko znajdziesz domek:)
-
NUTKA- złotowłosa piękność ZNALAZŁA SWÓJ DOMEK!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Oh ta Nucia moja:) dostałam iformacje od Ani i potwierdzam, że Nutka zostałą adopowana, chyba dokładnie przez panią o której pisze romina, bo Ania mówiła, że była to Pani z dziewczynką. Z tego co Ania mówiła- cudowny domek! eh...Romina przyniosłaś mnojej Nutce szczęście:D dziękujemy:) -
Libra po 2 latach za kratami znalazła DT! Szukamy domu stałego!
kiyoshi replied to Ojcik's topic in Już w nowym domu
[quote name='pralinka94']No teraz, to Marek rzadko jeździ, ostatnio Paweł często z nią wychodził, myślę, że może warto pomyśleć nad kimś tylko dla niej...[/QUOTE] o tym samym dzisiaj pomyślałam.... -
Fanta - suczka w typie owczarka niemieckiego MA DOMEK!!!
kiyoshi replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Fanta rzeczywiście jak nowa:) widać, że ma więcej siły..chociaż jest mocno wychudzona...jednak przy Ani na pewno szybko wróci do formy :) -
NUTKA- złotowłosa piękność ZNALAZŁA SWÓJ DOMEK!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Nuteczka dzisiaj znów zachowywała się jak prawdziwy pies obronny:) pomyśleliśmy, że jeśli ktoś przyjdzie po amstafa, to spokojnie można polecić Nutke, jako mniejszy zamiennik;) Poza tym...jak zawsze była bardzo głodna i chyba jeszcze troszke schudla...ale od dziś zamiast zatłoczonego boksu- będzie miała dwójke ze Zrywka:) Bo Marko i Tika już w swoich domkach:) wydaje mi się, że boks Nutkowy ma ostatnio szczęście, więc zaciskam kciuki, by uśmiechnęło się ono również do mojej gwiazdeczki;) W sobote niestety nie będzie mnie w schronisku...dziękuje jednak z całego serca Rominie, która postanowiła wspomóc Nucie i pod moją nieobecność zabrać ją na spacerek:) czekam na relacje;) i...ostrożnie z innymi psiakami.... -
kochani....chociaż nie zawsze pałałam miłością do jamników, tak tego dziadziusia wyjątkowo mi szkoda:( po nim dosłownie widać jak GAŚNIE!!! chyba czas powaznie pomyśleć o wyciągnięciu go z boksu...nim...będzie za późno.... dzisiaj obserwowałam go na spacerze, był bardzo apatyczny...jakby w jakimś amoku/ depresji....wychudzony...bez cienia nadzieji żal patrzeć w te piękne, smutne oczy:(
-
TIKA bardzo dziękuje Kice i Rominie, ponieważ dzięki nim powędrowała dziś do najwspanialszego w świecie domku!!!! Nasza staruszka, Tika (290/12)- teraz wyleguje się już pewnie na swojej kanapie:) :) :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9Bw9Sn3CDLw/T4mJ5cEeWTI/AAAAAAAB6uc/vZ63AQ5i4XI/s720/DSC_4291.JPG[/IMG]
-
cudowny, piękny, wyjątkowy!!! zapisuje:)
-
No i super:) rodzinka w komplecie;)
-
ale on jest śliczny...aż dziwne, że nadal nikt go nie wypatrzył.... :(
-
Wyjątkowy KUMPEL w ciapki ma pecha... po 1,5 roku znów w schronisku..
kiyoshi replied to ewes's topic in Już w nowym domu
super:) Powodzenia psiaku!! -
a może Tika??????????? jej baaardzo przydałby się domek...ma też chyba ok. 8 lat, tylko, że jest malutka...na pewno polubi psiaka, na koty można ją sprawdzić w czwartek... weź ją pod uwagę Romino, proszę:) [url]https://picasaweb.google.com/psiwolontariusz/Tika2901289Lat46Kg23Cm13032012RAngelikaNocon[/url]
-
NUTKA- złotowłosa piękność ZNALAZŁA SWÓJ DOMEK!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
bardzo, bardzo dziękujemy za ogłoszenia aeriel.. właśnie do śląskieogłoszenia nie dałam do gazety:(( bo dopiero po fakcie dokładnie doczytałam jak się to robi:( aha...i dałam Nutke też na tablica.pl z nowymi zdjęciami...tylko nie wiem dlaczego, ale nie jestem w stanie ich wyróżnić:( czy tylko mi wyskakuje błąd jak próbuje to zrobić???? -
wow!!! skąd wytrzasnęłaś ten domek?? przyznaj się?? super że Kikusie tyle szczęścia ostatnio spotyka!! niech jej się powodzi jak najlepiej!!!
-
NUTKA- złotowłosa piękność ZNALAZŁA SWÓJ DOMEK!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.slaskieogloszenia.pl/ogloszenie/katowice/60607/nutka-zlotowlosa-pieknosc-szuka-domu.html[/url] do domku kochana:) -
strasznie biedny piesek...wychudzony i widać, że stres go zżera:(
-
miałam na myśli Aze...przykro mi, że to nie ona:(
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
kiyoshi replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Poszukuje kogoś kto w przyszły weekend (piątek popołudniu do niedziela popołudniu) mógłby wyprowadzać moją sunie na spacery! muszę wyjechać! mieszkam w Sosnowcu na Zagórzu. dla kogoś kto mieszka w okolicy nie powinno być dużym problem podejść i wyprowadzić ją w piątek popołudniu i wieczór, w sobote 3 razy i w niedziele rano i popołudniu. Zapłace!!!!! Bardzo proszę o pomoc. Mój numer 605 886 434 Sunia jest bardzo przyjazna, młoda, posłuszna, uwielbia zabawę. -
Fanta - suczka w typie owczarka niemieckiego MA DOMEK!!!
kiyoshi replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
wow!! ale piękne!!!! Marku- masz talent:)