Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. Jeszcze go będę moderować ale...OTO ON- Bazarek z przepisami:) można podglądnąć;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226382-ROBI%C4%98-PRZEPIS-OD-R%C4%98KI-na-leczenie-Rafika-ze-z%C5%82amaniem-otwartym-do-6-V?p=19016928#post19016928[/url]
  2. [quote name='Ellig']Muszka na stole operacyjnym od 16:30.....trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Pamiętam...i trzymam
  3. [quote name='Ellig']Juz bylo wczoraj, trzeba chwile poczekac bo buforuje.[/QUOTE] czyli muszę Iwonie obejrzeć przez neta;)
  4. [quote name='Ellig'][video]http://www.tvp.pl/krakow/kundel-bury-i-kocury/wideo/problem-psich-wybiegow-26-iv-2012/7184275[/video][/QUOTE] a to będzie w TV Kraków? czy już było?bo wczoraj przez przypadek znalazłam bo na nowym mieszkaniu jestem i nawet nie wiedziałam że TV Kraków mam;) i widziałam tylko końcówkę programu "Kundel bury..."
  5. [quote name='sylwija']decyzję zostawiam Tobie :) większość fantów podarowana przez Panią, która adoptowała 'mojego' Gabora[/QUOTE] ok to ustalę jakieś atrakcyjne ceny a jakby co to PW z pytaniem napiszę o poradę;)
  6. [quote name='Ellig']rozumiem,ze mam wyslac na maila, ok:)[/QUOTE] Odebrałam:) idę tworzyć bazarek:) poczekam tylko z rozpoczęciem do jutra na przepisy od Selengi, im więcej tym lepiej przecież prawda?;)
  7. [quote name='sylwija']ale fanty też do Ciebie? bo właśnie zbieram zdjęcia i opisy[/QUOTE] dostałam maila:) fajne rzeczy:) jakieś ceny wyw. masz ustalone? czy KT? stworzę bazarek po niedzieli jak tylko rozliczę swój poprzedni:) Borderka37 Twój mail też dotarł:)
  8. [quote name='klaudiaZak']hej, od początku śledzę temacik. Biedny piesio. Co do bazarku to i u mnie jakieś fanty się znajdą : )[/QUOTE] to podrzuć zdjęcia z opisem na [email][email protected][/email]
  9. ja po nocce to chyba widzę co chcę widzieć a nie to co pisze:P to poczekam na Ellig:)
  10. [quote name='sajlana']ktoś coś mówił o spozywaniu??? do Nutusi sie na kawę wpraszam a tu jeszcze coś o nalewkach słysze...? :evil_lol:[/QUOTE] tylko czy czasem sama jej sobie nie musisz przywieźć;)
  11. [quote name='sylwija']ale fanty też do Ciebie? bo właśnie zbieram zdjęcia i opisy[/QUOTE] tak też do mnie, tylko normalnym bazarkiem zajme się w któryś majowy dzień;)
  12. [quote name='Nutusia'][B]Halo, nalewki to nie ja!!! Chyba, że... spożywać ;)[/B] U mnie w gminie też mają pieniądze TYLKO na hycla. I to całkiem sporo. Gdy prosiłam, żeby mi dale 1/5 tej kwoty, żebym mogła psu pomóc, odpowiedzieli, że nie mają takiego... paragrafu :([/QUOTE] ups to musiałam cos pomieszać;) spożywać to i ja lubię;) jak ktoś jeszcze ma sprawdzone przepisy to słać na maila, im więcej tym lepiej:)
  13. może dt załatwił by książeczkę w lecznicy w tórej była sterylizowana i szczepiona, ze wszystkimi wpisami??:) cieszę się że los się do Izuchny uśmiechnął:)
  14. [quote name='Nutusia']Tak jest! Co było, niech nigdy nie wraca![/QUOTE] najlepiej do żadnego zwierzątka...
  15. [quote name='sajlana']Pooszły przepisy na serniki[/QUOTE] ok, już odbieram maila:) czekam na nalewki od Nutusi;) albo zrobię bazarro wieczorem a nalewki dodam potem bo wiem, że Nutusia dziś "ciężki" dzień ma!!
  16. [quote name='Sybel']Poszedł mail z przepisami.[/QUOTE] dzięki [quote name='sajlana']ja moge podesłać pare przespisów z diety ducana ....sernik na zimno jest przepyszny i nietuczący![/QUOTE] oczywiście może być, przecież dietujące cioteczki na dogo też są;)
  17. Pomysl z przepisami jest genialny:-)sama mam swoich przepisow caly segragator;-)szkoda tylko ze bez zdjec no ale damy rade. Tylko do kazdego przepisu trzeba krotki opis np salatka ksiezycowa/owocowa/delikatesowa z (dane skladniki;-)). Ja sie podejmuje tego bazarku, a nastepny zrobiwe fantowy. Tylko za przepis mysle ze 2zl max,jak wy mysliicie?
  18. Jak dobrze za Gapcia juz po! Co ona biedna zrobilaby bezz Ciebie Nutusiu:-(
  19. Cały czas myślę o tym szczylku 3-4tygodniowym...mam straszny żal do siebie że nie mam warunków:(
  20. zaglądam Powiedz mi czy Panie z TOZ ogłaszają gdzieś te psy? I co z tym Punktem? Ruszyło coś?
  21. Moja Luna ma założoną obroże p/kleszczom a dziś z czółka jej wyciągnęliśmy;/ dopiero co wbity i "ładnie" wyszedł, ale dobrze że Nutusia napisała, żeby obserwować...kolację zjadła;) może śląskie kleszcze nie takie bardzo straszne? Jaką obroże na kleszcze polecacie bo muszę dobre sprawić 2 długowłosym pieskom
  22. [quote name='ewu']Dziękuję ale nie przyszły do mnie , chyba do Iwony , muszę jej to napisać:)[/QUOTE] tak w pierwszym poście jest mail do P. Iwony, na nią są ogłoszenia:)
  23. [quote name='mmd']Jest i zgadnij, kto pojedzie...[/QUOTE] nie mam pojęcia...ten "drogi" Pan?
×
×
  • Create New...