[quote name='bora1']dobrze, tylko jedna sobie rozwalil, ale zagoi sie ;) w przyszlym tyg. pojedziemy zdjac szwy :)
teraz bardziej martwi mnie ta suka z 4 szczeniakami, a na dodatek to jest "sasiadka" Binga :/[/QUOTE]
Nie słyszałam o tej suczce...z TOZu o niej wiesz czy sama zobaczyłaś?